niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
naprawa zmywarki

szukam dobrego fachowca do naprawy zmywarki

Piter122


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

Jakiej firmy?
Polecam serwis AGD na Rządowej. Parę rzeczy naprawiałem u nich u byłem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

Bosch
masz nr telefonu do nich

Piter122


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

znasz wujka Gugla? :)

Jak nie znasz to ja znam:

http://agd.lomza.pl/kontakt.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

jeśli bosch to oni mają serwis, też tam robię :) tel 862163374

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

a to jest domowa zmywarka czy przemyslowa podaj objawy jej moze cos pomozemy zawsze taniej samemu zrobic niz gdzies w serwisie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

nie spuszcza wody i zaczeło pachnieć spalenizną dodam że filtry wyczyszczone wąż też raczej drożny

Piter122


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki


Spróbuj tutaj http://serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu ja zgłosiłem tam awarię mojej mikrofali i jestem b.zadowolony. Jest to dobra alternatywa dla tych którzy nie lubią chodzić i szukać :) . Wypełniasz zgłoszenie, wysyłasz później na adres e-mail dostajesz oferty od firm i wybierasz tą która Ci odpowiada. Mam nadzieje, że komuś pomogłem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

tylko nie BOSCH! naciągacze! mi zepsuła się zmywarka to PAN z serwisu wielki specjalista stwierdził że będzie kosztowało to 500-600 bo programator nawalił...
mąż posiedział trochę i okazało się że pompka walnęła, część zamienna kosztowała ok 100 zł.
Nie wspomnę jak piekarnik mi się zepsuł, więc PAN z serwisu przyjechał porozglądał się po mieszkaniu i stwierdził że naprawa to koszt 2000! gdzie piekarnik kosztował 2300!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

ja i bez zmywarki sobie radzę .. :D

Od tylu miesięcy znowu szczęsliwa mama ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

Witam Ja swój problem z serwisami rozwiązałem dzięki serwisko.pl przypadkiem szukając nie drogiego serwisu trafiem na nich właśnie. Jest tam funkcja "zgłoś usterkę" wypełniłem formularz i w ten sam dzień zgłosiła się do mnie firma która szybko wykonała naprawę. Na prawdę super sprawa :)
http://www.serwisko.pl/zgloszenie_awarii_urzadzenia_szukaj_serwisu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

Ja miałam problem z lodówką, ale poradzili sobie fachowcy z Lublina z firmy Frigola. Nie zajęło im to długo i kosztowało bardzo niewiele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: naprawa zmywarki

spadaj mendo z lublina .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org