czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wybielanie Zębów

Czy ktoś kojarzy czy w Łomży ktoś wybiela Laserowo Zęby np (żel + foto-naświetlanie) Jak tak to gdzie no i za ile ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

kup sobie OPALESCENCE PF 20%- ,,taki procentowo stosują dentyści,,żel i nakładki na zęby za 60zeta zęby masz białe jak mleko, rok minął a ząbki nadal białe:) a jezeli chcesz u dentysty wybielać to podam ci namiar na e-mail ale to drogo cie wyniesie

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

No dobrze bo jak już znalazłem jest to sprzedawane w strzykawkach to Ile trzeba tego zaplikować:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Z tego co po paru minutach czytania o tym na necie wychodzi na to że trzeba zrobić odciski u Dentystów na te nakładki żelowe ? Potwierdzasz?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

mozna u dentysty zrobić specjalne nakładki lub na allegro kupić żelowe (takich używam) wkładasz do ciepłej wody potem odciskasz zęby :) kosztują z 15 zł 2 szt albo w zestawie ze strzykawkami mozesz kupić

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

mniej niż pół strzykawki na jedną nakładke

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Okej dzięki wielkie za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Czy używał ktoś z Was paski wybielające z blend-a-med ? Są skuteczne ?

Najlepsze zakupy, tylko z avanti


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

nie ma za co :)

paski ci nic nie pomogą, najlepiej żelami wybielac

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

dijona - właśnie się zastanawiam nad samodzielnym wybielaniem w domu żelem Opalescence. Widzę, że to robiłaś więc może pomożesz mi poradą :)
Otóż obawiam się, że samodzielnym wybielaniem zaszkodzę swoim zębom, zamiast dopomóc.
Nie bałaś się, że zrobisz sobie krzywdę domowym wybielaniem?
Czy może wcześniej wybielałaś zęby u dentysty i dopiero potem w domu?
Czy przygotowywałaś jakoś specjalnie zęby do wybielania (czyszczenie piaskowanie itp.)?
Czy stosowałaś specjalną "białą dietę" po wybielaniu?
Napisz coś więcej - czy warto, czy są efekty, jak technicznie to wygląda i na jakie stężenie Opalescence się zdecydować? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

dobre są jeszcze paski crest whitestrips
sama używam i polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Paski Crest'a dają lepsze efekty od blend-a-med.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

djjona a te OPALESCENCE PF 20% to lepsze niz paski cresta wg Ciebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Zdaje mi się, że te paski mają tę samą lub podobną substancję co Opalescence, ale w mniejszym stężeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

A moje brązowe też wybieli to wasze cacko???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

marudo, pastą BHP!
ja tak ze swoimi protezami robię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja za zele wybielajace i nakladki na zeby dalam u dentysty 300zl a patrze ze ten zel na allegro 60zl wiec jest roznica, nakladki juz mam to kupie ten zel z allegro i wyprobuje:-)

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

tylkol mowisz o tym opalesence żelu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

dijona nie odpowiada to może jest ktoś inny, kto wybielał sobie zęby samodzielnie w domu i podzieli się doświadczeniami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

biedronko ja w przypływie radości i pozytywnych opinii w necie kupiłam sobie coś takiego http://allegro.pl/show_item.php?item=2737856526

jak przyjdzie i użyję, to zdam relację.
chociaż szczerze przyznam, że się trochę obawiam - wczoraj użyłam pasków cresta 14% i mam trochę wrażliwe żeby, a opalesence ma 35% więc może być ciekawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

szanelka - to po bandzie jedziesz :D Faktycznie możesz nie wytrzymać z bólu nadwrażliwych zębów. Są mniejsze stężenia Opalescence - chyba 10%, 15%, 25% i 35%. Więc wybrałaś największe, no ale też pewnie najskuteczniejsze.
Ja się raczej zastanawiam między 15% a 25%.

