wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kredyt

mam pytanie czy jak pracuje i mam umowe na czas okreslony, to jakikolwiek bank udzieli mi kredytu w wysokości 50000 zł?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: kredyt

zależy do kiedy masz umowę i ile zarabiasz
z tym pytaniem najlepiej udaj się do banku, a wcześniej możesz sprawdzić w internecie, są specjalne porównywarki, może znajdziesz szczegółowe info

Rata 1300-1500 miesięcznie. Trzeba dobrze zarabiać na taki kredyt.

Są grupy zawodów preferowanych, które dostają(np. lekarze, prawnicy, nauczyciele).

To nie są preferowane zawody tylko lepiej zarabiające :)

To są tylko niektóre zawody z listy zawodów, które dostają kredyty nawet bez umowy na stałe.
I wcale nie są to zawody lepiej zarabiające...

Jakie wy macie pojęcie , ludzie. Kredyt może i dostaniesz ale licz się z tym że dostaniesz go tylko na okres na jaki masz umowę o pracę. Więc życzę powodzenia.

udzieli Ci, ale pod zastaw

Proszę o kontakt telefoniczny 86/216 82 39

Jak się ma długo konto w jednym banku ze stałymi wpłatami to i umowa o pracę nie będzie potrzebna. Tak mam w mBanku. Co chwila proponują mi a to 40.000 pożyczki a to 70.000 :) i wszystko w 15 minut.

Tylko uważaj na pozabankowe pożyczki
http://finanse.wp.pl/f,430,t,222801,forum_viewtopic.html
bo można stracić dosłownie wszystko ...

A Świstak siedzi i zawija je w te sreberka :) Pozdro.

W takiej wysokości na pewno nie. Jednak z pewnością jakiś udzieli.

Trudno powiedzieć jakie raty kto będzie płacić. Warto skorzystać z porównywarek internetowych.

A ja myślę, że najlepiej byłoby ranking kredytów gotówkowych przejrzeć na stronie: 17bankow.com i tym kierować się podczas wyboru oferty. Dzięki temu można w szybki sposób dowiedzieć się, jakie są warunki oferowane przez największe banki w Polsce.

Każdy przypadek w każdym banku będzie rozpatrywany bardzo indywidualnie, nie mówisz ile zarabiasz, od kiedy i do kiedy masz umowę oraz czy spłacasz/spłacałeś już inne kredyty czy pożyczki co utrudnia odpowiedzenie na Twoje pytanie. Najlepiej poczytaj oferty w internecie na stronach banków jak tutaj: https://www.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki.html i wybierz na początek jeden, pójdź osobiście i się dowiedź. Nie chodź po zbyt wielu bankach bo to zmniejsza Twoją wiarygodność kredytową-każda wizyta jest odnotowywana w systemach.

Oferty poszczególnych banków i instytucji pozabankowych zmieniają się w zasadzie z dnia na dzień. Aby ranking był wartościowy jego twórcy muszą w zasadzie śledzić wszelkie zmiany i dokonywać niezbędnych korekt i aktualizacji.
Jest kilka porównywarek które działają na tej właśnie zasadzie jaką opisałem wyżej. Przykład: https://moneystore.pl/

Ja kredytów wolę unikać, ale wiadomo jak mus to mus, tylko wolałabym wziąć w banku.

Ja też wolę kredytów unikać, ale czasami się nie da. Dlatego zawsze sprawdzam najpierw wysokość raty, czy dam radę go spłacać, bez większych wyrzeczeń. Taką ofertę z niskimi ratami znalazłem w https://kredytok.pl/
. Bez zbędnych formalności, pieniądze szybko na koncie.

Ja ostatnio zastanawiam się nad wzięciem pożyczki firmowej, przydałyby mi się pewne zmiany. Trafiłam ostatnio na ciekawą stronę kredyt na start . Planuje się z nią zapoznać ponieważ, strona przedstawia różne propozycje bankowe i dodatkowo daje możliwości ich porównania. Jak dla mnie to świetna opcja.

kredyt to poważa sprawa i należy dokładnie sprawdzić każdy scenariusz.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

171113112220.gif
Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0