niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GALERIA VENEDA Otwarcie

Kiedy jest oficjalne otwarcie Venedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

marzec 2013 chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Zgadza się, marzec. Już niedługo :) Ciekawe, jak będzie prezentować się w środku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Tak jak na wizualizacjach nic nowego

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

jak w każdej innej, wszystko to samo, sklepy dla plzd w trampkach i darmowa cola w KFC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

filmofan a czemu oficjalne?
Oficjalne jest dla VIPów i biskupa. Oni dostana zaproszenia z data i godzina. Tobie pewnie chodzi o to kiedy pierwszych dziesięciu klientów dostanie coś za darmo w promocji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

No, trzeba namiot rozstawić zaraz po sylwestrze, bo muszę być pierwszy w galerii, jak ją otworzą... o.0

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Ludzie pieniędzy nie mają a oni galerię otwierają. Zrobili by coś pożytecznego dla tego miasta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

raztac przestań marudzic ... bp powstajo miejsca pracy czyli coś się dzieję

ps ale to jest mało dla naszego miasta ! ale lepszy rydz jak nic .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Tu masz wszystko http://www.facebook.com/pages/CHVeneda/227591327374402

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

oj jak nie maja to beda całym i rodzinami na spacery jak do muzeum dobrobytu katosolidarności przychodzić

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

powstają galerie a od kiedy Piechociński jest wicepoje**m pracę ma stracić w ch** dużo osób, w samej fabryce fiata ponad 1500 ludzi ma zostać wywalonych. Ludzie obudźcie się nim będzie za późno i rozkradną nasz kraj, niedługo będziemy jak bambusy z afryki pić wodę z kałuży bo na zwykłą nie będzie nas stać. Wyjdźmy wszyscy na ulicę, młodzi i starzy, kto ma dość jaj niech przygotuje broń (białą, miotaną, palną i dużo amunicji) nie żałować amunicji na urzędasów i polityków OKRADAJĄCYCH NAS! Ten chory system, jest po to by goście w gajerach żyli z podatków, które my PRZYMUSOWO płacimy z ciężko zaharowanego tysiaka na miesiąc, podczas gdy oni nie odprowadzają nic i dostają 15 kafli za siedzenie na d**** i sprawianie żeby było gorzej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

popieram dobrze napisane

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

a gdzie wy chcecie się budzić ? Wszak ten złoty sen pełen dobrobytu i wolności zesłał na was wasz katosolidarnościowy fan Lech.

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Tupik- (czytaj między wierszami) Lech jest już historią. Nie patrz na to czy
PIeS czy PełO czy Ruch Palącego się Kota, czy czy Stowarzyszenie Lewicowych Dup****ów, czy nawet Polskie Stowarzyszenie Lewicowców, dla mnie oni wszyscy to jeden pies. Oni wszyscy siedzą tam i wnosząc beznadziejne ustawy, poprawki itd. Pokazują jak bardzo NAS mają w du**e.

Chociażby GMO (Gó*** Mnie Obchodzicie)-(Genetically modified Organics) w skrócie- ustawa pozwalająca na używanie chemii i pestycydów modyfikujących strukturę DNA i RNA roślin i zwierząt, takie mutacje oczywiście nie zachodzą naturalnie w przyrodzie, przez co gdy zjemy taką roślinkę możemy być niemal pewni w 90%-100% że będziemy chorzy na jakiś nowotwór lub chorobę zupełnie nieznaną ludzkości. Dlaczego? Ano dlatego, że struktura przyswajanych białek i wiązań molekularnych została zmieniona, a białka zjedzone przez nas wiążą się z naszym łańcuszkiem DNA. Niby od czego powiedzenie "jesteś tym co jesz"? Oczywiście takie zmiany na roślinach prowadzą szereg innych ujemnych skutków takich jak nowe mutacje wirusów i bakterii, nowe mutacje owadów i innych paskudztw, wymieranie niektórych gatunków owadów, np. stonki, co niesie za sobą wymarcie stojących nieco wyżej w łańcuchu gatunków, co pociąga za sobą następny szereg wymierania poszczególnych biomów co jest cholernie niekorzystne dla naszego ekosystemu. Ale rząd oczywiście zacznie coś robić jak już będzie za późno czyt. Gdy zostanie ostatnie sto kuropatw, lisków, wilków, zająców, czy innych zwierzaków.