Daj znać jak efekty. A przygotowujesz się jakoś specjalnie do wybielania? Tzn. zdjęcie kamienia z zębów, piaskowanie, "biała dieta", pasty do nadwrażliwych zębów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Biedronko - Nie stosuje i nie stosowałam białej diety. Wcześniej jak używałam tylko pasków cresta to normalnie wszystko jadłam, piłam kawę i paliłam papierosy. Tylko, że ja paski stosowałam wieczorem, i później już po zdjęciu nie piłam, nie jadłam a ni nic do rana. Ewentualnie woda. Ale i tak było widać, że te paski działały. Przypuszczam, że gdybym się stosowała do diety, to efekt byłby widoczny dłużej, ale nie potrafiłam sobie niczego odmówić. Kamień zdejmowałam raz, ale w zasadzie było go tak niewiele, ze gdybym się nie uparła, to chyba dentystka by mi tego nie zrobiła (myślałam, że to coś pomoże przy wybielaniu, ale jakoś nie widziałam szczególnej różnicy). Odnośnie pasty to niestety elemex co dzień rano był konieczny, bo inaczej nie dało się pić ani jeść. To nie chodzi o to, że ból był jakiś strasznie niedowytrzymania - nie. Po prostu dość nieprzyjemne, przeszkadzające uczucie. Ale pasta bardzo pomagała. Co do tego stężenia opalesence co teraz kupiłam, to tak sobie nawet myślę, że jak już będzie bardzo bolało, to skrócę czas trzymania nakładek na zębach i będzie po problemie.

Chociaż jak znam siebie to będę nosić dłużej niż w instrukcji, i zniese każdy ból ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Pasta do zębów crest na allegro ok. 30zł efekt przerośnie twoje oczekiwania :) polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

dzięki za info :)

Ja też się zbieram do wybielania, tylko bardziej na wiosnę, bo jak mi się zęby wybielą, to będę musiała kilka wypełnień pozmieniać na jaśniejsze, a to trochę będzie kosztowało :)

szanelka - daj znać jak efekty wybielania i jak wrażenia "w trakcie" :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

moje oczekiwania są takie, że chcę zęby białe jak mleko ;) najpierw spróbuje opalesence

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

biedronko, ja też mam wypełnienia na jedynkach górnych, i w paru innych zębach na wierzchu i być może to tylko moje odczucia ale jakoś one chyba też trochę się rozjaśniły po paskach.
Już nie mogę doczekać się, kiedy przyjdzie ten żel :) na pewno dam znać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Hehe, to ja też nie mogę się doczekać, kiedy przyjdzie Ci ten żel i opiszesz swoje wrażenia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

ja wybielałam opalescence 35%, zębom nic sie nie stało- gorzej z dziąsłami mogą byc podrażnione;a im wiekszy procent tym krócej trzymasz na ząbkach i szybszy efekt pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

ciacho, ale faktycznie było widać konkretny efekt, czy tak sobie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

nie polecam wybielania, moja siostra zniszczyła sobie tak szkliwo

Śliczne śpiworki do wózka polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

pewnie trzeba stosować ograniczone zaufanie do tego typów produktów no i ostrożnie stosować ... Właśnie też wczytuję się w temat i jeśli chodzi o opalescence ... znalazłam bardzo różne produkty - od samej pasty, poprzez strzykawki po różne zestawy i przyznam że nie bardzo wiem jak się w tym odnaleźć i co wybrać na początek ... Od czego zacząć? od samej pasty? czy od razu jakiś duży zestaw?

http://trendset.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Biedronko, właśnie dostałam cztery strzykawki z opalesence 35% plus nakładki na zęby. wrócę z pracy i zdam relacje.

:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja swoją przygodę z wybielaniem rozpoczęłam od pasków blend-a-med. Efekt był jak na początek bardzo dobry. Za jakieś pół roku zużyłam pół opakowania pasków Crest (część sprzedawców sprzedaje po pół opakowania [14 szt.], kosztują około 40 zł, jednak efekt nie jest zbyt zadowalający). Następnie przyszła kolej na pasty. Zamiast zwykłej "rossmanowskiej" pasty używałam Białej Perły, a później Blanx. Po kolejnym pół roku znów zdecydowałam się na paski od Cresta, tym razem całe pudełko (28szt.). Jestem bardzo zadowolona choć wiem, że gdybym ograniczała kawę i herbatę oraz inne produkty, które barwią, efekt byłby jeszcze lepszy. Od początku mojej przygody z wybielaniem efekty były zauważalne, często znajomi pytali czy wybielałam zęby, wiele osób zauważało że ten odcień jest jaśniejszy. Później już tylko utrwalałam biel. Obecnie używam pasty Crest, którą zamówiłam na allegro i mogę szczerze polecić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

gdzie kupowałaś nakładki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

na allegro. razem z żelem były w zestawie.

