czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sala weselna Gracja

Witam, proszę o opinie na temat sali weselnej Gracja w Kupiskach :) Interesują mnie wszystkie przydatne informacje (jaka cena od osoby, na ile jest osób, na jak długo przed ślubem trzeba ją zamawiać, itp. itd. ). Z góry dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

powiem tak - bylismy osotanio na Ostatkach i ...Sala z zew jak i wew bardzo dostojna .. ale na mniejsza ilosc osobek napewno nie na 150 ! kolor wew pomarancz cieply...A co najwazniejsze jedzenie i obsluga tam 1 klasa.Jak dla mnie fantastycznie ...ale to kazdy ma swoj gust i wymogi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Miałam tam we wrześniu swoje wesele i jak najbardziej polecam. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo dobra:) Sala jest na max. 120 osób. Rezerwacji dokonałam ok pół roku wcześniej ale na miesiące wakacyjne trzeba rezerwować dużo wcześniej. A co do ceny to niższej w Łomży nie spotkałam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Tekst typu "Miałam tam we wrześniu swoje wesele i jak najbardziej polecam" - mnie nie przekonuje, każdy może tak napisać o swoim weselu (chociaż ja miałąm w Rysiu i nie polecam).
Jedzienie dobre i obsługa ok :D Sala ładna, elegancka, z klasą. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

a ja byłam tam na balu w lutym tego roku i byłam bardzo zadowolona z obsługi, z jedzenia i oczywiście z wizualnego punktu widzenia, czyli wyglądu sali :)

ja również polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie informacje :) Czyli 110 osób pomieści się bez problemu? Mnie bardzo urzekło te podwórko... :) A czy za dodatkowe atrakcje typu grill się płaci? I czy ta cena jest uwarunkowana ilością ciepłych dań?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Też tam byłam na ostatkach i mogę polecić, jedzenie i obsługa bardzo dobra, sala tez ładna, czysto, szatnia przed :) polecić mogę



;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

A ile się płaci za osobę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

lomzynianka,

z takimi szczegółami to juz lepiej zadzwoń do nich i po prostu się spytaj.

tak najłatwiej i z pewnego źródła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Ale osoba, która miała tam wesele w tym roku też mi może udzielić takiej informacji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Znajoma miała w tym roku wesele to płaciła bodajże 130 zł. Ale najlepiej zadzwonić i zapytać. Sala bardzo ładna na niezbyt wielkie wesele :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Tzn. już w tamtym roku, bo przecież już 2013 ;-) Teraz cena może być już wyższa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

sala tylko do 100 osób chyba że lubicie żeby wam skrobali marchewki obcasami jak lubicie

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

Mówią, że do 120. Przecież wiadomo, że na weselu nie ma tak, że wszyscy wychodzą na raz na parkiet. Zawsze część na dworzu, a część na sali. A stoły na 120 osób da się ustawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sala weselna Gracja

A My zapraszamy do Nowej Sali Weselnej - Łapińscy

Nowe, przepiękne miejsce w którym każda z niezapomnianych chwil Twojego życia nabierze odpowiedniej oprawy. Pełen pasji i zaangażowania zespół, wnętrza cechujące się szykiem i elegancją, kuchnia pieszcząca podniebienia najbardziej wymagających smakoszy. Tradycja zbalansowana szczyptą modernizmu. Niebanalna przestrzeń ocieplona dozą domowego klimatu. Przystanek końcowy w poszukiwaniach idealnej scenerii, w której magia staje się rzeczywistością.

Młodym Parom, które pragną aby Ich dzień, nabrał jeszcze bardziej niezwykłego charakteru oferujemy niepowtarzalną w naszym regionie możliwość WJAZDU LIMUZYNĄ ŚLUBNĄ NA SALĘ!
Szyku rodem z najwystawniejszych bankietów doda rozwijany na ten czas czerwony dywan. Oprawa stworzona w ten sposób to niezawodny przepis na to, aby wspomnienie o Państwa Weselu pozostało w sercach wszystkich Gości na długie lata.

Ponadto: antresola widokowa, strefa odpoczynku, tereny zielone dookoła, duży parking, obiekt ogordzony.

Zapraszamy na spotkania, w trakcie których będzie można zapoznać się z ofertą cenową, menu oraz zobaczyć na własne oczy, czemu to własnie u nas warto przeżyć najpiękniejsze chwile w życiu młodych ludzi.

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem telefonu 799 022 012 lub bezpośrednio w Kompleksie Bankietowo-Konferencyjnym "Łapińscy" w Starych Kupiskach, ul. Janowska 1 (przy trasie 61 Łomża - Ostrołęka)

Serdecznie zapraszamy Młode Pary!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org