czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przewozie osób do i z Niemiec, Holandii, Belgii. Posiadamy nowoczesne, komfortowe i sprawne samochody. Nasi kierowcy posiadają ogromne doświadczenie w transporcie międzynarodowym, a także wszystkie wymagane badania i uprawnienia. Podróż z nami jest zawsze komfortowa, przyjemna i bezpieczna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt.


http://andrzejbus.cba.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jakie macie ceny? Trochę się wylatałem tymi busami po Europie, i nawet sam myślałem o tym biznesie jednak teraz trzeba dać faktycznie dobre promocje a odbić sobie na czymś innym. Mimo wszystko dobrze, że powstała jakaś lokalna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Ceny sa rozne, w zaleznosci od tego skad i dokad klient jedzie . Ale wahają się między 250-310 zl. Pozdrawiam


Aktualnie trwajace promocje-- raz w miesiacu losowanie- jeden klient nastepny kurs jedzie za darmo!!
50% znizki na 5 przejazd!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

witam ale wchodziłem na waszą stronę to jesteśćie z chełmno tak i w naszych stronach tesz zabieracie ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Niestety nie. Głównie zabieramy ludzi z woj. kujawsko-pomorskiego i okolicznych miejscowości województw sąsiednich. Ogłoszenie daliśmy na tym forum, ponieważ może jest ktoś z "naszych" okolic, który obecnie przebywa na Podlasiu i byłby zainteresowany naszą ofertą.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

jezdzijcie z łomży bo pks siemiatycze zlikwidował swój autobus do belgii i byście mieli klientów. polecam reklamę i zrobicie tu pieniądze

:) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

A może ktoś wie coś o firmach które przewożą paczki do Anglii z Łomży

usługi krawieckie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia


Nieustający rozwój firmy pozwala nam wychodzić na przeciw coraz większym oczekiwaniom Klientów. Dlatego realizujemy przejazdy spod adresu zamieszkania pod wskazany adres. Nasi kierowcy starają się by podróż przebiegła miło, sprawnie, szybko i co najważniejsze bezpiecznie.
Nasza oferta jest skierowana do osób indywidualnych, zorganizowanych grup, jak i biur podróży.

Moje hobby to panel sandwich - Pozdrawiam M4r4tika :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Ja zawsze jezdżę firma transportową http://vico-transport.pl/ . Mają dobre ceny i są solidni ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

W moim przypadku bardzo dużo jeżdżę do Niemiec i potrzebuje usług przewozowych i korzystam tylko i wyłącznie z przewozów Angelika. Gorąco polecam. A gdyby ktoś chciał więcej na temat tych przewozów to zapraszam na: http://www.przewozy-angelika.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Nie stać cię na płatną reklamę???? wypier.alaj z tego forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Popieram baron.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia


Póki co dobre doświadczenia mam z firmą Efectbus ze strony efectbus.pl. Jechałam z nimi już ze 4 razy do Niemiec, dokładnie w okolice Dortmundu. Nie biorą dużo, a busy są zadbane, posprzątane, nie śmierdzi w nich...a mam porównanie z innymi przewoźnikami, gdzie różnie z tym wyglądało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

jaki jest koszt przewozu paczki Belgia( Antwerpia)-Łomża w jakie dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Przewóz paczek to rozumiem, można lądowo. Ale jezeli chodzi o przewóz osób to chyba lepiej polecieć jakąś tanią linią lotniczą. Ostatnio przewoznicy się zaczeli prześcigiwać w stworzeniu lepszej oferty i można wyszperać tanie bilety jak się dobrze poszuka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Paczki przewozi też chyba firma http://twojeprzewozy.pl/ ale głównie robią przewozy osób z kilku województw Polski do Niemiec. Na stronie można zobaczyć ofertę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