http://allegro.pl/opalescence-pf-35-4szt-nakladki-termokurczliwe-i2760551496.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

szanelka - czekam z niecierpliwością :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Bierdonko :) pół godziny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Biedronko więc tak :
Szału nie ma.
Kolor jaki był taki jest. Nie widzę znacznej różnicy.
Po nałożeniu żelu czułam bardzo ostre pieczenie na dziąsłach. a Teraz jak zdjęłam nakłądki, to mam poparzone dziąsła, które są dosłownie białe! I bardzo pieką! takie mam wrażenie jakby paliło mnie żywym ogniem.
Przy paskach cresta też piekło, ale nie aż tak strasznie.
W każdym razie się nie poddaje :) mam jeszcze 4 strzykawki tego specyfiku.
A ból był i jest do wytrzymania :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Dziwi mnie to, ponieważ w gabinecie dentystycznym za wybielanie roztworem 30% płaci się około 450zł i nie dlatego, że preparat jest drogi, tylko z tego powodu, że przy działaniu takim stężeniem tego środka trzeba zabezpieczyć dokładnie wszystkie dziąsła, zęby jeżeli ktoś ma jakieś problemy itd, bo z tego co wiem można sobie ładnie zniszczyć szkliwo. Aaa i dentystka mówiła mi również, że te stężenie normalnie powoduje wypalanie więc powodzenia w kładzeniu go na dziąsła na 20-30 min.. hehe To w takim razie polecam max 15% jeśli macie zamiar próbować wybielania preparatami z aptek.

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Jak widać koleżanka wyżej już próbowała...widać efekt...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Mnie też dziwi, że jestem naiwna i pewne rzeczy robię samodzielnie, zamiast udać się do specjalisty. Stale siebie zaskakuję. Ale z czasem można się do tego przyzwyczaić. Już taki charakter.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

No tak to już jest, chcesz zaoszczędzić, a wychodzi jeszcze gorzej. Z tym wybielaniem też nie do końca jest tak jak piszą. Po jakimś czasie częstego używania tych preparatów szkliwo psuje się na tyle, że nie chroni już zębów. Po wybielaniu są bialutkie, ale wystarczy wypić kawę, herbatę i psikus...wszystko wraca...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Chce wam się bawić takimi słabymi roztworami..czytam tu o jakichś marnych 15%, 30, 35% itd.. a tu trzeba działać stanowczo.
Proponuję płukać zęby roztworem 95% uznanej marki Polmos koniecznie po każdym posiłku, przez 10 min. Plusem jest to, że po płukaniu nie trzeba wypluwać-można połknąć. Tylko trzeba uważać, żeby nie jeść za często, bo może się zakręcić w główce. Poza tym same plusy, efekt długotrwałego wybielenia, stosunkowo tani, nie psuje szkliwa..a i delikatnie pali dziąsła, co jednak szybko mija po okładach z ogórka kiszonego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

lubie żelki - że tez Ci nie szkoda czasu pisać takie bezsensowne i bezcelowe pierdoły. Nie znoszę takiego pierd...nia bez sensu. Nie masz nic konkretnego do napisania, to po co się wtrącasz w temat?

szanelka - cóż ;) Rozumiem, że będziesz próbowała dalej?

terrorym_SLU - z tego, co wiem, to jak wybielasz zęby u dentysty to dostajesz dokładnie takie same strzykawki, które można kupić na Allegro i przykaz stosowania ich na noc, na czas spania (mówię tu o mniejszych stężeniach, które trzyma się na zębach parę godzin), więc nie wiem, o jakim zabezpieczeniu dziąseł piszesz? Przecież jak zakładasz te "szyny" z żelem na noc to dentysta nie przychodzi Ci do domu wieczorem i nie zabezpiecza dziąseł...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Biedronko, ależ oczywiście, że tak !


