piątek, 13 grudnia 2019 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
biuro rachunkowe

zna ktoś z was jakieś biuro rachunkowe w Łomży (chodzi mi o zrobienie rocznego rozliczenia)

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: biuro rachunkowe

Na ul. Księcia Janusza, w budynku Telekomunikacji. Wejście przez bramę od strony Stokrotki. Nad drzwiami będzie widoczny szyld.

Pozdrawiam

mogę ci pomóc, szczegóły możemy obgadać na gg lub mailem, mogę do ciebie napisać jak chcesz, bo nie chcę podawać maila na forum.
zależy co masz do odliczenia i jakie dokumenty

dzieki

na al.legionów robi takie rzeczy babka w budynku gdzie jest sklep muzyczny na przeciwko parku(po drugiej jego stronie).bierze malutko za zrobienie pita.

Sam sobie zrób ściągając ze strony Infor-u program który Ci wszystko policzy , pouczy , a Ty tylko wstawiasz swoje dane z pitów 8B czy ewentualnie innych.

Jakie biuro polecicie do pełnej księgowości?

ING księgowość:
https://www.ingksiegowosc.pl/regulaminy
Na stronie są cenniki.
- wszystko możesz prowadzić przez internet
- program jest skorelowany z kontem firmowym tak więc prakycznie nie ma opcji pomyłki
- jest możliwość doradztwa księgowego i podatkowego
- poza tym cenowo również będzie taniej niż w przypadku biura rachunkowego stacjonarnego.

Akurat jeśli chodzi o księgowość, to nie warto wybierać niepewnych biur rachunkowych. Przecież w grę wchodzą Wasze rozliczenia z urzędem, więc wszystko musi być przeprowadzone bardzo dokładnie i rzetelnie. Na pewno powinniscie brać pod uwagę takie miejsca jak http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/kadry-place/, bo to dobry wyznacznik jakości. Pamiętajcie, że to na Was leży odpowiedzialność za poprawność składanych przez Was deklaracji.

Dokładnie tak, odpowiedzialność za złożone deklaracje spoczywa na was, dlatego warto wybrać dobre biuro rachunkowe. Niestety nie mam zaufania do księgowości online, chociaż pewnie byłoby to sporym ułatwieniem, ale w ten sposób dużo łatwiej o błędy. Od kilku lat nasze sprawy prowadzi to biuro rachunkowe wrocław, i nie mieliśmy w związku z tym żadnych problemów.

Te geniusz z księżyca. Spadaj mendo.nikt tu nie będzie wchodził w twoje linki.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

191212011647.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0