niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
do trzepiących dywany..:)

co to za głupi zwyczaj żeby przed świętami trzepać dywany na brudnym śniegu, który z resztą przykrywa gęsto usiane psie kupy... taki powiew świeżości czy jak?? myślcie ludzie..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

sie mamy zapytaj kretynko/kretynie i brudasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

mamusia kazała trzepać, to trzep i nie dyskutuj

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

I dokładnie zgadza się, jak komuś mama podcierała dupę i wycierała nos do 18-go roku życia, to skutkiem są takie posty, więc jak się nie ma o niczym pojęcia to lepiej w ogóle nie pisać, a że czyszczenie dywanów na święta to trzeba być kretynem by tego nie zrozumieć. Na święta bynajmniej każdy się stara by było lepiej, a z tego postu wynika inaczej, więc pozdrawiam wszystkich kretynów i brudasów.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

a ja pozdrawiam osoby, które używają słów nie mając pojęcia o ich znaczeniu. Konsul2, żebyś się nie zadręczał, chodzi o słowo "bynajmniej" :)
nie piszę tego ze złośliwości, tylko po to abyś nie zabłysnął kiedyś takim tekstem wśród znajomych :)

_________________________________________________________

:) :) :)
:) :)
:)
__________________________________________________________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

Ja mam chłopak który mi trzepie hah

Tani transport polska włochy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

nie zadawaj głupich pytań tumanie. Głupich nie sieją i nie orzą tylko sami sie rodzą.? ? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

co tu się dzieje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

A czyśćcie sobie wasze dywany na czym chcecie..:) i mało tego możecie sobie nawet nazwać to wzniośle praniem..proponuję wyjść też z bluzką albo spodniami i sobie przed świętami odświeżyć,
bo jak już to ktoś zauważył, na święta ludzie się starają żeby było czysto. Zatem wszystkim oburzonym radzę by się uwijali bo właśnie dopadało środka piorącego..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

Chyba nikt nie trzepie na brudnym śniegu tylko na świeżej pierzynce śniegu...:) Dywan odetchnie trochę żwieżym mroźnym powietrzem po roku leżenia w mieszkaniu :) a po takim trzepaniu brud zostaje na śniegu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

a mnie śmieszy cały ten szał porządków przed świętami, jakby na codzień ludzie w brudzie siedzieli...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

Lubie_zelki tez trzepie przed swietami,tyle ze nie
na sniegu bo jest zbytnio mietki na mrozie czyli krotko mowiac
CZUBEK CHCE A SRODEK SIE GNIE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

Siwy, za kilka lat wyrośniesz z tego trzepania jak jakoś laske poznasz.

maciek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: do trzepiących dywany..:)

Jak miałam dywany w domu to też przed świętami trzepaliśmy na śniegu. Pod warunkiem, że był świeży :) Dywan się odświeżał, a brud zostawał na śniegu. Szybki sposób "prania" bez większego wysiłku.

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org