piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wesele w Łomży

Nowa Sala Weselna - Łapińscy

Nowe, przepiękne miejsce w którym każda z niezapomnianych chwil Twojego życia nabierze odpowiedniej oprawy. Pełen pasji i zaangażowania zespół, wnętrza cechujące się szykiem i elegancją, kuchnia pieszcząca podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Tradycja zbalansowana szczyptą modernizmu. Niebanalna przestrzeń ocieplona dozą domowego klimatu. Przystanek końcowy w poszukiwaniach idealnej scenerii, w której magia staje się rzeczywistością.

Młodym Parom, które pragną aby Ich dzień, nabrał jeszcze bardziej niezwykłego charakteru oferujemy niepowtarzalną w naszym regionie możliwość WJAZDU LIMUZYNĄ ŚLUBNĄ NA SALĘ!
Szyku rodem z najwystawniejszych bankietów doda rozwijany na ten czas czerwony dywan. Oprawa stworzona w ten sposób to niezawodny przepis na to, aby wspomnienie o Państwa Weselu pozostało w sercach wszystkich Gości na długie lata. Ponadto: antresola widokowa, strefa odpoczynku, tereny zielone dookoła, duży parking, obiekt ogordzony.

Zapraszamy na spotkania, w trakcie których będzie można zapoznać się z ofertą cenową, menu oraz zobaczyć na własne oczy, czemu to własnie u nas warto przeżyć najpiękniejsze chwile w życiu młodych ludzi.

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 799 022 012 lub bezpośrednio w Kompleksie Bankietowo-Konferencyjnym "Łapińscy" w Starych Kupiskach, ul. Janowska 1 (przy trasie 61 Łomża - Ostrołęka)

Serdecznie zapraszamy Młode Pary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Wypas taki, że limuzyną można u Was wjechać na salę, a na reklamę żałujecie paru złotych.

Jak z takim podejściem jesteście w stanie zapewnić "serdeczną gościnę"? Na starcie pokazujecie, że sępicie każdy grosz. Chcecie aby ktoś Wam płacił, a sami żerujecie. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Chciałem też o tym napisać ,ale mnie wtręczyłeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży


Gracja czy Chaberek?






Autor: Yarek (87.119.10.---)
Data: 14-01-13 21:45

ja sklanialabym sie do Gracji, przytulnie i naprawde perfekcyjna obsluga wesel, nienaganne menu. Jednak musisz sama podjac decyzje.Ja czesto mialam okazje byc w Gracji i swoje wesele bede miec wlasnie tam!

Aleksandra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Data: 14-01-13 20:55

Ryś jedzenie jest przepyszne i z właścicielką idzie się dogadać we wszystkich sprawach wiec nie będzie przykrych niespodzianek po weselu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Jeżeli na produktach oszczędzają tak samo jak na reklamie, to może być nieciekawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

co wy pierdolicie ze nie stac ich na reklame?? w radio slyszalem wiele razy, widocznie postanowili dac info na forum skoro ludzie reklamuja tutaj swoje budy z kebabami i inne jadlodajnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Nowa Sala Weselna - Łapińscy

nie polecam a wrecz wszystkim odradzam

po 1 nie wiadomo kto tam wszystkim kieruje, matka czy corka? a może Pan Łapiński na którego oficjalnie jest firma? z kim omawiac szczegóły? z kim się rozliczć itp??

po 2 problemy z płatnościami

po 3 wielkie wymagania a co dają od siebie? niesłowność i brak szacunku do innych....

brak słów !!! zdecydowanie ODRADZAM !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witam,

sara123 czy możesz rozwinąć swoja wypowiedz na temet tej sali wiecej,
coś wiecej napisać? zastanawiam sie nad wyborem tej sali !?!? Z góry dziekuje.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Albo poprostu napisz na email, wojtek---2000@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witam,,

Może ktoś z forumowiczów miał tam wesele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

sala nowa, może było ze dwa wesela więc z opiniami będzie póki co licho... mają konto na fb ze zdjęciami. Sara ma racje nie wiadomo z kim rozmawiać, z kim ustalać. Jeden mówi to, drugi tamo, a córka hmmmm długo jeszcze musi się biznesu uczyć :) beszczelna dziewucha! W sumie dopiero zaczynają i sporo muszą się nauczyć ale życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

były tam organizowane komunie, dania (gorące) byly zimne i nie takie jakie były zamawiane, brzydula- dobrze powiedziane BEZCZELNA DZIEWUCHA !!! noszaca wysoko głowe, słyszałam i tu i tam że nie płacą pracownikom a jak płacą to rzadko, firmom które z nimi współpracują też nie płacą... chyba szykują się ostre walki z nimi... jak się nie umie prowadzić interesu to się nie powinno za to brać.

