wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nauka gry na pianinie

Gdzie w Łomży można prywatnie nauczyć się grać na pianinie i ile to kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Witam, dołączam się do pytania, z którym nosiłem się od pewnego czasu.
Czy ktoś może polecić/podać namiar do osoby uczącej gry na pianinie (?) poza szkołą muzyczną. Poszukuję osoby do dziecka 12 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

w centrum katolickim warto się zapytać :) z tego co wiem tam jest jakiś nauczyciel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Ognisko muzyczne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Studium muzyczne przy szkole muzycznej ewentualnie skontaktuj się i poproś o kontakt z jakimś nauczycielem. O ile dobrze pamietam jest też coś takiego chyba na Rycerskiej w każdym razie w szkole coś się dowiesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Pani Ania uczy moją córkę gry na pianinie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Lekcje prywatne, dwa razy w tygodniu. Nie pamiętam jaki jest koszt jednej lekcji ale ogólnie miesięcznie nie wychodzi jakoś strasznie drogo. Jeśli jesteście zainteresowani to podajcie jakiś kontakt mailowy to wieczorem postaram się podesłać nr tel.

--
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

MOGĘ POLECIĆ P.STARACHOWSKA TEL.515166904

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Właśnie u Pani Starachowskiej moja córka pobiera lekcje. Z czystym sumieniem polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

518057545

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

jeden z łatwiejszych instrumentów do opanowania...

białe, czarne... czarne, białe... i tak na zmianę. samemu nauczyć się można.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Wychodzę z założenia, że nauki gry na pianinie można nauczyć się samodzielnie, korzystając z dostępnych w sieci tutoriali. Sam, rozważam naukę gry na perkusji. Na początku chciałbym się przekonać, czy ten instrument mnie w ogóle kręci. Czy powinienem zdecydować się na zakup perkusji elektronicznej oferowanej przez http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne/perkusje_elektroniczne.html ? Czy na początku ona wystarczy? Jak myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

A taka nauka to trudna jest w ogóle?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Sama nauka to nie, gorzej z wyjazdami na koncerty zagraniczne. Dlatego ludzie póżniej sponsorów szukają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nauka gry na pianinie

Ognisko muzyczne, prywatni nauczyciele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org