sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sport

MOZE MI KTOŚ POWIE,DLACZEGO NIGDZIE NIE MOŻNA ZNALEŻĆ,GDZIE I KIEDY I W JAKIM MIEJSCU ODBYWAJA SIE JAKIEŚ ROZGRYWKI SPORTOWE.JA ROZUMIEM ŻE NIESTAĆ KLUBY NA TAKIE INFORMACJE W RADIO MIEJSCOWYM ,ALE CZLOWIEK DOWIADUJE SIĘ O CZYMŚ,PO FAKCIE.JEST LIGA PILKI RECZNEJ,KOSZYKOWKI,SIATKOWKI,TENISA STOLOWEGO I INNE DYSCYPLINY I CISZA O ROZGRYWKACH-GDZIE?O KTOREJ?KTO Z KIM ?I JAK TU ZACHĘCIĆ DZIECI DO UPRAWIANIA SPORTU-DNOOO!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Zgadzam sie i podbijam temat!!! Sport jest bardzo wazny dla rozwoju mlodziezy. To od doroslych zalezy czy dziecko bedzie uprawialo sport czy palilo papierosy za rogiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

a co ma papieros do uprawiania sportu?ale fakt o zawodach np.karate czy tenisie dowiaduję się z "bezcennej"pare dni po ich rozegraniu.



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Jeżeli największy klub sportowy w Łomży, czyli ŁKS 1926 gra swoje mecze, to możesz dowiedzieć się o nich z internetu, z plakatów, które w sporej liczbie rozklejane są po całym mieście, z radia ESKA, gdzie przez pięć dni poprzedzających spotkanie leci mnóstwo spotów reklamowych, z autobusów w których na tych monitorkach LCD są zapowiedzi spotkań w Łomży czy z telebimów reklamowych na przeciwko dworca PKS (na budynku za wędkarskim) i koło Kauflanda, więc mam nadzieję, że Twoje żale nie tyczą się ŁKS-u 1926 Łomża?
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do przychodzenia w rundzie wiosennej na stadion miejski w Łomży, gdzie ŁKS 1926 walczy o awans do II ligi wschodniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Jednie ŁKS normalnie podchodzi do informacji o spotkaniach. Nie czepiając się rozgrywek miejskich w siatkówkę czy koszykówkę, bo tam jest jeden czy dwa dni w tygodniu gdzie rozgrywane są mecze o określonych godzinach, chociaż mam wrażenie, że wiedzą o tym tylko sami zainteresowani i ich bliscy znajomi, ale gdzie są jakiekolwiek informacje o meczach kobiet w siatkówkę czy piłkę ręczną... To nie są już miejskie rozgrywki, a odnoszę takie same wrażenie, że wiedzą o nich tylko sami zawodnicy i ich rodziny czy bliscy znajomi... Zgadzam się z poprzednikami, że poziom informacji publicznej w tych kwestiach jest zerowy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Poniższa strona jest oficjalnym serwisem Miejskie Ligi Koszykówki
http://www.mlklomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home
Mecze rozgrywane są w niedziele od godz. 16:00, ale nie w każdą dlatego trzeba śledzić informacje na bieżąco.

Można również polubić na facebooku fanpage Miejskiej Ligi Koszykówki, gdzie zawsze umieszczane są przypomnienia w mającej odbyć się kolejce spotkań.
https://www.facebook.com/mlkLomza?ref=hl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Informacja kosztuje, małe kluby, niszowe sporty... Nawet jak całe miasto oblepisz plakatami i w radiu wykupisz pięć godzin reklam, to i tak na mecz - dajmy na to czwartoligowej koszykówki - przyjdzie tylko paru znajomych chłopaków co grają i dwie osoby z forum 4lomza. Się nie opłaca.
Chociaż widziałem w autobusach plakaty z informacją o meczu w ping-ponga, czyli niby można, ale był ktoś? A ŁKS to inna bajka, inna skala, o meczach zawsze na mieście słychać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

miało być "...o mającej odbyć się kolejce..."

przepraszam za błąd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

ale ktos wie gdzie i kiedy sa rozgrywki w pilke reczna,siatkowke i tenisa.najblizsza kolejka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

"Zaproszenia" i informacje o następnych meczach można często znaleźć na stronie sportowej w bezpłatnej gazetce "Narew". Wystarczy poczytać i na pewno jakieś info będzie za każdym razem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

jarecki - tak z ciekawości zajrzałam jeszcze do działu "sport" na 4lomza, o tu: http://www.4lomza.pl/index.php?k=158 i prawie w każdym artykule na samym końcu jest jakaś wzmianka o następnym meczu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

http://www.mlpslomza.ligspace.pl/index.php?mod=Home&ac=Home

strona miejskiej ligi siatkowki :)
terminarz, wyniki , tabela :)
mecze odbywaja sie w "jedynce" na tzw "meskiej sali"
pozdrawiam

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sport

Hej, chciałbym zacząć uprawiać sport. Myślałem na początek o siłowni, z czasem może mógłbym pokusić się o bieganie, ale nie wiem jeszcze, czas pokaże. Potrzebuję stroju do tego miejsca i tak się zastanawiałem, co z https://repinpeace.com/pl/ byście mi polecili? Spodenki, czy lepiej jakieś legginsy?

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org