sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dotacje z PUP na działalność

Witam,
Czy ktos z Was lub znajomych / rodziny dostal dotacje z PUP na dzialalnosc? dlugo trwalo rozpatrywanie wniosku?,i wogle możliwośc uzyskania. .Dzięki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Warto najpierw wyrobić tam sobie "chody", bo droga długa i ciernista. Wbrew założeniom działania tego biura.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

a wogole sa jeszcze dofinansowania z pup? Mieli wprowadzic kredyty na dzialalnosc. Przeszlo to?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Witam serdecznie,
Od ponad 3 lat zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem wniosków i biznesplanów. Mam na tym polu spore sukcesy, moi klienci otrzymali łącznie ponad 10.000.000 zł dotacji. Napisanie wniosku wymaga sporej wiedzy na temat obowiązujących przepisów i procedur urzędowych, dlatego odradzam samodzielne pisanie wniosku osobom, które nie miały z tym wcześniej do czynienia. Wystarczy jedno potknięcie formalne lub merytoryczne by wniosek został odrzucony przez urząd. Co prawda można ponownie ubiegać się o dotację jednak, zanim urząd ogłosi następny nabór może upłynąć kilka miesięcy. Dlatego nie warto ryzykować, lepiej to zadanie powierzyć profesjonalistom, dzięki czemu oszczędzasz czas i zyskujesz pieniądze – obecnie aż 20.196 zł.

Napisze dla ciebie wniosek o dotację z urzędu pracy.

Wniosek będzie przygotowany indywidualnie pod określoną działalność i zgodnie z wymogami formalnymi obowiązującymi w urzędzie pracy w którym będziesz starał się o dotację. Podpowiem także bardzo korzystne rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie dodatkowych pieniędzy na rozwój firmy i uzyskanie maksymalnych korzyści.

Zajmuje się tym nieodpłatnie, działalność moja finansowana jest ze środków z programu Kapitał Społeczny. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania proszę o telefon na nr: 85 719 10 91

Zapraszam, chętnie pomogę i udzielę odpowiedzi jak w praktyce przebiega ten proces.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Haha trzeba być ułomem żeby nie wypełnić gotowego wniosku :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

a kiedykolwiek wypełniałeś i dostałeś dotację ? Analizę oczekiwanych zysków przeprowadzałeś ;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

no.name poproś w szpitalu o zmianę leków ;)

A gdy­by tak od myśli przechodzić do czy­nu... Ile osób miałbyś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Tak poproś o zmianę leków!!!!! Koniecznie.


Wnioski nie są, aż tak skomplikowane . Samemu można sobie poradzić bez posredników. Najważniejsza sprawa to znajomość branży. Polecam pana Skrodzkiego dobrze prowadzi.Tak jak u niego poskładasz dokumenty to masz pewność,że żadnego świstka nie przegapiłeś. Potem czekasz w kolejce.Podobno jest mniej kasy do rozdania niż w ubiegłych latach. W moim przypadku ,wniosek był złożony w pażdzierniku, a dotacja była na koncie w czerwcu.Było to 3 lata temu. Wazny wkład własny.Zawsze miały pierszenstwo osoby , które składały wcześniej i dla nich zabrakło pieniążków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Na dotację bym tak do końca nie liczył, bo różnie to w praniu wychodzi. Ja pokryłem koszty otworzenia działalności z własnej kieszeni dodatkowo na reklamę wziąłem pożyczkę tutaj https://bosspozyczka.pl/ i jak firma zaczęła się rozwijać to spłaciłem bez żadnego problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Ja dostałam dotację na działalność kilka lat temu ale to zale zy ile pup ma na to funduszy.Trzeba złożyć wniosek i czekać na decyzję.PÓzniej trzeba przedstawić swój biznes plan .Wylyczyć koszty i przewidywane zyski.No i trzeba było na początek mieć swojego wkładu 2000 tyś. zł.Po otwarciu działalności kontrolują na co wydane zostały pieniądze i żądają faktur.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Osobiście uważam że nie powinno być takich dotacji. Dlaczego? Z kilku powodów. Najważniejsze to takie jak zakwaszanie rynku. Ktoś kto prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o mały ZUS i do tego dają mu kasę na start ma o wiele lepsze warunki działania niż ktoś kto takich przywilejów nie ma.
Dobrze że istnieją jeszcze konta osobiste darmowe, bo banki myślą że samozatrudnieni mają nie wiadomo ile pieniędzy i ich stać. A jak się patrzy na http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-firmowych/ to na szczęście jest z czego wybierać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Jeżeli korzystacie z dotacji z PUP na działalność, warto założyć konto firmowe. Możesz to zrobić na stronie banku online. Nie musisz się martwić się oddzielaniem finansów prywatnych od firmowych. Jednym z takich rankingów jest między innymi: https://wspieramyfirmy.pl/ranking-kont-firmowych/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dotacje z PUP na działalność

Takie dotacje to jest coś wspaniałego. Warto z nich korzystać i rozwijać swoją działalność gospodarczą!!!
_______________________
pisaniepracmagisterskichtorun

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org