niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klub muzyczny - house, trance

Witam,
Jest pomysł, aby uaktywnić w Łomży klub muzyczny z cyklicznymi imprezami, których motywem przewodnim będzie prawdziwa muzyczna uczta dla miłośników wszelakiej odmiany house, trance, techno etc.
Muzyka ma być grana przez profesjonalnych DJ-i związanych z tym nurtem muzycznym, niewykuluczone że zagoszczą również DJ-e ogólnopolskiej i światowej sławy, grywający na najlepszych festiwalach i w stacjach radiowych związanych z taką muzyką.
Pytanie / sonda czy będziecie zainteresowani takiego typu wydarzeniami ? Czy w Łomży nie brakuje takiego właśnie lokalu ?
Pozdrawiam !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

W łomży jest Jama dla tych którzy lubia umca umca i to wystarczy
więcej nam tu takich nie trzeba!!!!!!!!!!!!




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

jezeli prawdziwy trance/house to byl bym jak najbardziej za.
Ale watpie czy sie przyjmie, bo u nas panuje moda na discopolo/hiphop i remixiki tego szajsu z eski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

Zgadzam się z ByleJakim. Jak będzie to "rasowe" trance/techno to jestem jak najbardziej za !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

Zgadzam się z ByleJaki. Tylko prawdziwy house typu: Hot22, Freemasons, Warren Clarke czy nawet Avicii. Podejrzewam jednak, że te nazwy (no może oprócz ostatniego) nic nie mówią zwykłym tutejszym, którzy pochłonięci są imprezami na Milano, przy tamtejszej prymitywnej muzyce. Chociaż z całych sił jestem za tym pomysłem to i tak takie imprezy nie mają szans w naszym regionie. Na orlen po zapiekanki i do jamy, ale żeby coś więcej to niestety to się nie uda.
Przez najbliższe 20 lat będzie tylko:

Ona tu jest i tańczy DLAAAAAAAAAAAA mnieeeee !!!!!!!! Booooooooo !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

Maruda ma 50 jego koleżanki 40 wiec ***** nie będzie rajcował dub step:)))))

http://www.youtube.com/watch?v=Ftgv4i5e2z0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

Swoja droga, bialy009...
Jestem zaciekawiony tym co tu napisales, czy mozesz przyblizyc o co dokladniej chodzi, jaki plan, jakich profesjonalnych dj masz na mysli?
Oczywiscie, jezeli nie chcesz pisac tutaj, zeby konkurencja sie nie dowiedziala- prosze na maila.bylejaki123321@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klub muzyczny - house, trance

DEDYKUJE Kawałek dla pedałowy łomżyński typu maruda robcio ich nie wiernych żon


http://www.youtube.com/watch?v=NihMVuspKQw

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org