niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

jak w temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

A co ?
Słyszałeś że dobre?




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

piłam w lokalu, super :) tam nie sprzedają bo nie mają jeszcze koncesji na sprzedaż :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Nie wiem czy w Kauflandzie nie widziałem, jak nie ma to nie ma.
Tak to poszukaj w alkoholach świata i jest jeszcze taki fajny sklep monopolowy na, kazańskiej zaraz za Famedykiem jak się jedzie od strony kościoła, w bloku na rogu, na skrzyżowaniu, jak skręcasz w lewą w osiedle kazańska, porucznika Łagody to po prawej stronie pierwszy sklep na rogu. Zaraz naprzeciwko Osiedla Sybiraków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Transponder :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Jeśli nie uda Ci się kupić gdzieś w większym markecie typu Kaufland czy Stokrotka to zapytaj w restauracji 4 pory tam powinno być :) jak dobrze zagadasz z szefem to powinien Ci sprzedać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

... a to w 4 porach roku mają taki wybór win ?

czy akurat tą jedną markę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Wiem że maja dobre wina , więc zapewne te też powinno być :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

no właśnie tam je piłam ale nie można kupić bo, jak pisałam, nie mają na to koncesji. W stokrotce nie ma, w alkoholach świata Panie nie wiedziały o czym mówię niestety :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

... BZDURY !!! na jedne wina mają koncesję a na drugie nie ?

nie opowiadajcie bajek, może Cię tam poczęstowano grzecznościowo,
ale tu w Łomży te wino się nie sprzeda w żadnym lokalu tego typu ( pizzeria, kawiarnia itp itd...) w hurcie ok 30 zł butelka , dolicz marżę i ile to miałoby kosztować - 60-70-80 zł, kto tyle TU da za butelkę ?,
( problem też z nalewaniem na "lampki" , bo otwarte wino wietrzeje , max dwa/trzy dni i do zlewu).

PS:
a ile kosztuje w 4 porach roku butelka wina ?
a lampka ( 100 czy 150ml )?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

DOLCE NOVELLA – Niezwykłe lekko deserowe wino, jedyne w swoim rodzaju. Napój winopochodny, który jest aromatyzowany truskawkami (około 4-5%) w postaci syropu fragole. Niesamowicie mocne aromaty poziomek i truskawek przeplatają się z nutą ciemnych owoców. W ustach wyczuwalna słodycz i leśne owoce, lecz na końcu smaku ukazuje się przyjemna owocowa kwasowość. Idealne na co dzień oraz jako wino do sałatek owocowych, wszelkich deserów lodowych i ciast (np: Frutti di Bosco). Temperatura serwowania 9-12°C. Producentem wina jest firma MONTEVERDI . Monteverdi to rodzinny producent win, który kultywuje winiarstwo włoskie na całym Świecie od 1920r. Logiem firmy jest jedenasto ramienna gwiazda, która reprezentuje małżeństwo założycieli firmy i ich dziewięcioro potomków . Firma Monteverdi współpracuje z kilkudziesięcioma rolnikami w całych Włoszech, którzy uprawiają winorośl.


Zwykły sztucznie aromatyzowany sikacz:)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Napój winopochodny - sikacz, to nie WINO !

dobre dla gimbusów ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

przepraszam, napój winopochodny, macie rację, jest w karcie dań i pojechałam z rozpędu :) ale czy ja kogoś pytałam o opinię? Zadałam pytanie ludziom umiejącym czytać ze zrozumieniem ale (moja wina) powinnam była zamieścić to obostrzenie w temacie... Wracając do tematu, lampka kosztuje 10zł, butelka 55 także nie są to jakieś kosmiczne kwoty, bo to na pewno dla niektórych tu jest niewiarygodne, ale UWAGA! niektórzy wolą wypić dolce novella nawet raz na jakiś czas, niż piwo żłopać czteropakami :) dziękuję za uwagę i pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Faktycznie tak jak ktoś tu wspomniał na Sybiraków bodajże koło kebaba i sklepu "maxi mix" czy coś takiego jest sklep monopolowy. Byłam tam raz, ale mieli wielkie półki na wina, więc może będą je mieli :) Mam nadzieję, że nie pokręciłam lokalizacji :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Nie trudź się, też szukałam w Łomży i w Białym... nigdzie nie ma... Polecam kupić na jakiejś stronie internetowej, szybko, łatwo i taniej niż w 4porach... :) Swoja drogą winko jest pyszne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Autor: okean , dzięki za info, ale nijak mi to nie wychodzi, chyba, że lampka to 100ml = 10 zł, a to już inna bajka - " ... żłopię" czasem WINO ( nie sikacze ) i w nieco większych ilościach, bo 100ml to jest tyle co " naparstek" i nawet dobrze Ci się na podniebieniu nie rozejdzie a taka dawka to chyba tylko dla KIPERA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

