sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prostowanie przegrody nosowej

Witam wie ktos ile sie na to czeka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

około 2 tygodni w klinice finansowanej z NFZ w Białymstoku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Podaję numer do tej kliniki: tel 85 7191 091.

Proszę się umówić i dowiedzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

ja w łomży czekałem 9 miesięcy i tak robili że mam teraz drugą skrzywioną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

dzieki a no.name robiles tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Taaaa.. on jest tam stałym pacjentem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

On tam już dożywocie ma zapewnione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

tu sie o coś zapytać....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

polecam Szpital na Szaserów W-wa, dr. Marcin Jadczak - lekarz z prawdziwego zdarzenia
http://www.wim.mil.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=135&Itemid=334
czeka się dłużej, tzn. wizyta, termin zabiegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Ja czekałem 10 miesięcy. Prawdopodobnie teraz czeka się około 1.5 roku ale tylko tak słyszałem. Miałem robione w Łomży i jestem bardzo zadowolony. W szpitalu leży się 5 dni. Zabieg robiony jest pod narkozą, także pstryk i budzisz się ze zrobionym nosem. Po zabiegu dochodzi się do siebie przez około 2 tygodnie, ma się wtedy uczucie zatkanego nosa, ale to przez to że jeszcze wszystko trochę w środku jest napuchnięte. Pełne wygojenie wraz z odpadnięciem szwów to ok miesiąca. Naprawdę nic strasznego a szpital w Łomzy zwłaszcza laryngologię polecam.
Jeszcze jedna rzecz. Wbrew temu ci piszą w Internecie na temat sińców pod oczami. Nic takiego się nie ma po zabiegu. Wygląda się normalnie jak niby nic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

A w tej Warszawie sie placi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

tez muszę tą nieprzyjemność sobie zafundować :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

A na nfz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Na NFZ nic nie płacisz tylko te czekanie jest długie. Jak chcesz prywatnie to koszt takiego zabiegu oscyluje w granicach 3-4 tysięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Poczekaj az post minie i owa przegrode sprostuja
ci w Jeziorku na potupai,za friko.

Musisz ino wszczac zadymke.
Tu nie czeka sie z terminami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

jakoś się zdarzyło,że też od dość dawna żyję z "krzywą"przegrodą.mnie to nie przeszkadza,aczkolwiek ponoć chrapię ;-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Ja miałem operacje na przegrode w lomzy ok 4 lat temu, robił mi dr Kalinowski.
Nie polecam!!! Nos większy niż był, nie ma poprawy w oddychaniu i strasznie cierpiłem. Podczas zabiegu miałem obfite krwawienie i po obudzeniu sie na start zwymiotowowalem krwią która była w zoladku. Byłem cały spuchniety,ledwo na oczy widziałem, nos pogruchotany strasznie. Po wyjściu ze szpitala dostałem krwotoku w domu. Ehhh jak to wspomnę. Podobno dr Pyd z Lomzy jest dobry, nie wiem czy jest lecz kiedyś był ordynatorem. To on miał mi robic ale jak sie jest pod narkoza to trudno dopilnować. Mam nos większy niż miałem, Pyd chciał poprawić mi laserem żebym mógł lepiej oddychać ale to bym dla mnie szczery horror więc podziekowalem. Jedz do Białego lub Wawy - moja opinia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

W W-wie na szaserów zabieg jest bezpłatny, tylko kwestia oczekiwania na wizytę, a potem zabieg. Radzę więc zadzwonić jak najszybciej i uzgodnić termin wizyty, która do niczego nie zobowiązuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prostowanie przegrody nosowej

Operacjami plastycznymi nosa zajmuje się dr Żukowska w Łodzi i jest to jedna z najbardziej kompetentnych i profesjonalnych osób, które mogą pomóc Wam z Waszym problemem. Zerknijcie sobie na ofertę, kontakt i umówcie się na konsultację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org