środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Proart - strona internetowa

Wie ktoś może jaki jest adres strony internetowej firmy Proart z Łomży która zajmuje się robieniem reklam. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

zobacz na google ;) moze znajdziesz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

To firma zajmująca się robieniem reklam.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

meloman6 napisał(a):

> To firma zajmująca się robieniem reklam.
>


meloman6 prezcierz metheor juz napisal ze ta firma zajmuje się robienie reklam


,,Jebac Konfidentów i Scigania Organy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

rekLAMA !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

niestety ta firma nie ma strony :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Witam.
Firma nie ma strony www.

meloman6: litości, zacznij w końcu czytać ze zrozumieniem.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

mrs ty wychodzisz wogle z domu?? czy jestes takim bladym chuderlakiem jakim slyszalem ze jestes ?? :)


pozdróóóóóóóóóóóóóóóóóóofki i papatki :]]]]]]]]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

cycq: pewnie, że wychodzę. Może chcesz się spotkać i wyłapać kilka strzałów po ryju? Juz mi bokiem wychodzi twoje pierdolenie.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

aahahahahahahahahahahahaha skisne zaaaaaaaaaaaaaaaaraz :)))))<rotfl>
te a ty uwazaj zeby ci przyapdkiem nic bokiem nie "weszlo"
dzisiaj pix-party w atomie,mozesz wpaaaaaaaaaaaaasc :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Proart ma stronę inernetową zaczyna sie www.proart no i dalej nie pamietam a pl i com.pl nie wchodzi takze prv.pl nie wchodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

No wpisz na google, a jak nie znajdziesz to poszukaj w inych wyszukiwarkach :/

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Poniżej podaję e-mail'a do nich. Napisz i zapytaj. Jeżeli Cię interesuje to mają siedzibę się na ul. M.C. Skłodowskiej 4

proart@lomza.com

Pozdrawiam

slm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

cycq o tym samym pomyslalem po przeczytaniu kilku postow MrS odrazu mowie ze nic niemam przeciwko ludziom ktorzy sa zakompleksieni i wyladowuja swe rozgoryczenie poprzez forum ale smieszy mnie juz ten czlowiek jakze to on jest inteligentny i wszystkowiedzacy wszystko jest blee tylko on i jego poglady sa wspaniale wyjdz czlowieku troche na powietrze i poodychaj swiezym powietrzem a jak swiezbia cie raczki to zawsze mozesz przypierniczyc w sciane MIESNIAKU idz lepiej dalej robic te swoje fotki miasta i zrob z nich wirtualne miasto moze tam znajdziesz sobie jakiegos kolege ktory pomoze ci w twoich problemach chcesz to mozesz mnie straszyc FBI lub czym tam sobie zazyczysz mi to nie przeszkadza pewnei po przeczytaniu tego napiszesz ze jak jestem taki odwazny to zebym spotkal sie z toba w realu ale daruj to sobie niemam czasu na spedzanie wolnego czasu w towarzystwie takich osob czytaj glupio madrych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Agent22 no co ja moge powiedziec, zgadzam sie w 100 %
smiesza mnie tacy ludzie jak MrS ahahahahaha ale liscia w pape od takiego "super kolesia" jak MrS to zaszczyt wylapac ;))
po prostu "...blacha dla zagubionych gosci( takich jak MrS......, witam was w rzeczywistosci !!!!!!!!!! "!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

http://www.proart.lomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Agent22: obaj jesteście siebie warci, idioci.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

loko: dzięki bardzo za pomoc. Wszystkim forumowiczom tez dziękuję i pozdrawiam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

MrS taki pan na " i " to cie robil leszczu !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

to oczywiscie nie jest na poczatkowy temat ale jak juz zeszliscie na Mrs to ja chetnie sie wypowiem :)
moze to dziwne ale ten czlowiek niejest zakompleksiny :)
ma kolegow a nawet kolezanki :) niespedza czasu wolnego tylko w domu i w dodatku jest bardzo tolerancyjny :) po konfrontacji jakze innych pogladow moich wlasnych z jego, milo porowadzilo sie nam dyskusje :) i w dodatku byla to rozmowa a nie naprzemienny monolog :) wiec kozystam z okazji i pozdrawiam cieplo kolege Mrs
cycq mo ze ty sie ujawnisz :P czy .... hehehe :D

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Panei MrS niewiem czy wiesz ze agresja objawia sie u osob slabych psychicznie tak wiec z szczergo serca radze ci abys wybral sie do jakiegos specjalisty moze on ci w czyms pomoze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

ulus: również pozdrawiam - w nadziei na możliwość ponownej "wymiany zdań" przy dobrym piwku.

Agent22: moja agresja jest reakcją na kompletne kretyństwo Twoje i Twojego brata bliźniaka cycka.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

mrs to ty strasznie agresywny jestes, pewnie obgryzles wszystkie paznokcie od kiedy zaczeles pisac na forum :D:D:D:D:DDDDD buahahahaha


blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !! blacha !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

ulus ulu co ty pleciesz piszesz z e mrs jest tolerancyjny , no to co mi powiesz na temat jego wypowiedzi o gejach i lezbach?? jego pogladay na temat odmiennej orientacji sexualnej dorownuja wszechpolakom !!!!!!

ulus napisala:
"Autor: ulus (---.introlan.pl)
Data: 14-05-06 11:19

to oczywiscie nie jest na poczatkowy temat ale jak juz zeszliscie na Mrs to ja chetnie sie wypowiem :)
moze to dziwne ale ten czlowiek niejest zakompleksiny :)
ma kolegow a nawet kolezanki :) niespedza czasu wolnego tylko w domu i w dodatku jest bardzo tolerancyjny :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Proart - strona internetowa

Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem pozycjonowania stron internetowych, to wszystkim zainteresowanym tematem rozmowy polecam stronę http://codziennypoznan.pl/artykul/2016-12-21/pozycjonowanie-strony-internetowej-czy-to-sie-oplaca/ , gdzie znajdziecie bardzo interesujacy artykuł w tym temacie. Czy wiecie jakie są zalety pozycjonowania stron www?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org