piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PKS a MPK

Ostatnio czytałem o nowinkach w PKS-ie bilety przez stronę,biletomaty nowe autobusy.Moja propozycja dla prezesury z PKS i MPK by stworzyć na dworcu bo jak wiadomo dworzec autobusowym jak mogłem przeczytać na http://www.kmkmlomza.pl/aktualnosci/32-wyniki-ankiety-najgorszy-dworzec-w-regionie stwórzcie centrum przesiadkowe z elektronicznymi tablicami na peronach które by zapowiadały odjazdy autobusu i oczywiście wspólny bilet PKS i MPK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

A jeszcze lepiej zróbcie darmową komunikację, przynajmniej miejską... Taaak... Tylko skąd wziąć na to pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

To pisz do MPK nie do mnie haha rondo redaktorku z bożej łaski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

skąd wziąć pieniądze?

a chociażby z premii urzędasów i np. soboty i niedziele darmowe przejazdy, żeby łomżyniacy swoje piękne auta na parkingach zostawili i autobusami nad rzekę, czy do Lasku Jednaczewskiego na spacery pojechali.

i powietrze świeższe w Łomży by było, chociaż przez te 2 dni!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

Niech każdy se przeliczy bilet normalny kosztuje 2,80zł a na karcie 2,60zł.natomiast 1 litr paliwa5,44 finał jest taki że mając kartę opłaca się komunikacja.Korzystając z komunikacji nie trzeba budować parkingów mniej samochodów to mniejsze korki i mniej spalin.Żeby tzw Kowalski korzystał z Transportu Publicznego mowa tu PKS MPK Zarządca by wprowadzał różnego rodzaju dogonienia,większa częstotliwość linii,większa oferta biletowa.W Łomży można było zaobserwować fakt że ok 100 pracowników OSM w Piątnicy przesiadło się do komunikacji miejskiej a MPK dostosowało rozkład do potrzeb pasażerów.By była na pewno lepsza komunikacja gdy by mieszkańcy korzystali z niej

www.kmkmlomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

Rockenroll - nie za ostro?
Sam mógłbyś napisać do MPK i przekazać im swój pomysł, który zresztą jest dobry, tylko jak wiadomo nieprędko doczeka się realizacji z braku środków, bo takie rozwiązania kosztują. Skoro jednak piszesz na forum, to najwidoczniej po to, żeby poznać opinię innych. Ja swoją napisałem, nikogo przy tym nie obrażając, więc nie bardzo rozumiem Twoją reakcję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

I wszystko się zgadza z OSM:)

Ale w Łomzy z pracu po 22 to juz niema czym w weekendy wrócic :):)

Nie mówiąc już o dojechaniu do pracy na 22 :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

A ile osób by jeździło po 22? i ile by było potencjalnych osób które by wykupiły bilet miesięczny ?

www.kmkmlomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

Podejrzewam że więcej niz z Piątnicy i do Piątnicy :)

Ale według was w Łomzy to i piechotą dojda :)Dojda i owszem bez waszej łaski :)

Tylko że niektórzy zamiast 20 22 dojśc do dpmu to dochodzą czasami po 23 :)
Ale to mały szczegół.

Ale teraz zadam ci pytanie i bądź łaskaw mi na nie odpowiedzieć :)

Dlaczego łomzyniacy maja kupować bilety miesięćżne skoro w weekendy nie mają czym dojechac do pracy na 6 rano , na 14 i na 22 ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PKS a MPK

Sorry źle spojrzałem w rozkład :)

Na 14 mają czym dojechac, tylko wrócic nie maja czym :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org