wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

Cześć. Zakładam ten temat, gdyż nie mam nikogo, kto mógłby pomóc mi w załatwieniu formalności zawiązanych z UK( NIN, konto w banku, Home Office, etc) Wiem, że być może wpis ten spotka się z ostrą krytyką, ja jednak nie mam wyboru. Proszę o wyrozumiałość. Mam zamiar szukać takiej osoby poprzez różne fora internetowe. Ile wg Was taka pomoc może wynieść?Jaka kwota byłaby odpowiednia?

PS Złośliwe i głupie uwagi zachować dla siebie poprosiłbym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

UK?chodzi o Ukrainę?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

anglie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

Ja tam nie wiem, napisz do mnie na maila to dam Ci kontakt do kuzyna, który już ponad 5 lat siedzi w Anglii, może Ci pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

napisz czy juz jestes w anglii czy nie. tak czy inaczej napisz do mnie na email a Ci powiem co i jak. spedzilem tam siedem lat. Nie plac nic, jak bede mogl pomoc to poprosze kogos i Ci pomoze na miejscu o ile bedzie to miejscowosc gdzie sa znajomi.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

szamac napisał:

"napisz czy juz jestes w anglii czy nie. tak czy inaczej napisz do mnie na email a Ci powiem co i jak. spedzilem tam siedem lat. Nie plac nic, jak bede mogl pomoc to poprosze kogos i Ci pomoze na miejscu o ile bedzie to miejscowosc gdzie sa znajomi."

A mógłbyś podać swojego maila? Nie masz go widocznego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

Uwazaj tez na oszustów którzy to robia po promocyjnej cenie ;). Potem Ty masz wiekszy problem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

Jesli znasz angielski na poziomie komunikatywnym, to zalatw wszystko sam. Urzednicy w UK sa szalenie uprzejmi i pomocni. Mozna tez poprosic o tlumacz (za darmo).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ile kasy zapłacić za pomoc w załatwnieniu formalności w UK?

*tlumacza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org