środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Elewacja?

Czy ktoś się orientuję ile kosztuję m2 zrobienia gotowej elewacji (styropian, siatka,klej, masa)? kogo ewentualnie polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Tynk bedzie biały i do pomalowania czy kolor?Ile metrów ma budynek?Proszę o e-maila i tam ewentualnie podam cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Za robotę ok 35 zł za metr a z materiałem majstra i roboty 86 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Tanio się cenisz?Co wam jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

To jest normalna cena
A na ile kolega sie ceni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

około 40 kolego nie możemy tak obniżać bo niedługo nie damy rade rodzin utrzymać.Chyba mam racje kolego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

możliwe,ale daj wyższą cenę,to nikt cie nie wynajmie KOLEGO(sądzisz,że reszta śpi na kasie?)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

nie wiem jak wychodza na tym firmy z Zambrowa ale tam stawka zaczyna sie od 28 zl i to nie amatorzy tylko firmy ktore naprawde ladnie robia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

i przez takich gównozjadów rynek budowlany się marnuje nie długo zleceniodawca powie chce pan robote to pan mi zapłać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

ja tam robilam 2 lata temu-elewacja 20 za m2 plus masa 10 za m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Zys ma rację.Może mamy za darmo robić lub jeszcze zleceniodawcom dopłacać.Tylko ludzie patrza na cenę zamiast na jakość,dadzą 10 zł mniej a póżniej szukają kogoś z płaczem żeby im poprawił.Bo tańsza ekipa zepsuła elewację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Dokładnie tak jak piszcie!!Najlepiej poczytac ogłoszenia np.szybko,tanio i solidnie!!heheehheh jak szybko to nie solidnie jak tanio to tanie mięso to psy jedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Adasko skąd ta cena 86zł???za tyle robisz ??jak tak to mam mam dla Ciebie robotę domek 450m2 chcę styropian 15cm gruby organiki oczywiście silver i strukturę 1,5mm baranek bordo w sylikacie.ciekawe ile byś musiał dołoży do swojego interesu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Zarabiać to byśta chcieli nie wiadomo ile i narzekacie na pracodawców że mało płacą ale zapłacić za robotę to byśta chcieli gówno nima tanio i dobrze, tanio i szybko!!! tanio dobrze i szybko=== się gówniano!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

problem z fachowcami jest zawsze. Ja sam doświadczyłem tego. Wynająłem firmę do malowania. Zgodziłme sie na ich stawki i nie były najniższe. Pracowali 4 dni - karmiłem ich odbrze obiadami śniadaniami , kawy , napoje bo panowie obiecali , że profesjonalnie pomalują mieszkanie więc dbałem i nich tworząc im bezstresową atmosferę do rozwinięcia ich talentów. A mieli pomalować tylko na biało . Farby mieli z najwyższej półki , niczego nie żałowałem bo zależało mnie na dobrej robocie. Jak pomalowali to do dzisiaj jak na to patrze to mnie się robi słabo.

Nie chciałem nic szczególnego ,żadnych kolorków tylko jednolity biały kolor. Mam biały ze śladami wałka.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

hahahha kolejny cwaniak który za elewacje domku 450m2 chciałby powyżęj 50 000 złotych hahahha. Zastanawiam skad tacy ludzie się biorą.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Rimpik kto ci broni zarabiać? zakasaj rękawy i zapier......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

Darek ja jestem od zarabiania kasy i ja ją mam ty od zapier... jak to piszesz. Problem w tym ,żę abyś ty u mnie tą kasę zarobił to musisz reprezentowac odpowiedni stopien profesjonalizmu czego więszośc Was za *** nima ale łape po kase wyciąga a jakie silne wy w gębie , że hoho ptakiem góry usiłujecie przestawiać a w praktyce porządnie sie wyszczać nie potraficie.

Rimpik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

podbijam temat , sam jestem zainteresowany wykonawcami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

cwaniaczki za robotę chcą xxxl ale o pracowniku swoim to już nie myślą .Nawet jak uda mu się więcej udrzeć to robol i tak zapieprza za czapkę gruszek bo ma inny żołądek i jego dzieci też jeść nie muszą. komuno wróć!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

czy 10 zł na godz to dużo czy mało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

zapłaci dychę i chce żebyś zapylał jak z motorkiem w tyłku a kanapkę to najlepiej zjedz jak na kibel pujdziesz. komuno wróć !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

yogii nie bulwersowaj się, sam miałem taka propozycję,dlatego pytam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Elewacja?

wkurza mnie jak cwaniaczki najpierw chcą wydoić inwestora a potem puścić z torbami pracownika i jego rodzinę i jeszcze instrukcji sobie udzielają na forum Czy nie mam racji Darek1638?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org