czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
echo serca płodu czy robia w łomży?

jak w temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Na wizycie u ginekologa przeciez robia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Przecież to podstawowe badanie ginekologiczne.

W mojej Łomży jestem dumny z piwka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

nieźle podstawowe badanie echo serca plodu słyszałam, że wykonuje się je w 11-14 tyg ciaży, chyba muszę zmienić lekarza bo ja takiego badania do dziś nie miałam po czym koleżanka stwierdziła, że coś jest nie tak skoro nie słyszałam na "własne uszy" jak bije serduszko maluszka. . . choć ona miała takie badanie będąc w 11-12 tyg. . .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Jeśli nie miałyście tego podstawowego badania to się o nie upomnijcie. Ono się wam po prostu należy. Lub zmieńcie na dobrego ginekologa. U nas z tymi lekarzami różnie ;/ Sama wiem po sobie bo z winy lekarza w 36 tygodniu ciąży szukałam nowego.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

ja trochę odbiegnę od tematu, czy ktoś ma nr tel do Dr Sokoła i w jakie dni przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

eee kobietki mylicie troche pojecia jak to badanie echo serca płodu jest podstawowym badaniem? jak nawet tego u nas w łomzy nie robią wpiszcie sobie w google i poczytajcie co to jest . Ja akurat mam to zlecone z badań prenatalnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

sokol przyjmuje chyba w piątki i czwartki

(.) (.)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

A ja w soboty.
Gabinet mam otwarty 19,00 - 02,00.
Zadzwon wczesniej bym mogl kupic szampana przed wizyta.
Moj nr. to 50151112....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Echo serca płodu to specjalistyczne badanie, na które kieruje się ciężarne w przypadkach podejrzenia wad płodu. Jest to specjalistyczne usg, które ocenia funkcjonowanie układu krążenia nie mylcie tego ze zwykłym nasłuchiwaniem bicia serca płodu. Przepraszam jeśli ktoś poczuje się urażony, ale jestem przerażona jak niektórzy łomżyńscy lekarze prowadzą ciążę. Sama jestem w ciąży, którą prowadzę w innej części kraju i tutaj diagnostyka prenatalna, komplety badań i wyjaśnienie ciężarnej co do czego i po co jest podstawą, nawet mnie specjalnie nie pytano czy chce, bo to dla zdrowia mojego i mojego dziecka, a pełny obraz ułatwia zdecydowanie prowadzenie ciąży i reagowanie adekwatnie do potrzeb, gdyby pojawił się problem. Moja koleżanka prowadzi ciążę u łomżyńskiego doktora ordynatora (bez nazwisk) i do tej pory myślałam, że ona się niczym nie interesuje, ale po prześledzeniu już 4 czy 5 wątku na tym forum o ciążach i badaniach prenatalnych zauważyłam, że dezinformacja jest tutaj na porządku dziennym. Dziewczyny poczytajcie o diagnostyce prenatalnej w internecie tylko na bardziej fachowych stronach, a nie forach ... dowiecie się jakie badania i kiedy możecie lub powinnyście wykonać, które są płatne, a które nie... niektóre są bardziej specjalistyczne i nieobowiązkowe, ale skoro nieinwazyjne i mogą dać odpowiedź na jakieś nurtujące nas pytania, to może warto z nich skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Czy na badanie można wybrać się ze skierowaniem na fundusz czy tylko prywatnie?

https://4lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: echo serca płodu czy robia w łomży?

Moim zdaniem warto zrobić echo serca płodu. Mogę polecić świetną panią doktor Rozmus-Warcholińską, która przyjmuje w Częstochowie. Wykonuje właśnie echo serca, jak i USG w 3 oraz 4D. Jest bardzo sympatyczna. Zadawałam całe mnóstwo pytań, a pani doktor odpowiedziała ze spokojem na każde z nich i to bardzo dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org