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TĄ SALĘ I JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TYMI LUDZMI !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży


Wielka szkoda.:( ale coż poradzic , jak by nie było płaci sie nie małe pieniądze i wtopa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witam serdecznie. Odnosząc się do zarzutów stawianych na forum pragnę poinformować iż żadni z Naszych dotychczasowych klientów nie zgłaszali najmniejszych zastrzeżeń co do kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za organizację przyjęć ani sposobu rozliczenia. Przyszłe Młode Pary biorące pod uwagę organizację swojego wesela w Sali Weselnej Łapińscy zapraszam na spotkanie, które rozwieje wszelkie ewentualnie powstałe wątpliwości. Nieuczciwą konkurencję bardzo proszę o odrobinę profesjonalizmu i inne, etyczne oraz dojrzałe sposoby pozyskiwania klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane


jest admin ?

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Po jaki hugo pisac takie posty, a pozniej sie burzyc ze ktos wypisuje bzdury. Ludzie ogarnijcie sie, konkurencja ogromna, a wy na starcie lipe tworzycie. A jezeli jest tam jakas gowniara to dajcie jej zabaweczki i do piaskownicy :) powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

może nie gówniara, ma ze 20 lat... panna Agnieszka córka właścicieli 'robi' za managera i chyba jej się delikanie w główce poprzewracało...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Atex nie przejmuj się opiniami tego forum. Nim gorzej piszą to znaczy, że u ciebie jest tym lepiej. Przeżyć łajzy nie mogą, że coś tam działasz i ci to wychodzi. Taki kraj a miasto jeszcze gorsze.
A tak naprawdę jedyny który jest szczęśliwy z takiego wypisywania to admin. Im więcej obrzucania błotem tym większa popularność tego portalu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Reklama w tej branży akurat nie jest najważniejsza, liczą się przede wszystkim zadowoleni klienci i goście; bo co z tego że lokal ma super reklamę, świetnie się prezentuje i ma gratisowe bajery, jak obsługa jest marna, z właścicielami nie da się dogadać a jedzenie strach podać zwierzętom?
Na wesele polecam sale z okolic Łomży które może i mało się reklamują i mało o nich słuchać ale nadrabiają profesjonalizmem i jakością imprez które organizują, jak również zadowoleniem gości i samych nowożeńców, takie sale to np. Gracja w Starych Kupiskach, Zajazd pod Brzozami w Małym Płocku, Sala Weselna Parkowa w Jedwabnem, Agroturystyka u Wieśka w Budach Czarnockich czy Motel Zacisze w Piątnicy. Te sale według mnie są godne polecenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Mieszkam obok i powiem ze jak zwiedziłem salę to padłem !! Jest mega !!! Polecam . Podjedzcie i obejrzyjcie . Żadne słowa tego nie opiszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Zacisze?? , miałam tam komunię, wyszłam wściekła po godzinie, nigdy więcej!

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

To może wypowiem się ponieważ termin mam tam już ustalony, i jeśli chodzi o jakiekolwiek dogadanie się to nie ma problemu sąsiad który również ma zamówioną sale u Łapińskich jest zadowolony więc albo osoby ,które to piszą nie miały nawet okazji porozmawiać osobiście albo są wybredne. Nie pisze tego żeby kogoś urazić, albo wspierać bo nie mam w tym biznesu poprostu nie lubię jak ktoś rzuca z miejsca kłody pod nogi innym .