Oczywiście nie muszę mówić o podniesieniu podatku VAT i teraz znowu chcą go podnieść, akcji z TU-154 (Ciekawe czemu ruscy prowadzą całą tą sprawę, czyżby coś przed nami ukrywali?), cyrku z podniesieniem wieku emerytalnego (podobno na wysokich stołkach siedzą ludzie powyżej 65lat, ale ciiiichosza... nie ode mnie to słyszeliście). Oczywiście jeszcze jest ortografia pana prezyden... hahahahahah, nieźle prezy... no nie no naprawdę? Tego gościa od Bron na literę K. Jaja z Acta, (Anonimowi górą nad gó***aną ustawą i chwała im za to) Amber Gold (tutaj syn Dolana maczał palce) Pan Brunon K. (fikcyjna postać z fikcyjnym życiorysem, na fikcyjnej uczelni, wymyślona przez rząd tylko po to aby zastraszyć ludzi, że mogą ich złapać. Czyżby rząd wiedział, że ludzie chcą już wyjść na ulicę?) Mam przedstawiać szereg innych afer i gaf popełnionych przez nieudolne rządny polityczne naszego kraju?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

łomża!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Można by wymieniać i wymieniać. Polski rząd na własne życzenie doczeka się rewolucji. Wszystko ma swoje granice.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Dobromil- przepięknie powiedziane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

będzie gdzie się na spacer wybrać :D
______________________________
www.student.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Edvard18 on ci w dupę ty mu loda::: może tobie maruda poda wreszcie swój adres i będziesz miał okazje mu obciągnąć????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

CX :):)

Znowu tu przylazłes niedorozwoju?

Widzisz ułomku zyciowy?
Ty nawet na loda nie możesz liczyc :)
Tobie pozostało kuz do końca zycia dzieci ze ściany zdrapywac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

CX :):)


Łomżyńskie wróble ćwierkaja że to ciebie ratowali :)


http://lomzynskie24.pl/2012/12/38-latek-uratowany-przed-wychlodzeniem/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

CXRS podaj swój adres a wpadnę z Micro UZI i nie będę żałować amunicji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

kiedyś to się penis nazywał, teraz UZI ? Niepotrzebnie do micro się przyznałeś.
Galeria veneda - to było o przyszłych galeriankach w Łomży?
Co się na tym forum dzieje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

o czym Wy mówicie? Wczoraj stałem 40 minut! w kolejce do kasy w kauflandzie, wszystkie kasy owarte, a ludzie mieli kopiaste kosze...nie było widać by brakowało im pieniędzy.... pod stokrotką nie można było wcale zaparkować, w galerii dziki tłum ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Kryzysu w Łomży nie ma

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

a ja wczoraj widzialem jak ktos chcial wyniesc kurczaka z biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Kryzysu w Łomży nie ma, bo tu nigdy nie było dobrze tak jak w całej Polsce! Jakbyś zarabiał 1100zl na miesiąc to byś inaczej gadał! I żonę i dziecko na utrzymaniu. A kaczor donald mówi o kryzysie jak w tym kraju nigdy nie było zielonej wyspy i przez tych wszystkich urzędasów nigdy jej u nas nie będzie! Żeby się poprawiło to trzeba by cały rząd wymienić na nowy, ale to niemożliwe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

To było głosować żeby Donald nie był premierem a nie siedzieć w domu

Kurczak1980

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

: Edvard18 cwelu przyjesz na brudno łomżyński cwelu :))) męska dziwko ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Edvard18 swą spermę możesz lądować w marudy tyłek pederasto:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Edvard18 swego kutasa to możesz wsadzić w odbyt marudzie skurwiły suknin synu stary siwiejący pederasto:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Razac- Bardzo ładnie powiedziane, zgadzam się w dużej części, gdyż gdyby udała się eksterminacja rządu i ktoś miał na tyle jaj żeby chwycić razem ze mną za broń i tam zrobić ruszenie ludowe, taki "uprising" powstanie, to kto wie. Może zostalibyśmy bohaterami narodowymi.

Jestem patriotą, chcę dobrze dla mojego kraju, widzę, że trzeba użyć radykalnych środków, bo dzieje się bardzo źle, mimo iż jestem ateistą to jestem bardziej ludzki niż setki ludzi wierzących. Zacytuję teraz pewnego bardzo wielkiego człowieka

"Jeżeli ojczyznę twą trawią moce nieczyste, nie wahaj się synu przed czynem ostatecznym" Karol Wojtyła

mam swój honor i nie dezerteruję, teraz do walki się przygotuję, walki o Ojczyznę z najpotężniejszym wrogiem, Polska jest mym domem, a broń moim bogiem.

