środa, 01 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
materac

Witam. Gdzie w Łomży kupię w dobrej cenie materac do łóżka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

ruminski na poligonowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

na allegro--teraz też kupiłam:)podaję link:
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=4639236

bardzo duże przeceny i rewelacyjny towar:)polecam:)musisz tylko znaleźć odpowiedni rozmiar


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

A jakie polecacie? Latekstowe czy spręzynowe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Materaców jest dużo rodzajów i dla jednego dobry lateksowy a dla drugiego sprężynowy wybierz się do rumuńskiego tam po odpowiedzeniu na kilka pytań dobiorą ci odpowiedni materac dla ciebie,ja tam kupiłem jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

My przez całe życie spaliśmy na materacu sprzężynowym. Tym razem postanowiliśmy się zdecydować na materac lateksowy i jestem zdania,że był to dobry wybór. Materac wygodny, dopasowuje się do kształtu ciała. Śpimy na nim codziennie od roku i nie zauważyliśmy aby odkształcał się w którymś miejscu, jest taki sam jak w dniu kupna.
Mamy ten model;
http://sembella.pl/produkty/materace/lateksowe/

Kupowaliśmy go w sembelli. Może nie był to najtańszy zakup ale ani przez moment nie żałowaliśmy ,że pozwoliliśmy sobie na taka inwestycję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

U Rumińskiego bardzo mały wybór - w efekcie proponują ze 2 materace do wyboru. O wiele większy wybór na Żabiej, sklep zdaje się Meblux - miła obsługa, do wyboru kilkanaście jak nie kilkadziesiąt modeli, można na każdym materacu poleżeć, a nie tylko obejrzeć jak wygląda w przekroju ;) Ceny też przyzwoite na tyle, że bardziej nam się opłacało kupić w sklepie niż zamawiać przez internet :) Polecam ten sklep.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

W sieci jest mnóstwo sklepów, w których bez problemów kupisz materace. Poszukaj w google albo podpytaj znajomych, którzy korzystali z takiej formy zakupów. Mają różne rodzaje, różne rozmiary - z pewnością można sobie coś wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: materac

Hm, tak sobie myślę, że może być z tym problem... Możesz spróbować na Żabiej, ale nic nie obiecuję.. A gdybyś szukał w necie, zacznij od producenta Hevea https://heveamaterace.pl/ . Moi współpracownicy cenią sobie ich wygodę i miękkość. Ciężko teraz dostać fajny materac na mieście niestety..

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org