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

W 2010 r. NA INNEJ SALI tez byłam o wszystko dogadana z szefową i co? przy rozliczeniu mówię, co mi się bardzo podobało, mile zaskoczyło, a potem że to było inaczej i tamto miało być odwrotnie, to z mordą na mnie naskoczyła, że tak to ona rozmawiać nie będzie! no to ja na to wyciągnęłam kartkę, gdzie miałam wszystko spisane i podpisane właśnie przez szefową przed weselem ... o jakie było jej zdziwienie! Przy umawianiu zawsze może być ok, ale co wyjdzie w trakcie tego nikt nie wie, zatem przestrzegam wszystkie pary młode, aby wszystko, najdrobniejsze szczegóły na których Wam zależy zapisywać i podpisać przez obie strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Hej, może juz ktoś miał tam wesele i może powiedzieć coś więcej? jak jedzenie? Czy obsługa jest rzetelna? Jak wspólpraca podczas organizacji? Czy faktycznie własciciele robią wszystko co w ich mocy żeby zadowolić klienta czy to taka ściema na potrzeby promocji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Ja mam tam zamówioną salę na przyszły rok. W tym roku miała tam wesele koleżanka i z tego co wiem wszystko było w porządku.
Kontakt z właścicielami jak na razie jest bez zarzutów, sprawiają bdb're wrażenie, są przemili. Najlepiej jedź i zobacz sam/sama. Sala przepiękna.
Prawdopodobnie będzie tam w tym roku organizowany Sylwester, więc zawsze można sprawdzić co i jak.

Jak na razie polecam, bardzo konkretni i rzeczowi ludzie. Nie słyszałam też złych opinii o nich (oprócz tych tutaj, zapewne pisanych przez zawistną konkurencję).

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Fajnie, że piszecie takie recenzje:) Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

A co powiecie o sali weselnej u Chaberka w Budach Czarnockich?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

ja polecam krysztalowy dwor w gielczynie pelen profezjonalizm

jasiek lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Ogólnie transport na salę różny... ale tak czy siak powinno się go gościom zapewnić - kwestia ich liczby. Cennikowo popatrzcie na http://hemarbus.pl - nie ma dramatu, a jednak dla samej imprezy to lepiej. Po prostu nikt nie będzie musiał sobie samodzielnie zapewniać transportu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

sala to nie wszystko,liczy sie rowniez obsluga,jedzenie itp.

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Jeśli chodzi o Sale Łapińscy mój brat organizował tam swoje wesele zaraz po otwarciu. Nie słyszałam, żeby narzekał. Obecnie gdy planowałam własne wesele (wielkościowo takie jak mojego brata) usłyszałam, że jest za małe i nie mamy o czym rozmawiać.


Możecie powiedzieć co myślicie o Perle?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Perłę polecam, dobre jedzenie, obsługa bez zarzutu, właściciele też, dwie sale do wyboru. Nie było żadnych problemów.

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Polecam, wspaniale jedzenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witam,
Proszę o informacje na temat sali Państwa Łapińskich dotyczących:
+ serwowanych dań (wielkość porcji, jakość, smak) czy nie są one odgrzewane, jakby \"obskoczyły parę imprez\",
+ tego co jest stawiane na stołach (m.in. porcje tego jedzenia),
+ słodkości i owoce (różnorodność i świeżość czy jest tego wystarczająco, by nie brakowało).
+ A co z obsługą, czy jest wystarczająca ilość kelnerek w stosunku do liczby gości, czy pilnują porządku na stołach? Nie macie wrażenia, ze niektóre kelnerki mają olewający stosunek do swoich obowiązków i gości
+ Wiejski i Rybny stół, jak to wychodzi w praktyce, bo na zdjęciach bajkowato, oczy same jedzą ...
+ I na końcu, równie ważne jak powyższe kwestie, jak jest z tym dogadywaniem z właścicielami czyli dotrzymywaniem ustaleń? Nie pytam kto rządzi, ale czy Właściciele nie koloryzują i obiecują dużo, by tylko złapać klienta, a efekt końcowy wyjdzie jaki wyjdzie.

Najbardziej zależy mi na aktualnych opiniach osób, które z własnego doświadczenia mogą i chcą napisać, po prostu były w charakterze gości weselnych, komunijnych, sylwestrowych, itp. lub Państwa Młodych i ich rodziców.
A może jest inne wspaniałe miejsce na organizację imprezy weselnej?
Nie ukrywam, że ta sala mnie urzekła, po prostu ma wiele istotnych dla mnie atutów, które można dostrzec gołym okiem.