Tylko dziś muszę dać odpocząć swoim dziąsłom, bo niestety są w fatalnym stanie, ale jutro lub pojutrze kontynuuję kurację. Chyba wiem dlaczego tak się stało z tymi dziąsłami... Wychodzi na to, że zawartość strzykawki wystarczy na dwa wybielania, a ja wczoraj wycisnęłam całość. I dlatego żel po prostu wypłynął. To nic ! Eureka! :) Następnym razem będę mądrzejsza! a co do efektów, to wczoraj w świetle domowym byłam rozczarowana, dziś uważam, że jednak ząbki zmieniły odcień. Jakby nie było doprowadzę kurację do końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Może koleżanko naucz się czytać dokładniej ze zrozumieniem, ja pisałam o roztworze 35% a te szyny, o których piszesz to dużo mniejsze stężenie ;-)

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

terrorym - przeczytałam z uwagą i niestety nie wywnioskowałam tego, co piszesz. Owszem dentyści dają mniejsze stężenia, chyba właśnie ze względu na to, że nie każdy dobrze zniesie 35% stężenie. Ale przecież dentyści nie mogą i nie zabezpieczają dziąseł do wybielania, bo chyba nie da się tego zrobić.

szanelko - gdzieś właśnie czytałam, że 1 strzykawka na dwa razy :) I może faktycznie, jak mniej dasz do szyny to mniej tego pójdzie na dziąsła i będzie lepiej. Powodzenia i trzymam kciuki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Heh, sorki, dopiero dojrzałam, że z rozpędu odpowiedź napisałam nie z mojego nicka, tylko siostry, był automatycznie zalogowany na kompie.
W każdym razie to powyżej to ja - zielona biedronka :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Emiśka to może przejdź się do jakiegokolwiek gabinetu i zapytaj, a nie wprowadzasz ludzi w błąd. Ciekawe ile jeszcze takich naiwnych dziewczyn cierpi i ma zniszczone zęby :-D

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

terrorym - ale o co mam spytać? Czy dentysta zabezpieczy mi dziąsła do wybielania? Niby w jaki sposób ma to zrobić? Skoro daje mi żel do nakładania na noc to jak ma mi przed tym wieczornym nałożeniem go zabezpieczyć dziąsła? Skoro Ty jesteś tak dobrze powiadomiony/a to powiedz mi jak to jest.

Ja osobiście rozmawiałam o wybielaniu z dwiema dentystkami - żadna z nich nie wspomniała o zabezpieczaniu dziąseł. Mówiły o wyleczeniu zębów, wypełnieniu ubytków, zdjęciu kamienia i ani słowa o zabezpieczaniu dziąseł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Nie polecam, niszczy szkliwo


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Skoro według Ciebie można nakładać 35% roztwór w domu, to po co w takim razie chodzić do dentysty po żel? Sama sobie przeczysz..daj spokój dziewczyno, bo ludzie to czytają, a potem problem...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

terrorym - posłuchaj mnie. Ja nie mówię, że można 35% żel nakładać sobie w domu i dodam, że sama na taki bym się na pewno nie zdecydowała. Szanelka wybrała taki i ok, jej wybór. Ja bym raczej wybrała 20%. To jedna kwestia.
Druga kwestia jest taka, że jak wspomniałam rozmawiałam o wybielaniu z dwiema dentystkami i obydwie zgodnie twierdziły, że jak już będę miała swoje szyny (bo one te szyny robią takie "lepsiejsze" u technika stomatologicznego) to będę mogła sama sobie dokupić na internecie żel i po jakimś czasie "odświeżyć" kolor. Więc skoro dentystki same sugerują, że można sobie samemu kupić żel na Allegro, to co jest złego, w tym, co piszę?

Oczywiście, wg mnie przed wybielaniem należałoby się skonsultować z dentystką, wyleczyć wszystkie zęby, zdjąć kamień i ewentualnie poradzić się w sprawie stężenia, które zamierza się kupić i stosować. Sama zamierzam przed wybielaniem skonsultować się z dentystką.
Ale to, co Ty piszesz o zabezpieczaniu dziąseł to jakieś bajki, żadna dentystka tego nie robi i nie zrobi. Dziąsła i tak ucierpią, mniej lub bardziej w zależności od stężenia żelu, jak i od predyspozycji danej osoby. I tyle.

