wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Notariusz

Czy ktoś z Was wie ile trzeba zapłacić za notariusza przy zakupie mieszkania?
Jeżeli macie namiary do jakiegoś z nie najdroższych, to proszę o podpowiedź.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

obawiam się że stawki są wszędzie podobne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

od ceny mieszkania to zalezy.Kupowałem w tamtym roku to wiem.Przejdz sie po wszytkich to ci wylicza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Przy wartości mieszkania około 200 tyś., 2 % podatku i pozostałe opłaty wyjdzie około 6 tyś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

My teraz kupowaliśmy mieszkanie to przy cenie 170 tys notariusz wraz ze wszystkimi kosztami (z ustanowieniem hipoteki również) zamknął się w 5 tys

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Dzięki Wam wszystkim, zawsze można liczyć na niektórych:)
Wartość mieszkania 150 tys np.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

licząc proporcjonalnie to ok 4500 u ciebie będzie ale najlepiej zadzwoń do nich bo oni liczą swoje ceny wg wskaźników. Pozostałe są wszędzie takie same

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Wiem, wiem będę sama szukała, chciałam tylko orientacyjne. Bardzo dzięki Wam:) Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Pamiętaj, że u notariusza możesz negocjować ceny! Moja koleżanka wytargowała prawie 800 zł rabatu...
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Witam, kupowałam mieszkanie w listopadzie 2012 r. Zadzwoniłam do każdego naotariusza z Łomży, po podaniu kwoty i innych danych (hipoteka, KW) każdy powiedział mi jaka jest jego cena. Wybrałam najtańszego i po wizycie u niego okazało się, że można liczyć jeszcze na upust :) Wszystko odbyło sie sprawnie, ja polecam tego Pana.

Robert Reczek, al. Legionów 16

a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Kancelaria - Notariusz A. Dmochowska - tel. 86 479 31 13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Stawki wszędzie są podobne więc radzę raczej sugerować się skutecznością. Bardzo rzetelne usługi świadczą http://www.mhs-notariusz.pl polecam ich z własnego doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Notariusz

Z tego co wiem opłaty uzależnione są od kancelarii i powiązane z rodzajem wykonywanej czynności, do tego mogą wchodzić różne podatki od czynności notarialnej oraz opłaty sądowe także najlepiej się dowiadywać bezpośrednio w kancelarii, którą jesteśmy zainteresowani. Ze swojej strony polecam http://zarzycka-notariusz.pl Nie sugerowałabym się też tym, żeby wybierać najtańszych a najlepszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org