wtorek, 21 stycznia 2020 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gry komputerowe

Jakie polecacie i może ktoś wie gdzie w łomży kupić, żeby były dobre i niedrogie bo potrzebuję kilka na prezenty świąteczne, dzięki za info !!!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Gry komputerowe

pod Wiatą hehehehe

z internetu zamów...

---------------------------------------------------------------------------------------------------

pod wiata dobre gierki mają

o właśnie....Wiata. Nie droga,ale niestety(niewiem dokładnie) że już chyba nie sprzedają tam już gier...ale chyba chowają tylko pod stół....
A najlepsze miejsce też na gry pirackie to niedaleko Wiaty pobliski rynek.
po stronie "ruskich" stoi osoba z grami....

z netu se ściagnij

W Łomży tanio dobrych nie kupisz raczej . Polecam allegro.pl tam znajdziesz orginalne i tanio :)

fanka bocianka: jeśli oryginalne to w IST na Mazowieckiej...

Możesz także napisać do mnie na GG - 6669863.
Mam sporą kolekcję gier i filmów (oryginalnych rzecz jasna!)

Pozdrawiam

idz do ist (kasy fiskalne) na mazowieckiej 086-219-08-41

na małacha sa najtańsze pod takimi filarami w stronę strzelnicy w komisie u rumuna wiata przy nim się chowa hehe

Jack Daniels rulezzzzzzz

Chodzi mi o orginalne, piratów na prezent się nie daje, to obciach itp.Pozatym piraty nie chcą się wgrywać bo potrzebne są kody i hasła.

Najlepiej kupisz na hali targowej na starym rynku, ja tam zawsze kupuję dzieciakom i jestem zadowolona orginały z gwarancją i tansze niż pirackie na rynku. W sklepie muzycznym i z zabawkami. Polecam.

angella

angellica: pomyśl, co piszesz. Od kiedy "orginał z gwarancją" jest "tańszy niż piracki na rynku"? Prawdopodobnie nie odróżniasz oryginału od pirata. PS: Pisze się "oryginał" a nie "orginał".

fanka bocianka: jeśli jakaś gra jest zabezpieczona kodem instalacyjnym, to nie ma znaczenia czy jest to pirat czy oryginał - i tu i tu wystąpi to samo zabezpieczenie. Jeśli koniecznie chcesz oryginał, idź do IST na Mazowieckiej, tak jak pisałem wcześniej.

Pozdrawiam

oryginały tańsze od piratów to takie z gazet komputerowych tylko one są już strasznie stare ni i na prezent też nie bardzo :)

Ja kupuję tam co pisałam i nie narzekam, stare nie stare ale dobre. Pozatym kiedyś mój znajomy kupował w W-wie na stadionie sprzedawca dał mu pudełko żeby sobie wybrał płyty compaktowe w tym momencie wpadła policja w cywilu i celnicy, sprzedawca się schował a jego z tym pudełkiem zwineli, wyszedł po 48 godzinach, bez pudełka oczywiście a na dodatek po powrocie dowiedział się że w domu była rewizja i żonkę zastał strasznie przerażoną. Nieraz i tak bywa.

angella

Angellica wielkie dzięki! byłam i wszystko załatwiłam naprawdę super i dzieciaki będą zadowolone, wszystko tak jak pisałaś aż się zdziwiłam, jeszcze raz stokrotne dzięki, Pa.

To dla Angelliki!

Byłem na Mazowieckiej to tam już wogle nie ma gier.Zapraszam na http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=80786

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=80786

Mrs ale ty jestes mondry i wogule pomagasz kazdemu na forum...kazdemu bezinteresownie pomozesz,poprawisz jak cos zle napisal ...no no no takich ludzi to sie ceni ,pewnie rodzice sa z ciebie dumni skoro maja takiego mondrego i wogule super synka :D

ciekawy jestem tylko czy wiedza ze to gej ???

,

To On jest gejem?

Czy ktoś zamawiał gry na serwisach typu steam czy jest to bezpieczne?

Ja przez steama często zamawiałam. Jest to jak najbardziej bezpieczne.

Jak najbardziej jest to bezpieczne. Obecnie steam jest jednym z większych serwisów i chyba nawet największym jesli chodzi o sprzedaż gier komputerowych tak wiec możesz smiało tam kupować bez obawy, ze będą to piraty bo na stronie się takich gier nie sprzedaje. Inne dobre serwisy, na które możesz zerknąć to
origin
gog
Warto porównywać sobie promocje, niekiedy są spore wyprzedaże w ramach których można sobie kupić gry o wiele taniej.

No i wcześniej zerknij sobie tutaj: https://zagrano.pl/gry/recenzje/ Na stornie możesz sobie poczytac recenzje nowo wydanych gier oraz zobaczyć czy warto kupić czy nie.

Steam jest ok. Jest jeszcze gog.com.
Zaletą GOG jest to, że możesz pobrać na dysk kopię zapasową instalki i odpalić ją kiedykolwiek. Dodatkowo nie potrzebujesz połączenia z netem, żeby grać. Nie ma takich zabezpieczeń jak na steamie. Promocje też mają bardzo atrakcyjne.

Muszę skorzystać z tego sposobu. Nigdy go nie testowałam.

sprawdzaj od czasu do czasu na lowcygier.pl często tam są aktualne promocje. Zdarzają się promocje do -75% lub też całkowicie darmowe gry.

Myślę, że byłoby lepiej i bardziej pouczająco czytać książkę niż grać w gry komputerowe. W naszych czasach dostępne są książki elektroniczne i audio. Więc zrób pożyteczny prezent. Na www.litres.pl doskonały wybór na każdy gust, jak literatury krajowej i zagranicznej.

Lubię grać tylko w kasynach, nic mnie go nie przyciąga tak. Ponadto może to przynieść dobre pieniądze. Aby wygrać, wystarczy strategia, a także bardzo przydatne do czytania tych freelogic.pl blogów. Aby najdokładniej zrozumieć, co robisz. Jeśli bawisz się umysłem, możesz się zrelaksować i zarobić

ostatnio nie ciągnie mnie w ogóle do gier komputerowych. Jeśli już, to do planszówek.

Ja nie mam czasu na gry komputerowe.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0