niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serwis komputerowy

Witam poszukuję dobrego i taniego serwisu komputerowego w Łomży. Wie ktoś może gdzie taki znajdę? Albo może jak naprawić problem ze sterownikami Directsound :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Ja osobiście polecam Expert. Sterowniki zawsze możesz sobie znaleść na google. przecież to nie boli :)

“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców”

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Szukałem, lecz żadne nie spełniają takich wymagań. Widziałem że nie ja jeden miałem z tym problem ale recepty w googlach nie znalazłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Cieżko czegokolwiek szukać gdyż nie czyta mi w ogóle karty dźwiękowej. Ściągałem sterowniki pod odpowiedni system i płytę lecz nic. Ściągałem najnowsze biblioteki Directa lecz też nic, nie mam już pomysłu. Będę wdzięczny za wszelkie rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

miałem ten sam błąd mi pomogło przełączenie głośników to drugiego wejścia. Miałem w czarnym wejściu, przestało działać, wrzuciłem wtyke do zielonego i gra :). Możesz też spróbować najpierw włączyć kompa, potem głośniki :). Co do serwisu odradzam Expert, lipny sklep. Kare graficzną miałem od nich, same z nią problemy, a jak skończyła się gwarancja, to i karta się spaliła. Jak stawiali mi windowsa to z 3 miechy i padał zawsze, wgrałem na Mazowieckiej w IST i śmiga już ponad rok czasu :).

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

polecam ekspert

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

tez polecam IST
stara zawsze z fochem a nie daj boze pokaz ze jestes niezadowlony
masakra
całe szczzęście już sie uwolniłem od nich
jeszcze na odchodna zaje....abonament z aokres wypowiedzenia pomimi że ktoś tego samego dnia podpisał nowa umowę

poczytaj gdzieś w necie o tym ,komputer to nie czary ,troche cierpliwości i dasz rade

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Polecam xeromax na Mazowieckiej. Takie sprawy załatwiają od ręki :) A IST to w końcu co dostarczają internet czy naprawiają komputery czy może okna wstawiają. "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

Autor: a.n.d.y. (---.cdma.centertel.pl)
Data: 24-01-13 00:23

tez nie polecam IST
stara zawsze z fochem a nie daj boze pokaz ze jesteś nie zadowolony
masakra.

He he potwierdzam :) jak by za kare tam siedziała a każdy petent to zło. Masakra !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

Nr tel. 600 319 320 . Gość zna się na tym co robi. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

z xeromax mi się pomyliło xD. Coś mi nie pasowało, ale wiadomo, o co biega :):)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serwis komputerowy

EXPERT LIPA!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org