wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Torba na laptopa Dell

Witam.
Jeśli ktoś posiada torbę do laptopa firmy Dell, dokładniej inspiron 17R, 17" to chętnie i pilnie odkupię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

ja posiadam :-) wiec prosze o kontakt :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

Chcesz odsprzedać tak? Interesują mnie konkrety- w jakim jest stanie, cena itp.. Potrzebuję kupić jak najszybciej..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

W sklepie sa nowe :):)
Będzie szybciej i bez targowania o 1 zł.:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

jaka cene proponujesz? ja tez mam stan idealny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

Powiedz mi czy masz tego della z win 8? Mam takiego samego z win 8,parametry kompa bardzo dobre a tak zamula ze jestem w szoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

Tak mam win8, a jakie masz parametry dokładniej? U mnie siedzi 8GB ramu i śmiga świetnie, używam go do obsługi "pamięciożernych" programów i nawet przy najcięższych projektach zero przycinki. A co do torby to chyba kupiec powinien otrzymać propozycję cenową hehe, a jestem skłonny kupić ją w tej chwili więc czekam na szybką odpowiedź, pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

podaj maila wysle Ci zdjecia i ceny :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

8g ramu i7 wiec powinno zapierniczac,a czasami przy otwarciu winampa sie przywiesza ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

Tutaj macie - http://www.inbag.pl/torba-na-laptopa-156-164-cc02-p-638 Torby na laptopa nie muszą być drogie, ale z drugiej strony przede wszystkim powinno się stawiać na rozwiązania odpowiedniej jakości i wtedy jakaś tam różnica będzie widoczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Torba na laptopa Dell

Może to zapachnie trochę archeologią, ale szukałem wątków związanych z torbami na laptopy. U mnie doskonale się sprawdza Dell Pursuit Backpack, zamawiany z https://gigam.pl/akcesoria/1743-dell-pursuit-backpack-15-5397184091807.html
Jest to bardzo wygodny plecak, który zapewnia laptopowi odpowiednie bezpieczeństwo, zjeździłem sporą część Europy trzymając w tym plecaku lapka i się nic złego nie wydarzyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org