sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kamienica na Wiejskiej

Witam
Od dawna śledzę sytuację mieszkaniową w Łomży ponieważ chcę jedno kopić.
Intryguje mnie oferta mieszkań w odrestaurowanej kamienicy na ul. Wiejskiej.
Od dobrych 6 miesięcy są oferty kupna mieszkań ale nie widać sprzedaży.
Ktoś coś wie na temat tych mieszkań i budynku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Oczywiście: "kupić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

witam,
myślisz, że chciałbyś mieszkać w mieszkaniu gdzie jeszcze jakieś 10 lat temu w ścianach była wilgoć, pleśń i inne dziwne wynalazki. Nie sądzę aby udało się inwestorowi pozbyć tego wszystkiego. Odpuść sobie kolego. pozdo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

zapraszam do nowego budownictwa do kupionego 3 lata temu mieszkania prawie w każdym mieszkania początki pleśni

I czym się może różnić stare od odrestaurowywanego mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

w których blokach ta pleśń?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Dlaczego szukasz mieszkania w prawie 100 letniej kamienicy oklejonej styropianem. Tam zimą nikt nie odśnieża, Byle jaka awaria nie doczekasz się remontu. Właścicielem kamienicy jest żyd. Podwyżki co chwila. Mógłbym pisać tak godzinami. Żydzi zawsze kuszą ceną, a potem .........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

do zys

czy rozwiniesz wątek o tej pleśni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Czyli jak to jest z ta kamienica? Jest to własność prywatna i nie należy do żadnej spółdzielni? Tez mnie to ciekawi, budynek jest ładny, ceny spoko a mieszkania stoją. Grzyb i pleśń to powszechny problem, są sposoby aby sie tego pozbyć na dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Na Wiejskiej, ale która, bo tam chyba są dwie...? Lokalizacja fajna, parę znajomych mieszka w tych okolicach i są szczęśliwi, że nie w blokowiskach na osiedlu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

niunio ma racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Cześć chciałabym odświeżyć wątek gdyż też zastanawiałam się nad tym mieszkaniem jednak mam obawy tak jak pisaliście wcześniej ta kamienica troszkę już stoi a jest jeszcze tyle mieszkań do kupienia może ma ktoś jakieś informację na temat tej kamienicy to znaczy co jest nie tak bo chyba jest :) ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

wiesz gdyby faktycznie te mieszkania były atrakcyjne to zastanów się nie stałyby tyle czasu puste .

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

a wez podaj linka do strony z ogloszeniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

panda19833 to jest link do jednego z tych mieszkań
http://dom.gratka.pl/tresc/397-47125950-podlaskie-lomza-wiejska.html#fa3303a75e46f9d9,3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

130tysięcy za jednopokojowe w starej kamiennicy ? to jakiś żart. Powinno być góra 80tys.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

to nie są jednopokojowe mieszkania tylko to jest przestrzeń na sprzedaż do własnej aranżacji wnętrza. A za 80 000 to nikt nawet ci drzwi do tego mieszkania nie otworzy.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

a kto komu broni, zainwestuj sam jako deweloper i sprzedawaj nawet za połowę ceny rynkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Wiem ile kosztują najtańsze kawalerki w większych miastach, i 130 tysięcy to nadal więcej od kawalerki w bloku, a chyba tam bardziej komfortowo sie mieszka .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

wniosek: wyprowadż się do większego miasta, nikt cię nie zmusza do kupienia tego mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Nie musze sie wyprowadzać , bo mieszkam w większym mieście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Wasza sprawa, że nawet za stancje płacicie więcej niż w wiekszych miastach.O czym dyskusja.Pracy i pieniędzy nie macie , ale jednak wam odpowiada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

to po kigo wała tu piszesz?

pisz sobie na forum " większego" miasta hahaha..hehehe..

co byka obchodzi, jak się krowa cieli? znasz to ?