Ja zamierzam sama kupić żel do wybielania na Allegro i wybielać sobie zęby w domu, bo jest to DOKŁADNIE to samo, co wybielanie "za pośrednictwem" dentysty. Z tą różnicą, że u dentysty cena takiego wybielania to 700 zł (info sprzed 2 tygodni) a na necie 70 kilka złotych. Czyli duuuużo mniej. Sam odpowiedz sobie czy warto płacić ponad 600 zł za poradę dentysty przed wybielaniem. Ot i tyle.

Nikogo nie zachęcam i nie zniechęcam. Każdy decyduje za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Zielona_biedronka - nie warto. Są żele, są paski Crest - też bardzo dobre mają opinie. Lekarzom zstawmy leczenie a nie wybielanie. Jedynie mozna skonsultować i tak jak pisałaś - zdjąć kamień, wyleczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Panowie i Panie, nie rozumiem, w czym problem. Każdy używa co mu wygodniej. Jedni pasty, drudzy paski, jeszcze inni żele itp. Ja wybrałam 35% bo nastawiłam się na szybkie efekty. Wybielanie paskami 14% mam już za sobą. Byłam świadoma, że 35% może wywołać jakieś niepożądane skutki, i tak się stało. Ale to spowodowało tylko tyle, że następnym razem postąpię trochę inaczej. Każdy ma swój rozum i powinien go używać. A co do dentystów, to faktycznie trzeba najpierw poleczyć zęby, usunąć kamień itp. ja mam już to za sobą. I ten żel 35% też opanuje na tyle, że bezpiecznie będę używać go w domu. :)

Biedronko - narazie zawiesiłam wybielanie bo nie mam na to czasu,( dokładniej to nie mam czasu, żeby powycinać dobrze tą szynę) ale myślę, że wrócę do tego jeszcze w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

asia81 uważam, że osoby które biorą się za wybielanie zębów są świadome, że niszczą sobie szkliwo. Żadne zaskoczenie. Jest ryzyko, jest zabawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

yhmm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Szanelko - tak myślałam, że dałaś zębom chwilę przerwy :) Ale daj znać jeszcze jakie będą efekty, kiedy już wrócisz do wybielania :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

700zł <wow> to do jakiego Ty dentysty chodzisz haha... ta metoda, o której pisałaś to zupełnie co innego, dentysta zamawia Ci stelaże, a żel kupujesz sama, tylko z tą różnicą, że aplikator jest dużo lepiej dopasowany i na pewno żaden dentysta nie polecał Ci stosowania 35% roztworu w domu. Mi natomiast chodziło o 35% i taki na własne ryzyko mogę kupić i używać, tylko powiedz mi po co? Zęby masz jedne na całe życie, ale Ty pewnie wolisz wstawić porcelanowe skoro lubisz tak ryzykować. I nie gadaj o 700zł, bo to kosztuje 450 u super specjalisty, sama jestem tego przykładem...

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

terrorym nie rozumiem w czym masz problem. Jeżeli jest 35% to znaczy, że można go używać. Bez znaczenia czy w domu czy w gabinecie. Chodzi o zabezpieczenie, nic więcej. Te 35% tak samo zaszkodzą zębom w domu jak i w gabinecie. Jak ktoś nie uważa na dziąsła, tak jak ja za pierwszym razem, to ma tak jak ja. Ale przy odpowiednim zabezpieczeniu dziąseł tak samo szkodzi na zęby.


biedronko - wycięłam ładnie swoje szyny i wymyśliłam sposób na zabezpieczenie dziąseł :)

dam znać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

nie będę tego ciągnąć..powiem tylko tyle, powodzenia :-] haha

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

polecam pastę do zębów wybielającą rest 3D white

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

najwyżej powypadają zęby i będzie kolejny temat, tym razem o tym gdzie dobre porcelany wstawiają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

W łomży to nie zabardzo ....w białymstoku lepiej porcelanki wstawiać też się tam czaję tylko kasy potrzeba bo i za robociznę skasują i za porcelankę....

turysta60

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

biedronko! jest dobrze. Żadnych problemów z dziąsłami. Kontynuuję kuracje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

terrorym - napiszę Ci krótko - u dr Pióro są takie ceny. Info sprzed 2 tygodni. Nie wierzysz - pójdź i się sama spytaj.
Info od drugiej dentystki - koszt wybielania - 600 zł.
To teraz Ty powiedz gdzie tak tanio (450 zł) za wybielanie biorą?
Te 450 zł to chyba dawno temu było. I kto jest wg Ciebie takim super specjalistą?

