środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trawka

Czy wiecie że trawka jest bardzo bezpieczna i zdrowa i że nikt jeszcze prawdopodobnie nie umarł od niej a nawet cieszy się bardzo dobrym zdrowiem i jest nawet polecana w chorobach płuc astmy ale nikt oficyjalnie tego nie powie np. apropo sól , cukier , chemikalia w wędlinach i wyrobach spożywczych to nas zabija, bardzo bardzo często się przyczynia, dostajemy raka od tych rzeczy czemu to nie jest ścigane bo co nie nazywa sięti narkotykiem ? dziwne ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

spodziewaj sie wizyty biura ślepego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

dlaczego..? a liroy na yotube o tym gada bez zająkniecia to chyba można też miec swoje zdanie na ten temat podobno żyjemy w wolnym państwie ,pani w telewizji w programie "wiem co jem" własnie też nas uświadamia co czego nie jeśc i wogle więc o co chodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Potwierdzam, trawka bardzo dobra, tylko że bardzo często zasr... przez psy :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Oczywiście, że marihuana powinna być legalna. Nie tylko zresztą ona - każdy narkotyk powinien być do kupienia dla spragnionych obywateli, bo są dorośli i sami o sobie powinni decydować a nie niedouczeni posłowie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

A ja nie jestem za legalizacją, i tak jest tyle zła to jeszcze takie świństwa udostępnić to się całkiem powybijają...siebie i innych którzy nie chcą mieć z tym nic wspólnego....i tak tyle rzeczy plącze nam we łbach.. :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Śniegi zejdą to będziecie mieli świerzej w pytke :)

Po co wam jakies suszone siano ? :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Owszem, powinna byc legalna ale tak jak ze wszystkim,jesli przesadzasz to powoduje zmiany w czaszcze, wyolbrzymiaja Ci sie fobie,robisz sie leniwy i duzo negatywnych skutkow. Trzeba NAPRAWDE umiejetnie dawkowac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

legalizacja!nikomu to nie przeszkadza(oprócz policji).akcyza itd.państwo miałoby kasę,a teraz to ją wydaje na wykrywanie itd



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Co tu debatować o legalizacji , przecież ta roślina rośnie w warunkach naturalnych , tylko dla tępych osób jest to "zakazany narkotyk"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

ćpuny nigdy nie zobaczą negatywnych skutków w braniu, żal mi tych co palą nawet taką trawe, wyglądają jak nie kontaktujące roboty.Margines społeczenstwa. Zaraz zostane obrzucany przez agresywnych małolatów.Jakoś nie widziałem ludzi wyksztalconych palących trawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

A tak zwanym "ćpunem" staje się z wyboru , czy przymusu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

z wyboru, bo chyba swiat wtedy jest dla nich piękniejszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Claro no pewnie że masz rację. Tych co ja znam co palą to...idioci...margines i zero...przykre ale prawdziwe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

A ci co pija alkohol , to jak ich nazwać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

tych uzależnionych - też tak samo. na własne życzenie z resztą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

jak to uzależnionych , tych co spożywają .. bo rozumując twój tok myślenia
spożywasz-jesteś marginesem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

na podstawie kilku zdań na ten temat nie jesteś chyba w stanie określić mojego toku myślenia prawda..?
Nie łącz w identyczny sposób tych używek.
Ja jak wypiję od święta i z głową to nie jestem zerem itp itd tylko ci którzy chlają, zaniedbują rodziny, katują dzieci i żony. to jest dno. a ci co palą trawkę, uzależniają się, sięgają po coraz to cięższe narkotyki - to też dno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

No widzisz jak chlają , to i sie nie kontrolują , a skąd ten wniosek, że ci co palą trawkę , to się uzależniają i sięgają po ciężkie narkotyki???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

z życia wniosek, z życia.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

rozejrzyj się wokół, ślepy jesteś co się dzieje..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

No ja widzę.. alkohol to zło , tylko ty tego nie dostrzegasz... nie pij ,
lepiej sobie zapal :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

o czym mowa, alkohol to nie narkotyk , czy dostrzegasz po czlowieku zmian który pije codziennie po jedno czy dwa piwa? zobacz osobnika który codziennie sobie przypala, a zobaczysz jak wygląda cień człowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Zakazywanie nie rozwiązuje problemu.Lepiej pstawić na profilaktykę i uświadamianie.Legalizacja zniszczy mafię haszyszową,cena spadnie z 30 do 15zł za gram a pieniądze wpłyną z akcyzy do budżetu państwa.Kto brał ,brać będzie za to będzie to bardziej kontrolowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Ja zgadzam sie z P. Korwinem Mikke ktory postuluje legalizacje calego syfu. Jak ludzie wiedza ze cos szkodzi a to uzywaja to ich sprawa - nie mozna im tego zabronic. Co jest gorsze uzycie heroiny czy skok z 11 pietra? Chyba skok nie? a 11 pieter nie zakazuja! Czlowiek niech sam o sobie stanowi - panstwo niech sie nie miesza w sprawy ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Pan Korwin Mikke na prezydenta ! Takiego podejścia potrzeba.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Alkohol - agresja
Marihuana - spokoj
Nie ma tu nadczym dyskutowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

nad[spacja]czym*
: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

kubak

może ty po alkoholu jesteś agresywny, mnie rozluźnia i staje się lagodniejszy, a jak u ciebie jest odwrotny efekt to jak to sie mówi, pij połowe, albo wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: trawka

Pare razy w kościele do kadzidła by dodali, to i mochery by za legalizacą byli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org