piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Zastanówcie się dwa razy zanim użyjecie to odżywkę.Puki jej się używa wydaję się że paznokcie rosną szybko i są twardę jak skała ale tylko jak przestanie się jej używać może to się zakończyć ONYCHOLIZĄ naprzykład. Tak i mi się przytrafiło.Wystarczy wgłębić w skład tej odżywki wydaję się że się czyta skład trucizny na szczury.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Co osoba to inna opinia. Na mnie jakoś ona za specjalnie nie podziałała, ale i też jakiś skutków ubocznych nie przyniosła, chociaż przyznaje nie stosowałam jej regularnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

A spróbuj je teraz poobgryzać to od razu wykorkujesz jak szczur.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

o cholercia... To ja dopisuję się pod tym co napisał laur1111xxx. Też używałam i to zawzięcie od przez roku ale przestałam w wakacje bo....zaczęły mnie dosłownie bolec dwa palce pod paznokciem a potem zrobiły się puste pod spodem... Na szczęście jak przestałam używać i odrosły to wszystko wróciło do normy. ufff....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja właśnie teraz z tym się męczę 3 paznokcie mi schodzą ode tej odżywki.Masakra dziadostwo w życiu już żadnych takich nowinek.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

ale schodzą całkowicie?? bo ja miałam najpierw czerwone pod płytką-jak bolały, potem byly lekko żółte no a na koniec okazało się, że są puste.. Przeczekałam ten czas i nic z nimi nie robiłam i w sumie po miesiącu wszystko wróciło do normy...Może poczekaj cierpliwie, nie obcinaj ich ani nic. Może też bedzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

A co myślałaś, że to ma naturalne i zdrowe składniki? :D Ajjj dziewczyny, te tapety, którymi szpachlujecie mordki, balsamy, którymi się nacieracie... wszystko to jeden wielki syf!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Używałam tej odżywki o 2 miesie, żadnych skutków ubocznych nie widzę. Mam twarde, ładne paznokcie mimo, że już z 2 tyg jej nie używam. Z tego co wiem, nie można jej długotrwale używać. Nie mam zamiaru póki co do niej wracać. Zaczynając kurację odżywką byłam świadoma jej składu. To oczywiste, że nie znajdziesz w niej zdrowych i naturalnych składników. W większości kosmetyków masz samą chemię. Dlatego ja używam naturalnych kosmetyków do pielęgnacji które zamawiam na stronie biochemia urody. Stan mojej skóry poprawił się diametralnie. Dlatego kobietki im mniej tym lepiej. Mężczyźni lubią naturalne i zadbane kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Niestety ale tez mialam taka skutki uboczne, ale doslownie po 2 mcach wszystkie paznokcie mi poodchodzily od skory, pieklo niemilosiernie, tragedia..

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja tej odżywki już używam już dośc długo i nie miałam takich problemów jakie opisujecie, gdyby była taka szkodliwa nie dali by jej do sklepów ma atest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Tak połowa kosmetyków to szajs jest taka prawda sama chemia i tym nas trują trzeba poczytać skład jak się coś kupuję.Tak schodzą mi trzy paznokcie.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Nail Tek najlepsze odżywki do paznokci... ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja tak samo uzywam tej odzywki juz sporo czasu i nic mi sie z paznokciami nie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Każdy organizm reaguje inaczej przecież. Tak jak jedej kobiecie podpasuje krem do twarzy,a druga dostanie jakichś krost od jego użycia.. Ale wybierając tą odżywkę, warto się zastanowić, naprawdę..

______________________________________________________________

Nie poraz pierwszy patrzę na świat z pewnym dystansem,
nie poraz pierwszy ludzie mylą życie z seansem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Wcześniej bym nie pomyślała, że odżywka do paznokci może tyle złego narobić jednak to prawda, że nie ma co sztucznie czegoś przyspieszać np. w tym przypadku wzrostu paznokci bo to wyjdzie na odwrót niestety. Producenci tych "super nowinek" się nie przejmują jak one mogą odbić się na zdrowiu aby mocno działała i się sprzedawała. Koszmar z tymi kosmetykami i jedzeniem w dzisiejszych czasach-SAMA CHEMIA i nic więcej.Trzeba kupować z głową i czytać składy wszystkiego co się kupuję.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Wiele dziewczyn prowadzących blogi twierdzi, że ta odżywka prowadzi do poważnych problemów - ja bym jej unikała. Za mniejsze pieniądze mam odżywkę, która czegoś takiego nie generuje - wam radzę dokładnie to samo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja stosowałam raz w tygodniu, wystarczyło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

używałam. Mam piękne, twarde, zdrowe paznokcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

W necie sporo się naczytałam o skutkach, trzeba uważać. Dlatego nie szalałam z ilością i częstotliwością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Dokładnie - odżywka tak, koniecznie, ale sensowne dopasowana. Jest np. mniej znana new nails i przy niej już paznokcie są w znacznie lepszym stanie, a swego czasu miałam z nimi pewnego rodzaju dramat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

ja nie narzekam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Pomaga. U mnie zmiana była widoczna po kilku dniach. Od dłuższego czasu używam new nails - jeśli stosujecie się do zasad kuracji to żadne problemy tutaj nie powinny się pojawiać - wszystko zależy od was.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja ostatecznie kupiłam odżywkę Eveline 6w1 Care&Colour i też jestem z niej zadowolona. Szybko poprawiła stan moich wyniszczonych paznokci.

do it

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja używałam już jakiś czas temu i działała dobrze, a po zakończeniu kuracji nie zauważyłam nic niepokojącego. Trzeba pamiętać, że odzywki są często przeznaczone do krótkiego stosowania. Czytajcie sposób użycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do dziewczyn-eveline 8 w 1 odżywka do paznokci

Ja tam polecam francuskie szampony. One są po prostu doskonałe w moim przekonaniu. Uwielbiam je!!!
_______________________________
PraceMagisterskieWroclaw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org