środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krawcowa/krawiec

Witam,szukam dobrego krawca/krawcowej do uszycia sukienek dla mnie dla świadkowej i dla dziewczynki niosącej obrączki :) możecie mi kogoś polecic,termin ok 8 tygodni,ale zależy mi żeby ktoś znał sie "na rzeczy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

Witam! Znam bardzo dobrego krawca...numer telefonu mogę podać na Pani e-maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

tel. 505145002

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

Możecie jeszcze kogoś polecic ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

Jeżeli masz na myśli suknię ślubną, mówiąc - "dla mnie" - to nie zajmuje się tym każdy krawiec/krawcowa.
Szyją w Zambrowie.. i oczywiście w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

to nie ma być coś pełnego świecidełek itd,szukam czegoś skromnego,dobrze dobranego i dopasowanego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

W Zambrowie odradzam, kolezanka tam zamawiala i tylko same klopoty przed slubem miala. Ta niby "krawcowa" zapomniala uszyc tren do sukni, suknia uszyta byle jak, fiszbiny powyginaly sie jeszcze przed wejsciem do kosciola i pozniej uwieraly ja na brzuchu. Tandeta jakiej nigdzie jeszcze nie widzialysmy. Wiecej razy tam nie pojade i kazdemu bede odradzala. Lepiej juz jedz do Bialegostoku albo w Lomzy kup bo za to co wydasz na paliwo do Bialego to napewno suknie dla swiadkowej uszyjesz na miejscu a moze i dla dziewczynki tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krawcowa/krawiec

Bez względu na to, jaką chcesz suknie - nadal jest to suknia ślubna i nie każdy się jej podejmie :) Chyba, że chcesz zwykłą sukienkę w kolorze białym, bez wszelakich umocnień, solidnego gorsetu, itp. itd.
Co do Zambrowa - koleżanka moja również szyła i akurat była zadowolona. Aczkolwiek jedna negatywna opinia także powinna dać do myślenia.
Coś "skromnego" można również zakupić w Łomżyńskich sklepach - a resztę uszyć, jak proponuje post powyżej. Osobiście szukałam na swój ślub sukni bez przepychu i tandetnych ozdób - są! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org