poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
witryna dokonująca ataków

Co za palant bawi się w blokowanie strony 4lomza jako witryny dokonującej ataków? czyżby oponenci z forum polityka??? POmatoły pokazują co mogą....tylko kto was się boi? dlatego zwracam uwagę by administratorzy troszkę postarali się bardziej...bo ktoś wam bruździ.
pozdrawiam czubka, który zrobił sobie zabawę...mnie to też śmieszy....ha,ha,ha....że tez ludziom się chce tak bawić...ha.ha,ha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Ale ty masz młyn w tej ,,szlacheckiej" łepetynie :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

no właśnie? bo mnie to trochę przeraziło...

...lecz nie wiedzą aranżacje wnętrz wrocław o tym, że naj­gorzej w życiu to sa­mot­nym być...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Napiszcie cos bardziej konkretnego.

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Kożystając z Mozilli i Chrome nie można włączyć 4lomza... Wyskakuje komunikat, że strona ta zawiera złośliwe oprogramowanie... W IE otwiera normalnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

nie tyko strona 4lomza jest blokowana.... strona UM. Łomży też.....

ww.google.pl/#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=um.lomza&oq=um.lomza&gs_l=hp.3..0l3j0i5i30.5339.10616.1.10991.8.8.0.0.0.0.249.1178.0j7j1.8.0...0.0...1c.1.2jez2M9knIU&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=f4c2fe312a032b90&bpcl=39314241&biw=1360&bih=614

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

a mnie nic nie blokuje :-) (jeśli chodzi o komp.)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

He he....
W pierwszym komunikacie stało jasno, że sprawdzono 90 plików, znaleziono 0 zagrożeń.......

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Witam,prośba do administratora !! faktycznie nie można zalogować się bezpośrednio na stronę Łomża 4.pl//.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

nie pisz glupot bo ja z mozilli od wczoraj normalnie wchodze, a tak smiechem zartem...Pewnie MPEC po dobroci danych osobowych nie dostal to swoimi sposobami probowal ;) hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

nie hee tylko za chwile prawo się zmieni dzięki PO I Pis-u towarzystwo nie wiernych żon ze strony marudy i zęzowego biedą bulić koszty tylko jak można wycenić szkody moralne wyrządzone prze marudę omanie rybcia i żonę madziarę w realu aaaa ....zpomnialem o nie wolnym niewolniku co beczał prze neta > OT TUMANY Łomżyński e40 latki :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Jak ja ci wsiowy burku wyliczę koszty moralne , to ty się z tym swoim kozim rozumkiem do końca zycia nie pozbierasz :):):)
Mało tego, jeszcze dodatkowo koszty na protetyka poniesiesz :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

A ostrzegałam!!! Przez naszego foruma cały portal zamkneli!!! wirusy i trole wy jedne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Do marudy
jesteś chamem i nic więcej, idź do psychiatry!
łomżyńskie cwele i nic więcej,
po co ta strona skoro sami ja blokujecie?
twoje komentarze są poniżej poziomu i poniżej szamba nawet!

ty nigdy szlachcicem nie byłeś i nie będziesz i jak udowadniasz ciągle nawet kropli krwi nie masz szlacheckiej...
ale zawistną krew żydowską co Polaków z własnej ojczyzny chcieli i chcą wypędzić!

pochwal się kim ty jesteś mieszańcu psi...burku łomżyński!!!
nie zrobiłeś tego i nie zrobisz, chyba,że coś zmyślisz...żydki nazwiska zmieniali zaborcom płacąc i wydając szlachtę , która w powstaniach walczyła...dlatego tak szlachty nienawidzisz...bo mimo to ostała się i jest i będzie....krew szlachecka nie zaginie!!!

mam gdzieś wasze forum i wasza 4lomza,
tarzajcie się po swoich zasranych psimi odchodami chodnikach, trawnikach i skwerach...pasożyty wam mózgi wyjadły a tobie to już pasożytów odchody zostały!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Ooo!!! Mowa nienawiści zabrać mu kompa !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

łomża to Polska D, bo już nawet nie B
ale udają, że są cwani...
jak dawniej żydzi tak teraz oni (potomkowie) same markety otwierają, galerie handlowe itp
a głupi łomżyniacy siedzą u szkopów i euro wysyłaja swoim nałożnicom, które puszczają się na prawo i lewo...
żal patrzec jak lomżynianki paznokcie kleją i oglądają się za coraz młodszymi...a oni za nimi:dobry sponsor nie jest zły...

Nie wszyscy tacy sa ale takich pudernic i żigolaków nie brakuje...
schodzicie na psy jak wasze krawężniki...ha,ha,ha

a teraz piszcie co chcecie i tak mam was ...w ogóle was nie mam...kto by was chciał mieć w tak zacnym miejscu...

zaścianek to za dobra nazwa dla Łomży...

zresztą...słów szkoda...




WOLNOŚĆ KOCHAM I ROZUMIEM, WOLNOŚCI ODDAĆ NIE UMIE!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Co Ci Basiek, Łomża i łomżyniacy zrobili, że plujesz tak kwasem? Zazdrość Cię żre, że kto mądrzejszy to spie***lił za granicę i trzepie tam kokosy, czy po prostu, któraś z tych łomżyńskich "nałożnic" jak to napisałeś. Wpuściła Cię w kanał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Iście po szlachecku napisała nasza Basiek :):)



Starczy przeczytac i od razu wiadomo kto i dlaczego popiera PiS :):):)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

tzn Basiek sugrujesz ,że miejscowe niewiasty utrzymuja młodszych facetów za pieniędze które ich męzowie cięzko zarabiaja na zachodzie?

Tupik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Edvard18 konika mozesz obciagnać marudzie/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Basiek z bydlakami jak maruda żadna porządna kobieta nie chciała mieć do czynienia czy w rzyciu czy poprzez neta.......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: witryna dokonująca ataków

Rzepicha- weź spier***aj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org