niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szerokie męskie spodnie

Gdzie można kupić szerokie męskie spodnie w Łomży? Nie chodzi mi o krok w kolanach, ale po prostu szersze, luźniejsze spodnie dla wysokiego faceta. Do jakiego sklepu się nie zajdzie są to normalne wąskie spodnie albo szerokie z krokiem w kolanach dosłownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

wrangler

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

nie znajdziesz takich spodni. Teraz w sklepach obowiązuje moda dla gejozy czyli dla pedalstwa które chce udawać bycie męskim. Gdzie się nie obejrzysz nie ma żadnych ubrań dla facetów są tylko jakieś dziwne gejozowate spodnie co ledwie kutasa przykrywają przy czym obcisłe jak rajstopy ciotowskie albo z wiszącym krokiem z miejscem na paczkę tamponów. Nie ma zadnych swetrów , bluz tylko ciotowskie , gejozowate łaszki. Po prostu geje projektuja dla gejów.Dla normalnych facetów nie ma bo ich już nie ma. Teraz sa takie trendy faceci maja chodzić ubrani jak pedały a jak nie - to ubrani tak ja za czasów chinskiej rewolucji kulturalnej.

Popatrz na obraz ubioru wspólczesnego chłoptasia toz to nic nie ma wspólnego z obrazem silnego meskiego faceta. Obcisłe wiszące na atłych bioderkach spodnie , tenisóweczki , szaliczek zwiewny i bluzeczka tylko brakuje im jeszcze buistonosza i tipsów na paznkciach. Tfu obrzydzenie i nic więcej.

Nawet w meskich sklepach z garniturami pedalskei sweterki i garnitury.

JKK Picic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Zajrzyj do Big Star-a obok Diavolo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Minori- to niestety prawda. Różowe koszulki, chustki i obcisłe spodnie. Myślałam, że jak otworzą tą nową galerię to będzie tam większy wybór dla facetów. Co do czego 2-3 sklepy z męską odzieżą i nic więcej- wszystko dla dziewczyn i wszędzie to samo.
siwysiwy- o tam mnie jeszcze nie byłoo, dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Teraz jest moda na spodnie ,,marchewy'' a facet wygląda w nich jak ciota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

ja tam se jeansy kupuję w sklepie koło lorda.tanio,na miejscu obcinają w razie potrzeby.a to,że to nie levis?wisi mnie to.lepsiejsze takowe niźli jakieś w stylu o jakim pisał Minori



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Najlepiej to wyglądają obcisłe rurki na patykowatych nóżkach, tych którzy maja zwolnienia w-f z powodu dolegliwości gastrycznych :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Patrol . spodnie typowo szerokie. tylko całkiem drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Nic - tylko otworzyć szwalnie i szyć normalne spodnie

http://w292.wrzuta.pl/obraz/powieksz/6ZqvoyahvC0
http://patriota1.blog.onet.pl/2010/08/16/gowno-prawda-nowa-nazwa-dla-powskiej-gazety-wyborczej/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

samemu szyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

nie trzeba otwierać, od dawna działa letterfashion spodnie od kilkudziesięciu lat, a po bardziej codzienne spodnie na benevento.pl. normalny krój, polska produkcja, europejska jakość no i darmowa dostawa i zwrot!

Kasia Ninja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Heee, jak szybko moda się zmieniła. Kiedyś panowie latali tylko w szerokich spodniach - taraz większość biega w jeansowych rurkach :)

Pewnie za 2 lata znowu wróci to co było kiedyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

No zmieniło się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Możesz zawsze w internecie zamówić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Szerokie spodnie są już dawno niemodne. Poszukaj raczej czegoś bardziej dopasowanego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Post sprzed dwóch lat, ale uśmiałam się z tego co Minori napisał.Poldun nie każdemu podoba się\" gejowska\" moda, niektórzy wolą to co praktyczne i wygodne, a nie modne, bo ta dzisiejsza moda to czasem tragedia, jak widzę czasem faceta w obcisłej różowej koszulce z brwiami wydepilowanymi, solarką i spodniami wpijającymi się w rów i jajca, to żałuję, że służba wojskowa nie jest obowiązkowa, jakby polatał taki po poligonie to te rurki by mu trochę rów przetarły..Pomyśl młody chłopak takie spodnie no niech i będzie jak lubi, ale nie każdy facet 40 czy 50+ chce latać w getrach, ostatnio byłam ze swoim na zakupach, zmierzył te \" cuda\" co to teraz produkują i mówi jak w tym chodzić, to ledwo przez nogę włazi, opięte na jajcach, co ja k.rwa stroju do baletu szukam czy spodni do noszenia? Z biedą jedne wybrał ( z tego modelu z najbardziej szerokimi nogawkami) które ostatecznie i tak są nie noszone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Z tą gejozą to bez przesady. Polskie marki nadal mają wybór i spokojnie można kupić szersze spodnie i wybór jest całkiem dobry. Oczywiście nie wąskie i ze ściągaczami też są ale wystarczy ich nie kupować.
Jakie są trendy w spodniach dobrze widać tu http://pl.skate-europe.com/ubrania/spodnie
Widać też to że firmy starają się szyć tak aby każdy znalazł coś dla siebie więc wybierajcie mądrze to cio sie nie sprzedaje za jakis czas nie będzie produkowane :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

moze ze sklepu PROSTO??? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Nie wiem czy znajdziecie w tym sklepie jakieś eleganckie spodnie męskie.Sklep kojarzy mi się z ubraniami dla dresiarzy.I chyba nie tylko mi....

Panowie jeśli nie lubcie rurek to zastanówcie się nad klasycznymi wełnianymi spodniami garniturowymi. Wiele z nich ma casualowy charakter oraz mozna je nosić na co dzień.

Można zaoszczędzić ponieważ w wielu sklepach są spore przeceny. Na przykład w Lancerto:
https://www.lancerto.com/spodnie.html#

Wiele z nich kupicie za połowę normalnej ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

Chyba lepiej za takimi spodniami popatrzeć w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

W H&M takie mają. Kupisz też online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szerokie męskie spodnie

jak ubranie definiuje Twoją męskość to nie jest chyba na wysokim poziomie nie xd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org