czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orange - brak zasięgu

Wy też macie problemy z zasięgiem w orange??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Przecież to norma, zdziwiłabym się raczej gdybyś napisał: że brak problemów z zasięgiem, to byłby dopiero news;p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Dzwoniłem do niech, usuwają awarie od wczoraj, ale coś im to słabo idzie..
chyba nadszedł czas zmienić sieć...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

nich* miało być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

jaka siec taki.....zasieg------pley gora-reszta to syf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

operatorzy już od dawna ze sobą współpracują i udostępniają wzajemnie nadajniki także to z jakim logo masz kartę sim nie robi żadnej różnicy..reszta to zasługa marketingu..a potem się ludzie kłócą która lepsza sieć..:)
smartfony mają słabiutkie anteny..stąd znikający zasięg, przerywanie, brak zasięgu itp..odpal którąś ze starych nokii i zobaczysz że to nie wina sieci..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

lubię_żelki, Ty wiesz co piszesz? Ja mam PLAY, żona PLAY i ORANGE. PLAY korzysta z sieci PLUS i ORANGE. Na chwilę obecną mam w mojej omnii i900 z kartą PLAY pełen zasięg z sieci plus. Z ORANGE nie ma żona ani rodzina w okolicach Warszawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

a mi nie chce działać gg w orange :(
a np podwójny sms idzie na raty....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Potwierdzamy występowanie utrudnień. Pracujemy nad ich usunięciem. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Autor: lubię_żelki (---.elomza.pl)
Data: 08-03-13 13:41

•••••••▪▪
smartfony mają słabiutkie anteny..stąd znikający zasięg, przerywanie, brak zasięgu itp..odpal którąś ze starych nokii i zobaczysz że to nie wina sieci
__________

to jest wina sieci. Skoro sie operator zdecydowal na sprzedaż jakiegoś modelu telefonu, to chyba oznacza ze jest w stanie zapewnić serwis dla tego modelu. Jakos innym firmom na swiecie udaje sie zapewnic serwis takze dla smartfonow. Polska to nie Australia ze bez telefonu satelitarnego lepiej poza miasto sie nie wybierac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Sieć Orange nie jest producentem telefonów jak również nie zajmujemy się ich serwisowaniem. W przypadku, jeśli zauważysz problem z działaniem telefonu możesz skorzystać z możliwości naprawy gwarancyjnej, którą wykonuje serwis producenta. Telefon w ramach gwarancji możesz oddać w dowolnym salonie Orange lub bezpośrednio w serwisie producenta. Zauważ, że parametry danego urządzenia mogą się różnić w zależności od konkretnego modelu telefonu.

Pozdrawiam
Tomek
Orange Ekspert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Expercie

A za prędkość internetu, to ktoś odpowiada, czy macie to głęboko w d****
Załóżmy , mam wykupiony pakiet int.w telefonie , w nocy jest transfer
około 200kbps, to jeszcze w miarę można sobie coś poprzeglądać,
ale w godzinach wieczornych, to już jest porażka transfer w porywach 16kbps,
otwarcie jakiejś strony graniczy z cudem.., to na ch*j mi taki net i za co ja płacę????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Ludzie, nie róbcie sceny.
zmieńcie sobie na Playa :D zasięg super, a jak nie ma gdzieś na jakimś zadupiu to łączy się z nadajników innych sieci bez dodatkowych kosztów. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Teraz mam transfer 31 kbps to jest speed :-) ,dobrze że umowa mi się kończy... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

ja też zmieniam na playa ... bo widzę, że inaczej nie da rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

fakt, w playu korzystając TYLKO z nadajników Plus i Orange można wysłać podwójnego/potrójnego itp.. smsa, korzystając z nadajników P4 niestety nie można... to JEDYNY minus Playa...
Reszta super.

Ale jeżeli już naprawdę chcesz wysłać podwójnego/potrójnego smsa to możesz manualnie przełączyć sieć(w razie gdy nie przełączy się automatycznie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

a ja mam zasięg cały czas i to w orange i jestem zaskoczona ze nadal pojawiają się takie problemy co u niektórych z Was...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

Bo jak mieszkają tam gdzie diabeł mówi dobranoc a wrony zawracają spowrotem, to i nie dziwne że nie maja zasięgu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orange - brak zasięgu

a ja powiem tak play na terenie lomzy jest do dupy od jakiegos czasu walcze z tym problemem w biurze obslugi klijenta dodam ze chodzi mi o internet niestety musze stwierdzic ze czesto podruzuje i bywam w roznych miejscach i tylko w lomzy internet to porazka co miesiac dostaje z tego powodu rabaty w abonamecie niestety reklamacje jakie skladalem przyniosly efekt dopiero jak prosilem o odslychanie rozmow bo dopiero wtedy technicy maja tak na prawde rzeczywisty obraz tego co sie dzieje z naszym problemem, bo nie karzdy konsultant opisze sprawe uczciwie czy tak jak bysmy tego chcieli, czesto ograniczaja sie w ilosci slow w danej notatce. Niestety niejedno krotnie slyszalem ze nasz prezydent niechce sie zgodzic na wymiane nadajnikow zarowno od internetu jak i telefonni a te co mamy sa stare i juz nie radza sobie z iloscia klijentow. Jesli chodzi o tel polecam jest bezproblemowo w play dodam ze osobiscie posiadam 2tel laptopa i internet w play i jestem zadowolony bardzo poza internetem w lomzy ale na szczescie chwilowo kozystam w innym miejscu i jest spko i z czystym sumieniem polecam.mam tez numer z orange i mowie wprost to dno niedlugo go przenosze do play.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org