masz w tym jakiś cel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

nie znam o byku, ale zapewne znasz kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, wiec nie zaczepiaj ludzi gdy sie wypowiadaja tak samo jak ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

pisz sobie na forum " większego" miasta hahaha..hehehe..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Wolę tutaj, bo to jedyne foru w Polsce na którym miło popatrzeć jak ludzie żalą się jak to im źle się mieszka w lomży i czego brakuje, a że ceny wysokie a że pracy brak bla bla. Takiego ubawu nie da mi 'wieksze miasto' Panie Egzorcysto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Miło też wiedzieć że łomża jest największym fanem kebabu w Polsce a może i na świecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

przyjeżdżasz na ten weekend do starych na wieś pod Łomżą za słoikami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Coś ci się pomyliło Panie Egzorcysto, łomża to wieś, a nie długo te jeszcze mniejsze wioski pod łomżą zostaną jeszcze pod nią podpięte. Śmiejecie się z BLM a nie wiecie że BL to konkretna siara dla mieszkanców innych miast i jest postrzegane tak jak dla was BLM....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Mieszkania na Wiejskiej są piękne,byłam o krok od kupna jednego z nich,ale sprawy się skomplikowały(rodzinne).Nawet chwili się nie wahałam.Poza tym tuż obok stawia Negresco i wszystko sprzedane(na tych samych zasadach).Właścicielem jest przemiły człowiek,konkretny,tyle,że budynek nie miał jeszcze w lipcu wszystkich dokumentów(odbioru),jak to uzyska--na bank wszystko pójdzie jak świeże bułeczki.Tam jest już sprzedanych dużo mieszkań--są w trakcie prac--byłam i widziałam.
Jeszcze jedno--mieszkania bez czynszowe,podłączenie do sieci,więc czego chcieć więcej?Sto razy wolałabym w starej kamienicy,jak w nowym bloku w polu,a po pół roku wilgoć,rozmawiam ze znajomymi i wiem co się dzieje.
Jeśli jesteś zainteresowany--nie zastanawiaj się ani chwili,bo póxniej będziesz żałował--jak ja.


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Autor: Baron666 (---.lomza.vectranet.pl) Data: 29-05-13 22:30

Dlaczego szukasz mieszkania w prawie 100 letniej kamienicy oklejonej styropianem. Tam zimą nikt nie odśnieża, Byle jaka awaria nie doczekasz się remontu. Właścicielem kamienicy jest żyd. Podwyżki co chwila. Mógłbym pisać tak godzinami. Żydzi zawsze kuszą ceną, a potem .........
>> Widzisz sama jak ma 100 lat to na pewno tam coś straszy! ,,<<



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Witam.
A ja byłem gotów podpisać nawet umowę z właścicielem. Dogadaliśmy nawet cenę z pracownikiem Tytana, który twierdził, że właściciel się na nią zgodził. Niestety jak pojechałem ją podpisywać, to nagle cena mieszkania wzrosła o ok. 20 tys. Właściciel stwierdził, że ceny mieszkań wzrosły(heh), więc za ustaloną kwotę nie sprzeda. Niby mieszkania są bez czynszowe, ale podejrzewam, że jak "pajac" sprzeda wszystkie, to i to sobie zmieni.... bo mu wolno... jego budynek w końcu.
NIE POLECAM!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

kamienica ta jest bardzo stara i długo, długo trwał jej remont. Raz coś robiono potem długo długo nic aż w końcu na rynku pojawiła się oferta mieszkań w tej kamienicy. Ja w internecie oferty tych mieszkań to widzę już kupę czasu więc radze pomyslec zanim się podejmie decyzje.

lelumel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

spojrzcie na zalety kamienicy wchodzicie od wiejskiej a przez okno wygladacie na piękną

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Siema podbijam temat, szukam mieszkania w lomzy i sa wolne mieszkania na Wiejskiej, co dziwne, bo np na Szmaragdowej nie ma nic. Moze sie wypowiedziec ktos, kto tam mieszka/ mieszkal?

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Kto by chciał się pchać do starej odremontowanej dziury a ceny kosmos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kamienica na Wiejskiej

Dlatego putam... generalnie slabo z mieszkaniami wŁomzy dlatego prosze o opinie:)

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org