środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Naprawa Tabletu

Witam serdecznie,
gdzie w Łomży naprawię Tablet. Nie jest uszkodzony mechanicznie, padło oprogramowanie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Spróbuj na Żabiej 4.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Na stronie producenta powinien być obraz do przywrócenia na tablecie. Poszukaj w dziale pomocy technicznej. Ja do GoClever znalazłem bez problemu wraz z instrukcją co i jak "krok po kroku". No chyba, że to totalny "no name".
A jak sobie nie poradzisz to takie rzeczy robi gość w hali targowej.

--
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Hej,
tablet zawiesił się, chciałem go uruchomić ponowie i już się nie podniósł.
Na stronie producenta znalazłem info by w takich przypadkach zrobić Hard Reset Androida poprzez "Power Button + Volume+" - nie reaguje.
Pomyślałem że bateria się rozładowała, niestety po podłączeniu do ładowania również nie reaguje.
Więcej pomysłów brak :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

To może jednak uszkodzenie mechaniczne? Te chińskie urządzenia są bardzo delikatne - minimum cyny i miedzi. Bardzo łatwo o uszkodzenie. Sam naprawiałem gniazdo ładowania i włącznik zasilania (właśnie u gościa w hali). Dzieciaki jak się dorwą to nie ma zmiłuj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Napisz jaki to tablet to może pomogę. Próbowałeś wejść w tryb recowery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Hej,
tablet to Nabi Jr. http://www.nabitablet.com/nabijr
Nie mam wiedzy na temat trybu recovery, nie próbowałem.
Będę wdzięczny za podpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Dla pewności podłącz ładowarkę. Potem przytrzymaj kilka - kilkanaście sekund vol+ i power. Jak pojawi się robocik to mamy sukces.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Witam,
niestety nie reaguje na w/w kombinację klawiszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

w takim razie polecam help gsm lub wortel. Ew. jeszcze gwarancja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Nie polecam Euro RMA na ul.Zabiej,bedziesz czekal na naprawe w nieskonczonosc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Spróbuj tutaj http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu ja zgłosiłem tam awarię mojej mikrofali i jestem b.zadowolony. Jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią chodzić i szukać :) . Wypełniasz zgłoszenie, wysyłasz później na adres e-mail dostajesz oferty od firm i wybierasz tą która Ci odpowiada. Mam nadzieje, że pomogłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

witam, znalazłem takie coś, powodzenia życzę:

Note: A factory reset will return Nabi to its original factory settings and will systematically wipe all user data.
1. Turn off Nabi.
2. Press the Volume + button first, then press the Power Button and hold them both until the system menu appears on the upper left corner of the screen.
3. Use the Volume – button to highlight “Recovery Kernel,” then press the Volume + button to select it.
4. From the Android screen, press the Volume – button then the Volume + button.
5. Use the Volume – button to highlight “Wipe Data/Factory Reset” then press the Power button to select it. Use the Volume – button again to highlight “Yes – delete all user data,” then press the Power button to select it.
6. When the data wipe is complete, “Reboot system now” should be highlighted. Press the Power button to reboot Nabi.
7. It will take about five minutes to reboot Nabi. Once the initialization is complete, you will see the Welcome screen. Follow the steps to Sign In to your Nabi account or Sign Up to create a new account.

After doing the Factory Reset, go check to see if there is an update available to you....here is how to do this:

1. Sign in to Mommy/Daddy Mode.
2. Tap on All Apps..icon with 6 squares in the upper right corner.
3. Swipe from right to left to the next page.
4. Tap on Settings.
5. Scroll to About Tablet.
6. Tap on About Tablet.
7. Tap on Update.
8. Tap on Check Update.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

poradniki online:
https://apps.facebook.com/nabi-troubleshooting/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

spróbuj na Wyszyńskiego w xeromax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu


Mieszkam w różnych miejscach w Polsce i często się przenoszę z miejsca na miejsce, a korzystam z różnego rodzaju sprzętów, które ulegają awariom (komptuer stacjonarny, laptop, smartfon, tablet itd.) dlatego zwykle decyduje się na wysyłanie sprzętu pocztą do serwisu Lapart.pl Trzeba tylko pamiętać o dobrym zabepzieczneiu, żeby nic nie stało się w trakcie transportu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

ja bralem na avans.pl tablet i jak mi sie zepsol odesłałem do serwisu problem z glowy lepiej kupować w takich sklepach tabki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Ja polecam serwis na Mazowieckiej. Przywrócił mi 2 komputery

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Może serwis Manta Ci pomoże? Jest co prawda w Warszawie http://www.zumi.pl/serwis+manta+Warszawa,namapie.html, ale zawsze możesz wysłać kurierem. Najlepiej zadzwoń i zapytaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

Na <a href=\"http://redia.pl\" title=\"żabiej\" target=\"_blank\">twój anchor</a> 4

www.redia.pl - Redefiniujemy polskie media

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Naprawa Tabletu

w polityce

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org