sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

jezeli uwazasz ze zaraz po tym jak cofajac z niemalym impetem uszkodziles przod innemu kierowcy samochodu osobowego audi a4 przy ul.plac pocztowy (poczta) odjezdzajac szybko pomyslales sobie ze nikt cie nie zauwazyl to grubo sie mylisz!!! sa osoby ktore zdazyly spisac twoje nr!!! osobe poszkodowana-kierowce audi a4 prosze o kontakt podam pelne nr osoby ktora zbiegla z miejsca zdarzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

adaho, mimo ze teraz probujesz zachwycic wszystkich, jaki to fajny jestes bo spisales numery... ale to juz do kierowcy audi a4 nie pomyslales zeby poczekac, ew wlozyc kartke za wycieraczke z twoim numerem kontaktowym?

Takie troche "wymuszone bohaterstwo, troche tez zalosne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

a Ty ByleJaki potrafisz tylko krytykować. Co miał czekać niewiadomo ile na kierowcę?? teraz jest deszczowo, kartka mogłaby się rozmyć, a może nie miał takowej "przy sobie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

Dobry jest każdy sposób by tępić takich chamskich gnoi bo jeśli już się nawet coś zdarzyło to powinien się zatrzymać i przyznać do winy. Jestem za, i z pełną odpowiedzialnością popieram.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

Konsul2 popieram w całej rozciągłości trzeba tępić chamskich gnoi

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

Mogłeś po prostu podać tutaj cały numer rejestracyjny, żeby wiedzieć blisko kogo nie parkować na przyszłość :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

Jest szansa, że właściciel Audi dostanie nr rej sprawcy, potem powiadomi policję, policja potwierdzi po śladach na VW, że jest sparwcą zdarzenia.
A co potem? Potem sprawa w sądzie i kara dla sprawcy (np. 500 zl) Następnie towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy wypłaci odszkodowanie poszkodowanemu za naprawę Audi, a na końcu miła niespodzianka:

- sprawca za wszystko zapłaci ze swojej kieszeni (na podst. regresu) gdyż ucieczka z miejsca zdarzenia jest równoznaczna z uznaniem, że sprawca byl pod wpływem... więc zgodnie z prawem za wszystko zapłaci osobiście.

Tak więc nie opłci się uciekać i liczyc, że nikt nie widział. Tłumaczenie w sądzie: że odjechałem, bo nie poczułem uderzenia, nic nie pomoże.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

bardzo dobrze postepuje adaho ja osobiście bym takiemu łobuzowi jeszcze dołożyl z plaskacza w ryja. Nie ma większego draństwa jak uderzyc w czyjś samochód i zwyczajnie sobie odjechać. ,moim zdaniem nalezy powiadomic policję oni juz skutecznie się po tym łobuzie przejadą - łacznie z zatrzymaniem prawa jazdy. Po co taki drań ma jeżdzić dzisiaj rozwalił komus samochód a jutro kogoś przejedzie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

Adaho, szacuneczek. Niech każdy weźmie pod uwagę, że nie jest ani anonimowy, ani nie widzialny - i oby surowa kara dla uciekiniera była przestrogą dla tych, co tak robią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

adaho brawo tych gnoi należy tępić nie wiem dlaczego ale wielu już miało przygodę z BKL bez względu na pogodę ci ludzie chyba nie potrafią przestrzegać przepisów i zachować kultury(oczywiście nie wszyscy) więc nie bez powodu BKL otżymał Byle Komu Loda ja też miałem przygodę z BKL-em który uciekł z miejsca zdarzenia ale gnojek miał pecha bo spisałem numer i miałem świadka,należy tępić takich gnoi i srogo karać bo każdemu może się zdarzyć ale nie uciekaj pało!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

A mocno jeb*** ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kierowco passata B5 !!! BKL 0750...

więcej takich ludzi jak autor tematu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org