sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra perfumeria

Szukam dobrze zaopatrzonej (i najlepiej samoobsługowej) perfumerii, tak,żeby można było powąchać dużą ilość zapachów, zapisać sobie nazwy, zabrać próbki. Chodzi o zapachy z nieco wyższej półki, więc np. Rossmann odpada- tam jest ich bardzo mało. Dobrze byłoby, żeby perfumeria była samoobsługowa, bo po co męczyć obsługę, prosząc o kilkanaście rodzajów perfum :) Znajdę taką perfumerię w Łomży lub bliskich okolicach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

najbliżej to chyba w Białymstoku można znaleźć tego typu perfumerię, np. Sephora czy Douglas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

wszędzie w Łomży patrzą na ciebie jak natręta co i tak nie kupi. Zresztą ceny też nie zachęcają. Samoobsługowej nie ma chyba. Bstok najbliżej. Od lat korzystam z internetowych perfumerii i jest ok. ( polecam e-glamour, iperfumy, henri, perfumesco - w zależności od produktu i jego ceny)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

A do powąchania zawsze możesz zamówić kilka próbek za grosze na allegro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

Tak w B-stoku dadza ci za darmo powachac hehehehe 2-3 zapachy i albo kupujesz albo opuszczasz perfumerie,a zapisac zapachy hehehe to to juz jest ostaznie koltunstwo na swiecie,wachasz 2-3 zapachy i albo kupujesz albo wypad tak jest wszedziej na swiecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

Wpm co Ty za brednie piszesz? Mam wrażenie, że Ty życia nie znasz. Jeśli nie bywasz w takich miejscach jak np. perfumeria to nie wypowiadaj się ok?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

Wlasnie bywam i wiem ze powachac to mozesz w oborze,a w perfumeri to sie wacha i kupuje a nie koltuna z siebie sie robi,bylam w B-stoku w perfumerii i na wlasne oczy widzialam jak expiedientka powiedziala do takiej damy czy Pani chce kupic czy tylko powachac,bo ona juz 4 zapachy wachala ale co sie dziwic jesli ludzie nie maja pojecia mysla ze perfumeria to bazar.Mam nadzieje ze do Lomzy tez kiedys dojdzie cywilizacja bo jak do tej pory to ciemnota trzeci swiat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

Nie wiem czy w dobrym wątku piszę ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi także mam nadzieję że mi pomożecie Potrzebuję dobrej perfumerii internetowej moja dziewczyna ma urodziny i chcę jej zrobić niespodziankę, zależy mi na markowej perfumie nie podróbie. Niestety z powodu złamnej nogi nie jestem w stanie iść do sklepu także pozostaje mi internet. Doradżcie gdzie mogę zamówić żebym nie został oszukany. Dużo pozytywnych opinii znalazłem o tej perfumerii http://trafionezakupy.pl/e-glamour co myślicie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra perfumeria

Jest cały internet by zamówić odpowiednie perfumy. Przykładowo edp24.pl można zamówić próbki najpierw. Mi się tak udało znaleźć naprawdę kilka ciekawych perfum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org