zezowate, średnio mnie interesuje ile pijesz i jaka ilość zostawia ślad na Twoim języku... To nie matematyka, w lokalu nie musi się cenowo zgadzać, lokal ma zarabiać, nie mnożą dokładnie, wiadomo że bardziej opłaca się kupić butelkę, żadne to odkrycie :) i odczep się od sikacza, widać że go nie piłaś/piłeś. Przejdź się czasem do jakiegoś lokalu i potem zabieraj głos, o koncesji i serwowanych alkoholach w 4porach nic nie wiesz, wiec już Ci za wypowiedzi w tym temacie dziękuję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

oj, zdziwiłabyś się, że wiem dosyć dużo - z AUTOPSJI o gastronomii ( jasne, że o i koncesjach),

tak czy siak życzę Ci, Szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

nie twierdzę że nie i gratuluję Ci tej AUTOPSJI :D, ale o 4porach i tym konkretnie napoju nie wiesz więc Twoje wypowiedzi w tym temacie nic nie wnoszą. Nie wiesz gdzie moge kupić dolce novella i to tyle. Jesli jest temat np o mechanikach to ja się w nich nie udzielam bo nie mam o tym pojęcia :) po co zaśmiecać temat? Pytanie było proste :) Ja Tobie również życzę szalonej nocy! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Czy Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu ?

Prowadzę lokal z " wyszynkiem" tzn z alkoholem - teraz nie w Łomży ( - w tym wina ), a byłem kilkanaście lat w Italii , gdzie takich " wynalazków " nie pijałem, no nie mówmy o tzw winach stołowych/obiadowych, które pije się zwyczajowo do posiłku i nie po 100ml.

Mieszanka wina z sokiem/syropem truskawkowym to nie WINO , tylko sikacz dla gimbusów.




PS:
Auguri di Buon Anno 2013 !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?




Tanti auguri , felice Anno Nuovo mile 2013 per tutti nostrii forumowicze 4 lomza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

to żenujące się robi :D przeczytaj temat i swoje wypowiedzi :D nie dziwię się że tu na forum mają w Ciebie taką bekę :D pozdrawiam poliglotę! Teraz już możesz pisać cokolwiek, tego i tak czytać nie będę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

PS:
Pomimo, że według niektórych głupkowatych komentarzy , to kilkanaście lat temu obroniłem samodzielnie napisaną pracę i dano mi tytuł inżyniera ( pech chce , że akurat z branży samochodowej - a to jako nie praktykujący ( technologia się zmienia i technika idzie na przód, a działam w innych branżach ) - to też nie wypowiadam się na tematy motoryzacyjne.

... i nie zaśmiecam tematów !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

dziecinko, żenująca to jesteś Ty, bo z braku merytorycznych argumentów,
podpierasz się retoryką gimbusów, a może Ty też jeszcze lekcji nie odrobiłaś ?

... ferie szkolne się zaczęły ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Proszę mnie nie obrażać, nie masz pojęcia kim jestem i ile mam lat. Kultura obowiązuje również na forum. Nakręcaj się, nakręcaj, cieszę się że poprawiam komuś humor w ostatni dzień roku. Pozdrawiam i ogłady życzę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

... " przeczytaj temat i swoje wypowiedzi :"

NO COMMENT !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?


tak czy siak życzę Ci, Szczęśliwego Nowego Roku i udanego Sylwestra .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

wiesz kiedy przestać? Skończ człowieku, mnie już rozśmieszyłeś, idź dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży kupię wino Dolce Novella Monteverdi?

Na allegro jest:
http://allegro.pl/monteverdi-dolce-novella-hit-poziomkowe-wino-i3656233580.html

Pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org