sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Towar Cropp

czy towar ktory obecnie jest w sklepie ,moge sobie zamowic gdzies w internecie czy tez musze sie fatygowac osobiscie .


Chodzi mi o to czy kazda rzecz mozna nabyc droga online,konkretnie chodzi mi o spodnie nie z zadnych promocji i przecen poprostu mierzylem nie kupilem a jednak bym je wzial ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towar Cropp

W Croppie kupisz g***o, wiem bo kupiłem u nich buty które raptem wytrzymały 2 miesiące. Znam taki fajny, mały sklepik na ulicy farnej, ma szyld Athletico i Fenix, pracuje tam taka miła starsza kobieta i sprzedaje naprawde solidne ciuchy po tej samej cenie co Cropp, ale dużo solidniejsze, buty od niej wytrzymały u mnie ponad 2 lata, wytrzymywały nie dość, że lato wiosnę i jesień to jeszcze zimę, a te z Croppa rozleciały się w sierpniu, a kupiłem je pod koniec czerwca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towar Cropp

ale ja chce spodnie,znajde cos na tej farnej do 150 zl? wydawalo mi sie ze w cropie jakosc jest w miare mam kilka rzeczy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Towar Cropp

No niestety, jakość rzeczy z Cropp Town pozostawia wiele do życzenia. Na tej farnej znajdziesz fajne ciuchy, na bank coś za 150zł się znajdzie, a nawet taniej. Polecam ten sklep bo wielu ludzi, których znam go chwali i niekiedy wpadają tam grupami i zostawiają do 500zł miesięcznie, kupując kilka fajnych ciuchów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org