To nie ja pisałam o ryzykowaniu, więc proszę nie bądź złośliwa - czy naprawdę nie można wymienić opinii bez wszechobecnej na tym forum złośliwości?
I wyraźnie chyba napisałam, że nie kupię 35% żelu, więc czemu mnie atakujesz i piszesz o porcelanowych zębach? Sama wybielałaś sobie zęby, więc czemu tak bronisz tego innym? Czyżbyś zazdrościła, że ty zapłaciłaś 450 zł, a inni mają to samo za 70 zł na Allegro?
A co do lepszych szyn - owszem dentysta bierze "odcisk" zębów i zleca wykonanie szyn technikowi dentystycznemu. Z tym, że można się samemu osobiście udać do technika i duuuużo taniej ma się takie same szyny, tylko bez pośrednictwa dentysty.


Szanelka - super, że teraz lepiej idzie :) A powiedz - widać efekty? I po ilu już jesteś "seansach"? I podziel się tym sposobem na ochronienie dziąseł - chętnie się dowiem, jaki masz patent :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

zielona_biedronka ma rację ja wybielałam zęby lampą+żel ostatnio w Łomży na przeciw statoilu za blokiem prywatnie u dentystki płaciłam 700zł. Dzwoniłam jeszcze do jednej dentystki to tam wybielanie nakładowe w domu 900zł a lampą 700zł też więc terroryzm nie masz pojęcia w temacie.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Pani Monika Marciniak :-) leczyłam u niej wszystkie ząbki, na prawdę jest super - wiele osób poleca!

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Aaa i nikomu nie zazdroszczę, wolę wydać 350zł więcej, ale mieć pewność, że będę miała zrobione to profesjonalnie, bezboleśnie, jednorazowo z super efektem i nic mi się nie stanie.. Potem tylko pasty Cresta na utrzymanie efektu :-)

terrorym_SLU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

no widzisz a niektórzy wolą po amatorsku w domu, trochę więcej czasu zejdzie, swojej pracy się włoży ale jak miło jak efekt widać :) i kasa zaoszczędzona.
terrorym, każdy robi jak mu wygodniej. Ja np nie lubię wydawać więcej niż to konieczne.


Biedronko, w tamtym tygodniu miałam raz żel, i wczoraj raz. Od razu po zdjęciu żelu to nie widać nic, ale rano już jest inaczej! Śmiało mogę stwierdzić, że jest znaczna różnica. Ząbki naprawdę zmieniają kolor.

Co do sposobu na dziąsła, to po prostu tą szynę na zęby obcięłam na wysokości linii dziąsła, i jest dobrze :) jak mi trochę wypłynęło wczoraj żelu to zebrałam to patyczyczkiem i było super :) polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

szanelka - niezły pomysł :) I fajnie, że są efekty i jesteś zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

szanelka ma rację ja nawet sam leczę ha ha....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja zamówiłam sobie teraz paski cresta i będę używać jeśli pomogą to potem znów powtórzę kurację albo tym żelem 35% w między czasie możecie myć zęby czarną pastą wybielającą dla poprawy efektu też kupiłam na allegro i stosuję podobną działa.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

szanelka - zakończyłaś już wybielanie? Jak efekty? Zadowolona jesteś? Jak to zniosły dziąsła? Czy zęby są dużo bardziej wrażliwe?
Sto pytań do... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Możesz tez zajrzeć na stronę http://srodkiwybielajacezeby.pl/ . Jest tak kilka pomysłów na wybielanie zębów. W moim przypadku pasty wybielające nie działają zbyt dobrze, więc chyba zdecyduje się na jakiś rodzaj żelu. Chętnie poszłabym na zabieg do stomatologa, gdyż efekty potrafią być podobno oszałamiające, ale niestety budżet mi na to nie pozwala.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

