niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zakup tel.

Mam prośbę ? Co wybrać Samsung Adwance czy LG L5 ? Czy ktoś pomoże mi podjąć decyzję? Dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Zdecydowanie Samsung

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

popieram przedmówce


_________________________________________________________________
Najważniejsze w życiu to nauczyć się: które mosty przekraczać, a które palić!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Saaaammmmmssssuuuuunnnnnggg. Chć osobiście nie chciałbym ani tego ani tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

tam wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Samsung Galaxy S Plus, to prawie to samo co Adwance - a lepszy i tańszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Dlaczego Galaxy S Plus GT-I9001 a nie Advance?
1) Wydajność procesora
2) Super AMOLED PLUS
3) Prędkość pobierania plików do 14,4MB/s (HSPA,HSDPA,UMTS,EDGE)
4) Prędkość wysyłania do 7,2MB/s (HSUPA, UMTS, EDGE, GPRS)
5) Android 2.3.4 z możliwością bezpłatnej aktualizacji do wersji 2.3.6 - o wiele lepsza niż 4.0.4* lub 4.1.2*, płynnie działa, nawet, gdy telefon jest wypchany w full aplikacjami ze Sklepu Play :)
*systemy współpracujące na innych modelach (np. SII, SIII, Note, Note II)
6) Ogromna bateria - 1650 mAh . Starczy na 3 dni pracy z włączoną transmisją danych. Advance nie wytrzymał by 2 dni z włączoną transmisją danych (3G, H, H+)

LG L5 ma po prostu słabszy i mniej wydajny procesor, ekran co prawda "SUPER LCD", ale nie HD więc duże pixele rzucają się w oczy... gorsza bateria...

i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

ale jeżeli masz możliwość tylko i wyłącznie wzięcia Advance a L5 to zdecydowanie weź Advance

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Bierz Advance, to co napisał filmofan to stek bzdur.
Jedynie ma rację jeżeli chodzi o baterię bo galaxy s ma faktycznie większą 1650 (1500 Advance). Galaxy S Plus jest o rok starszy a to akurat bardzo duży okres czasu jak na tel. Odnosząc się szczegółowo do argumentów : filmofan to:
1. Wydajność procesora akurat przemawia za Advance bo ma dual core 1ghz przy single core Galaxy S Plus
2) W obu telefonach siedzą te same wyświetlacze Super AMOLED 16M kolorów 480 x 800 px (4")
3. Advace w porównaniu do Galaxy S plus niema HSPA+ pozostałe standardy transmisji danych obsługuje w tym HSPA które na poleskie realia są aż nadto jeżeli chodzi o transmisje pakietową danych.
4. jw
5. Hm.. im nowszy tel tym noszy soft dostaje, a w przypadku androida który jest stosunkowo młodym systemem w kolejnych wydaniach następuje znaczący wzrost wydajności ( choćby w ICS 4.0 poprawna obłoga dwóch rdzeni procesora). Oczywiście mówimy tu o systemie który działa na nowym telefonie a nie na starym klamocie typu galaxy s plus.
Poza tym w nowych wersjach adroida można zaobserwować tez zwiększenie funkcjonalności oraz naprawę błędów wersji poprzedniej. Więc o ile sprzęt pozawala jak najnowsza wersja softu a co za tym idzie nowszy tel.
6) O tym już pisałem na wstępie ale autor postu chyba trochę przesadza 3 dni przy włączonym wifi i transmisji pakietowej danych , przy normalnym użytkowaniu telefonu + jakiś internet gra to jest bajka. Dwa dni to max a realnie może się zamknąć w 1 dniu przy ostrzejszym katowaniu neta wifi i gier.
No i jeszcze pozostaje kwestia jak że ważnego RAMu Galaxy Plus ma 512 a Adwance 768 MB. Może dlatego plus tak potrafi czasem zamulać.
Reasumując jak wybierać z tych dwóch to bezapelacyjnie Samsung
Galaxy S Advance.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Jak byś miał jeszcze wątpliwości odnośnie wydajności polecam link do
android-benchmarks
http://browser.primatelabs.com/android-benchmarks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

SAMSUNG

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Jak koledzy wyżej, samsung.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Polecam Galaxy S Plus mam już go od wakacji i jestem bardzo zadowolony z niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

Dzieki za udzielenie wyczerpujacych info,jestem mile zaskoczony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

jestem za samsungiem, z LG mam przykre doswiadczenia

Usuń farbę na adcleaning.pl/


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

wersja 2.3.6 lepsza od 4.1.2 ?
to jest chyba dowcip dnia. zabawę z androidem zacząłem od htc g1 (pierwszy telefon z systemem android), pozniej htc g2, s teraz note2 wersją 4.1.1 i sie z przedmowca nie zgodzę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zakup tel.

weż ajfona 6 jest najleszy

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org