Zachęcam do opiniowania i pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Witam
Jeśli chodzi o wesele w Zajazd Ryś to NIE POLECAM!!!
1. wystrój sali, tej po remoncie ładnie wygląda jednak na zdjęciach i filmach nie oddaje tego uroku.
2. jak macie szczęście, to jedzenie na weselu będzie świeże i Wasi goście nie będą mieć przykrych dolegliwości. Niestety tego nigdy nikt nie jest w stanie przewidzieć, poza cwanymi właścicielami.
3. warunki hotelowe szczególnie w okresie zimowym sa fatalne. Mury wychłodzone, zimna woda w łazienkach, a kasują jak za hotel o wysokim standardzie.
4. obsługa jest miła i sympatyczna i jak twierdzi właścicielka kompetentna, jednak tylko przed weselem. Nie informuje o wszystkim, a na koniec każdy nabiera wody w usta i wzrusza ramionami.
5. w Rysiu płacisz nawet za to jak Twoi goście weselni pochwalą obsługę, nawet z grzeczności.
6. właścicielka, tu niestety największe rozczarowanie. Na początku miła i sympatyczna, znajdzie wyjście z każdej sytuacji, każe się nie martwić, daje gratisy, jednak najgorsze jest to że wszystkie ustalenia SŁOWNE przed weselem uciekają jej z głowy po weselu. Przed, obiecuje NIEBO, po, płacisz za wszystko, dosłownie za wszystko, nawet za puste łóżka w pokojach hotelowych, za obiecane gratisy na weselu, zmienia umówione ceny. Robi co chce i to w perfidny sposób, bo patrzy ci w oczy i mówi \"aneksu do umowy nie mamy\"
7. jak planujecie tam wesele to koniecznie spisujcie każde wypowiedziane słowo i każde ustalenie , tak żeby na koniec nie mogła was oszukać.
AAAA i jak planujecie liste gości to nie zapomnijcie doliczyć jedno miejsce więcej, tzn dla teścia Iwony G, bo ten to wchodzi na wesele nawet życzeń młodym nie złoży i zasiada do stołu i picia wódki....takiemu tez na koniec należałoby sie wystawić rachunek.
Generalnie nie polecam, bo na oszustwie długo sie nie pociągnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

jest wiele ciekawych miejsc.
meble warsztatowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Ja polecam Grację w Starych Kupiskach. Miałam tam swoje wesele i jestem bardzo zadowolona :) Jedzenie pyszne, obsługa super.

Zapraszam na grupę weselną na Facebooku: Ślub i wesele| Łomża i okolice

https://www.facebook.com/groups/331123470561365/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

A ja ze swojej strony moge doradzić hotel na Podlasiu hotelpodlasie.pl z piekna sala weselna, wyposażony w nowoczesny sprzęt. Szybki Internet Wi-Fi. Doskonały Catering, profesjonalna obsługa i wsparcie techniczne.... Czego chcieć wiej? :

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

A my ostatnio byliśmy na weselu w Białymstoku w hotelu http://hotelpodlasie.pl Bardzo ładna sala weselna, do tego miła obsługa i naprawde dobre jedzenie. Dawno nie byliśmy na tak dobrze zorganizowanym weselu gdzie wszystko było dopiete na ostatni guzik i można było sie skupić tylko na dobrej zabawie. Jeśli szukacie sali weselnej Białymstoku, to z pewnością, bedzie to dobry wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Cześć,
macie może jakieś świeże wrażenia odnośnie sali w Giełczynie (Kryształowy Dwór)? Sala wygląda na prawdę spoko, Pani sprawiała wrażenie osoby kompetentnej omawiając szczegóły, na fb dużo pozytywnych komentarzy, a jednak te kilka negatywnych daje do myślenia. Wykopałem na forum informacje typu właściciel nie wie co robi, są mili do podpisania umowy, czy (co najbardziej mnie niepokoi) ustalenia poczynione w umowie nie mają pokrycia w rzeczywistości (te \"kłamstwa\" właściciela). Negatywy to 2013 r. więc trochę się mogło zmienić (w miarę zdobywania doświadczenia?) ktoś coś?

Dzięki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Ostatnio pojawił się wpis na blogu ze zdjęciami z Sali weselnej Łapińscy - https://www.kbfoto.com.pl/2019/08/sala-weselna-lapinscy-paulina-krystian/
Warto zajrzeć i zobaczyć jak sala wygląda z nowym sufitem. Fotograf pisze o swoich odczuciach co do tej sali weselnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wesele w Łomży

Ostatnio pojawił się wpis na blogu ze zdjęciami z Sali weselnej Łapińscy - www.kbfoto.com.pl/2019/08/sala-weselna-lapinscy-paulina-krystian/
Warto zajrzeć i zobaczyć jak sala wygląda z nowym sufitem. Fotograf pisze o swoich odczuciach co do tej sali weselnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org