biała perła w aptece 2 tubki + nakładki około 50 zł a efekt taki sam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ludzie, żadne wybielanie, tylko normalne mycie, unikanie fajek i kawy. Nawet jeśli zabieg wam coś da, to i tak dla jego utrzymania musicie wprowadzić zmiany w życiu. Nie wprowadzicie, to zaraz konieczny będzie kolejny zabieg, a w ten sposób niszczycie sobie szkliwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ludzie.... te cudowne zabiegi nawet jeśli coś wam dadzą, to i tak wymagają zmiany podejścia do życia i higieny. Inna dieta, koniec z używkami... W przeciwnym wypadku zęby będą w dramatycznym stanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja testowalam zel i paski Cresta, sa o wiele wygodniejsze, zelu jak sie troche dostalo na jezyk i zmieszalo ze slina, to az podbijalo, bleh.. Przy stosowaniu pasków przez pierwsze 3 dni tez mnie bolały dziąsła ale pozostałe 4 dni obeszły się bez bólu. Paski stosowałam przez 7 dni , 2 razy dziennie, rano 30 min i wieczorem 30 min. Juz po 3 dniu stosowania efekt byl super. A po wybielaniu kupilam paste z Blend-a-med odbudowującą szkliwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Zeby biel była trwała, coś musi być zmienione na całe życie. Wprowadzenie sobie czegoś tam na jakiś czas, tak na prawdę nigdy zamierzonego efektu wam nie przyniesie, bo niby w jaki sposób?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

NIC TAK ZEBOW NIE WYBIELA JAK M...TA CO NIEDZIELA!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Żaden zabieg nie pomoże, no chyba że jednorazowo. Jeśli chcecie mieć zdrowe zęby to nie potrzebujcie cudownych metod, a jedynie systematycznej pielęgnacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja obecnie przymierzam sie do wizyty u dentysty. Ile takie wybielanie w gabinecie kosztuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Nie jest to taki mały koszt. Z tego co wiem to wybielanie nakładkowe kosztuje ok 700 zł. A wybielanie lampą ok 1500 zł. Efekt jest dobry ale nie jest polecane w wielu przypadkach.Sam się nad tym zastanawiałem ale nie mogłem się mu poddać bo cierpię na nadwrażliwosć zębów oraz takie wybielanie w gabinecie może ja jeszcze bardziej pogłębić. Tak więc zdecydowałem sie na wybielenie zębów w domu. To również daje dobre efekty oraz jest o wiele tańsze. Nie kupuj jednak produktów do wybielania w podejrzanych miejscach ale zrób zakupy w sprawdzonym sklepie z wyposażeniem stomatologicznym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Podstawy pomagają, zdrowa dieta, systematyczność, odpowiednie szczotkowanie i wtedy docelowo zęby wyglądają dużo lepiej, ale nie oczekujcie, że natychmiast będzie to wyglądało jakoś idealnie super, zależy od was samych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

To aż takie drogie u stomatologa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Najpierw dbałość o dietę, systematyczność, totalne podstawy, a dopiero później myślenie o innych aspektach. Zabiegiem niczego wielkiego nie zrobicie, może efekt jakiś będzie, ale bez zmiany stylu zycia i tak jednorazowy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Systematyczność + ajona + bez używek.
Ludzie nie potrafią zadbać o podstawy i właśnie dlatego mają aż takie problemy z zębami. Gdyby wyglądało to inaczej, to z pewnością docelowo udało by się uzyskać zdecydowanie lepsze efekty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

