niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Bary Łomża

Czy są jakieś bary w Łomży niedaleko agrobiznesu, żeby można było napić sie piwka lub coś mocniejszego w ten śnieżny dzionek?

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

Fadom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

blisko to fadom

Poranek ósma rano nie mogę spać bo muszę grać :>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

Apetyt zaspokojony!!! Dzięki za info. A.., jeden ze studenciaków gadał, że jest tu jeszcze jakiś blisko przy moście - ja tam nic nie widziałem, jest coś tu jeszcze w pobliżu? Polecili mi tu jeszcze pizzernię, ale tam ponoć nie można zaspokoić gardełka...

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

Jest jeszcze barek na ulicy (nomen omen) Piwnej, za mostkiem naprzeciwko starej remizy :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

Ta masz za Dantexem, na Browarnej pizzerię Savanę ale ja tam nigdy nie jadłem, z tego co znajomi mówili to ponoć chu**wa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

Byłem tam, ale narazie to tylko z ulotki skorzystałem. Ciekawe czemu taka fajna nazwa ulicy, a piwka nie można tu skosztować he he,,,

MOC z Wami, ale potencjalnie utrzymujcie równowagę.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Bary Łomża

jak piwka chcesz skosztować to na tyn samym rondzie udaj się w odwrotnym kierunku do browarnej, na ulicę poznańską, jak miniesz wiadukt to jakieś 300 metrów przed następnym rondem po lewej stronie masz łomżyński browar.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org