sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Styropianowe kulki

Witam czy ktoś wie gdzie można zakupić styropianowe kulki?? o różnych średnicach?? Chodzi mi o takie do zrobienia bąbki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Jeśli masz czas to proponuję Allegro bo jest połowę taniej. Jeśli czasu nie masz to sklep Ela na Bema obok solarium, w sklepie Stopka czy jakoś tam na Piłsudskiego obok pizzerii, ale tam są gorszej jakości. Na Bema znajdziesz wszystko łącznie z zawieszkami do bombek. Acha i tam dostaniesz tanie szpilki jeśli robisz karczochy. Trafia się trochę nie zaostrzonych, ale i tak cena całkiem niezła 4,50 za 50g.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Kulki można kupić w Janeczce na starym rynku tylko są drogie, tańsze mają na długiej w tym małym sklepiku papierniczym a także przy starym dworcu w kiosku co kiedyś były znicze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Gabi - szpilki w opakowaniach po 50g kupowałam dziś po 2 zł (hurtownia Astra na Sikorskiego), więc 4,50 zł to nie jest tanio :) Powiedziałabym, że bardzo drogo.

Co do styropianowych kulek - jeśli masz trochę czasu to możesz równie dobrze "wyrzeźbić" je sama ze styropianu. Styropian można dostać za darmo bez problemu. Nawet jeśli wyrzeźbione kulki nie będą doskonałe to i tak wstążki w karczochach pokryją to bardzo dobrze :) Chyba, że potrzebujesz kulek do innych rzeczy, np. do bombek cekinowych, wtedy jednak lepiej zainwestować w gotowe, idealnie gładkie kulki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Widzisz Zielona biedronko, człowiek całe życie się uczy;) Nie pomyślałam żeby zajść do Astry. Ale w porównaniu do cen typowo sklepowych to 4,50 to dobra cena. Chyba, że znów się mylę :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi :-) A powiedzcie mi gdzie można kupić najtańsze wstążki?? Takie o szerokości 4cm??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Gabi - wiem, że 4,50 zł za szpilki to nie jest szczyt cenowy, widziałam już szpilki po 6 zł :) W Astrze chyba faktycznie wychodzi najtaniej. Mają do wyboru długie (28mm) i krótkie (14mm) szpilki. Jedne i drugie po 2 zł za opakowanie.

Co do wstążek to niestety tylko i wyłącznie Allegro, ewentualnie jakieś sklepy internetowe. W łomżyńskich pasmanteriach z tego co się orientuję, to ceny są 50-100% wyższe niż na Allegro. No chyba, że potrzebujesz raptem na jedną bombkę, to może faktycznie nie opłaca się płacić za przesyłkę, ale jak choć trochę większe ilości to tylko Allegro. No i za jednym kosztem przesyłki możesz kupić taniej i kulki styropianowe, jeśli nie chcesz ich sama rzeźbić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Biedroneczko, ja widziałam szpilki po 9 zł i to za mniejsze opakowanie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Na Małachowskiego w ciągu handlowym w sklepie papierniczym,oraz w pasmanterii widziałam to dzisiaj.Spory wybór.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Styropianowe kulki

Gabi - widzisz jak z ludzi kasę ściągają ;)

Faktycznie w pasmanterii na Małachowskiego mają spory wybór rzeczy ze styropianu, nie tylko kulki, też choinki, jajka i pewnie inne też, ale dawno tam nie zaglądałam, więc nie jestem na bieżąco :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org