Kurczak, nie lubię się powtarzać, ale chyba do mózgownicy Ci nie doleciało więc walnę jeszcze raz wielką czcionką i sylabami, żebyś mógł zrozumieć:

GDY-BY WY-BO-RY BY-ŁY PRAW-DZI-WE I MOG-ŁY COŚ ZMIE-NIĆ TO JUŻ DAW-NO BY ICH RZĄD ZA-KA-ZAŁ!

mamy tzw. "demokrację" jednak bez użycia demokracji. 1000x bardziej opłacałoby się przeprowadzić głosowanie wśród obywateli tzw. Referendum. Niż utrzymywać ponad 400 popaprańców zajmujących się gównem (przykład z wczoraj, rząd przegłosował i tym samym odrzucił, ustawę prywatyzacji LINII KOLEI LINOWEJ w naszym kraju), pytam bo może mieszkam na Podlasiu i nie latam po Polsce, gdzie mamy tak iście WAŻNĄ instalację i ile kilometrów tego jest że trzeba się zajmować tym, zamiast sprawami ludzi? No i sprawa druga, większość tych psów zebrała się gdzieś tam by uczcić 90 rocznicę śmierci Narutowicza... Pół dnia trąbili o tym w telepudle i radiu, jakie to szczęście, że tv to tylko w pracy mogę sobie czasem zerknąć, bo w domu taki sprzęt jakoś tylko do xboxa mi służy.


CXRS- Czy kościół wyprał Ci resztki mózgu, czy radyjko ojca podwyższonego ryzyka, rzuciło na Ciebie swoją bezsensowną propagandę? Czy ja Cię gdzieś obrażałem, że tak o mnie piszesz? Czy po prostu leczysz kompleksy? Czy zabiłem Ci rodzinę, spaliłem dom, sprzedałem Twoją kozę, którą bzykałeś za stodołą? Czy po prostu kusisz los i sprawdzasz mą cierpliwość? Dla Twojej wiadomości. Mam 21 lat dom, pracę, rodzinę, trochę broni ;] pracę i Twój adres ;] Powiedz mi psie z kolna bo jakoś nie mogę zrozumieć, po jaką cholerę rzucasz tymi wyzwiskami? Chcesz się dowartościować czy jednak wkopać sobie samobója?

Kajetan- z moim ptaszkiem wszystko ok, masz małego, że tak piszesz i chcesz się dowartościować lecząc swoje kompleksy, próbując tym samym po mnie pojechać? Coś Ci nie wyszło bo jakoś to wrażenia na mnie nie zrobiło, a tylko poprawiłeś mi humor bo czytając Twojego posta wywnioskowałem, że masz duuuuużo mniej niż przeciętny gówniarz z gimbazy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Edvard18 Łomżyński tłuku obesrany mój adres jest powszechnie znany i mój niby wizerunek:))))))))) Wiec cweloska mordo morda w kubeł !!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

Edvard18 nie każdy bachor ma takie szczęście:))))))) jak TY cwelu tylko nie pobij policjanta przypadkiem bo on jest strasznie podobny do mnie skurwiły konfidencie:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie

CXRS- nie obiecuje, że dziś, nie obiecuję, że za miesiąc, rok, dzień, dwa, 10, ale podjadę tam i przerobię Cię na "warzywo", moja cierpliwość, odnośnie Twojej ignoranckiej i głupiej gadki na poziomie 5cio latka dobiegła końca.

Transponder- wiesz co napisać w takiej chwili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GALERIA VENEDA Otwarcie


CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree !

Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI , rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu.
Czy nie zastanawia Was dziwaczność wypowiedzi zgłaszanych przez Andzię C , CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree !?
Irracjonalne postępowanie ?
To podstarzały zalotnik , powiatowy Dno Juan , o dziecinnym rozumku .
Niemożność realizacji celu wywołał u niego przykre emocje frustracji. Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość, wywołuje irytację i agresję . Stres spowodowany starokawalerstwem i beznadziejnością sytuacji w jaką się sam wpędził , zainicjował wystąpienie psychozy . Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie , wszechobecne pragnienie zemsty za spaprane życie , przeszkadza temu półgłupkowi pragmatycznie myśleć .

Otóż nijaki CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree ! , 40 letni stary kawaler-prawiczek , menda z podkolneńskiej wsi , bezrobotny parobek, bezrolny potomek roztrząsaczy gnoju, zatracił zupełnie poczucie rzeczywistości i KONFABULUJE z rozdwojoną jażnią , nie mogąc się zdecydować na wybór płci.

PS:
Radziu ! już bliżej jak dalej, złożę ci " życzenia".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org