poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?

A czy dentysta Wam wyjaśniał, że przy każdej zmianie licówek trzeba odrobinę bardziej spiłować ząb, więc po 2-3 zmianach licówek pozostanie Wam tylko zrobić sobie na ząb koronkę, bo na licówkę będzie już za bardzo spiłowany? No raczej niefajnie mieć cały przód sztucznych zębów ;) Nie wspominając już o cenie.

Ja rozważałam założenie licówek, ale dentysta mnie skutecznie zniechęcił. Jeśli już w ogóle bym się zastanawiała to tylko nad porcelanowymi - trzeba je zmieniać stanowczo rzadziej niż kompozytowe, więc w ostatecznym rozrachunku wyjdzie pewnie cenowo na to samo, jeśli nie taniej. No i nie chciałabym za kilkanaście lat mieć już z przodu nie własne zęby (choć nie są idealne, ale własne...), a sztuczne koronki.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
weronika2222 29-04-13 14:34 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
jp 29-04-13 14:57 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
weronika2222 29-04-13 15:07 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
jp 29-04-13 16:16 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
laur1111xxx 29-04-13 21:52 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
weronika2222 30-04-13 10:35 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
zielona_biedronka 30-04-13 22:19 
 Re: licówki w Łomży gdzie najlepiej i jakie są ceny ?   
my_karo 02-12-17 16:03 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org