@andrzej.bus nie wiem czy wiesz, ale dla kierowców, którzy jeżdżą w takie trasy są specjalne kursy. Szkoła Jazdy Subaru między innymi w ofercie ma szkolenie z jazdy po oblodzonej nawierzchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znacznie poprawić bezpieczeństwo nie tylko kierowcy, ale i pasażerów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

same trolle dziadują na tym forum. admin K.u.r.w.a. obudź się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat przewozu zwierząt. Ogólnie mam ofertę już z firmy http://przewozy-anglia.com/ , ale wolałbym porozmawiać na ten temat z kimś doświadczonym. Wyprowadzkę będę miał za około pięć miesięcy. Do tego czasu muszę załatwić wszystkie formalności. Czy ktoś z Was miał z taką sytuacją do czynienia?

zawsze w biegu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy oferującej przewozy osób do Holandii, Niemiec czy np Austrii to polecam zainteresować się ofertą http://transport-oes.pl/. To firma, z której usług korzystam już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalni kierowcy, świetne samochody, na prawdę warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Z Łomży jeździ Jerzy Lewkowski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Moim zdaniem warto też skorzystać z takiej opcji jak oferta http://www.flypak.pl/ . W tym przypadku można umówić się na odbiór paczki od nas z domu, a ceny nie są wygórowane, przy czym zapłatę mamy możliwość wykonać online. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, gdzie aktualne znajduje się przesyłka, na stronie sprawdzimy to bez problemu. Na ma tutaj konieczności spisywania skomplikowanych umów, ani wypełniania wielu formalności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne to ciekawą i godną polecenia ofertę ma firma SzybkiKurier.eu To broker więc ceny proponowane przez nich są duże niższe niż bezpośrednio u kuriera. Jeśli chodzi o przesyłki zagraniczne to jak najbardziej takie znajdują się w ich ofercie https://www.szybkikurier.eu/tani-kurier-do-belgii a dodatkowo są w naprawdę korzystnych cenach. Firma sprawdzona i godna polecenia. Myślę, że warto skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Polecacie sporo firm oferujących przewozy pasażerskie do belgii i innych europejskich krajów. Ja ostatnio korzystałam z usług firmy RKTRANS i również mogę ich polecić. Mają bardzo komfortowe busy i korzystne ceny. Ja byłam bardzo zadowolona z podróży :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Czy istnieje możliwość i jaki byłby to koszt, aby przewieźć małą walizkę z Łodzi do Berlina? Czy są jakieś konkretne terminy, jeśli tak to kiedy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

hej, a znacie firmę TRANS BIS? Ktoś korzystał z ich usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Akurat teraz wiele firm oferuje przewozy towaru międzynarodowo. Ja sam stosunkowo często korzystam z takich rozwiązań i akurat znalazłem rozwiązanie da siebie. W chwili gdy załatwiałem transport motocykla z Anglii trafiłem na furgonetka.pl, gdzie można wystawić przejazd, a różni przewoźnicy zaoferują Wam swoje oferty. To tańsze rozwiązanie niż korzystanie ze znanych firm.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

romeq ty jesteś zwykłą m.e.n.d.ą która wkleja tu swoje zas.rane linki więc ciśnij f.r.a.j.e.r.z.e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jeśli chodzi o paczki, to koniecznie strona https://www.sendit.pl/ Tam możesz zamówić sobie kuriera i nadać paczkę również za granicę. Ceny, jeśli chodzi o takie paczki są bardzo niskie. Dużo taniej niż bezpośrednio w firmie kurierskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

sprawdzasz chociaż to co wklejasz ? Dużo taniej niż bezpośrednio w firmie kurierskiej. ??? żart. ceny są wyższe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Witam, Jeśli chcesz szybko znaleźć przewoźnika polecam kierowcazadzwoni.pl. Ja korzystałem kiedyś z serwisu przy okazji wysyłąnia paczek do Niemiec i udalo mi się wszystko zalatwić sprawnie. Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Jeżeli chodzi o przewóz osób lub towarów to mogę polecić firmę Maśko. Kiedy jadę w delegację to zawsze korzystam z ich usług. Do Niemiec jedzie się kilka godzin a nie kilkanaście jak w przypadku autokarów. Kierowca bardzo uprzejmy i jeździ tak jak powinien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przewóz osób i paczek. Polska, Niemcy, Belgia, Holandia

Przewóz rzeczy może zorganizować ta firma - polecam https://przeprowadzki24.szczecin.pl/kontakt/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org