W MODENT na KS. Janusza wybielają lampą BEYOND. Jak co to zadzwoń i wypytaj sie co i jal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Polecam również sprawdzić ten artykuł:
http://pysznechwile.pl/jedzenie-szkodliwe-dla-zebow/
Wiele osób nawet nie jest świadoma, jakie jedzenie jest szkodliwe dla zębów i szkliwa zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Nieustająco - normalne szczotkowanie i zdrowe podejście do tego tematu. Bez żadnych cudów, tutaj chodzi o podstawienie wyłącznie na podstawy i wtedy te zęby powinny wyglądać zdecydowanie lepiej. Tego że od razu będzie super, to wy nie oczekujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Na zakupach grupowych są czasami zniżki, ale chyba nie warto na tym oszczędzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ta... ;-) Normalnie szczotkujesz, dbasz o podstawy, rezygnujesz z używek i daje ci to zdecydowaną zmianę pod każdym względem. Zęby będą wyglądały totalnie inaczej, ale napracować to się nad tym naprawdę trzeba mocno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Do dentysty pójdź. Samemu nie warto

Przyjaźń to chyba najpowszechniejsza forma miłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

ja czasami używam pasków wybielających i jestem zadowolona. Dentystka mówi, że to bezpieczne, pod warunkiem, że nie będę tego robiła przez cały rok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Koszt takiego wybielania to pewnie koszt pomiędzy 800 a 1500zł. W zależności od gabinetu.

Wybielałam zęby w gabinecie jak i zwykłymi paskami i według mnie nie opłaca się robić tak kosztownego zabiegu w gabinecie, efekt utrzymuje się zdecydowanie zbyt krótko. Ten sam można otrzymać kupując paski np. Stella White, kosztują ok. 500zł.


_________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Nie warto wybielać zębów. Zęby mają być naturalne, a nie sztucznie białe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Myślę że nie mówimy o sztucznie białych zębach, bo te wyglądają jak proteza u babci, chodzi o ładny naturalny, zdrowo wyglądający uśmiech :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Najlepsza jest soda oczyszczona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

ty zamówiłaś? skoro zarabiasz wklejając linki to jeszcze pozbierasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Wszechstronne badania wykazały, że każde profesjonalnie wykonane wybielanie zębów jest bezpieczne dla zębów. Profesjonalne czyszczenie z osadu - zalecane i bardzo zachowawcze - jest wielokrotnie bardziej agresywne od całego procesu wybielania. Najdelikatniejszą metodą jest według literatury wybielanie nakładkowe - stosujące niskie stężenie długo uwalnianego środka wybielającego. Wybielanie w gabinecie używa prze krótki okres czasu wysokie stężenie wybielacza. Warto też wybrać się do dobrego stomatologa, https://ranking.abczdrowie.pl/s/Stomatolog ktory na pewno coś doradzi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Zęby nie powinny być białe. To nie jest ich naturalny kolor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Ja stosowałam paski wybielające z neta i są równie skuteczne jak wybielanie u dentysty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

ktore pasty do wybielania sa najlepsze i po jakim czasie widac juz jakis efekt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Po co wybielać u dentysty….jak można samemu? Polak/Polka zawsze wie lepiej co i jak niż ktoś kto się na tym zna! Taka natura Polaka/Polki.

Samodzielnie wybielając zęby możesz uszkodzić sobie szkliwo/dziąsła. Fak zaoszczędzisz 100-200zł które potem wydasz na leczenie uszkodzonych zębów/szkliwa.

Powiedzenie „Polak mądry po szkodzie” nie wzięło się z kapelusza.
Sheyra napisał(a):

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

arcziwald a gdzie jest napisane o wybielaniu sodą oczyszczoną czy innymi wynalazkami? pytanie padlo o pasty do zębów a te jesli nie wiesz są dopuszczone do sprzedazy i nie niszczą szkliwa i dziąseł, wystarczy wybrac odpowiedni produkt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

arcziwald gdzie napisalam ze wiem lepiej i ze bede wybielac czyms nieznanym niebezpiecznym itd? pytalam o paste do zębów nie potrafisz pomóc to chociaz sie nie ciskaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Sheyra poczytaj o tej pascie https://www.notino.pl/white-pearl/nanocare-whitening/ ja jej uzywam juz jakis czas i sobie bardzo chwale :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Wyłącznie w Elektoralna. Zaufani specjaliści z dobrym podejściem do ludzi i nowoczesnymi metodami leczeń.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Wyłącznie w Elektoralna. Zaufani specjaliści z dobrym podejściem do ludzi i nowoczesnymi metodami leczeń.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Polecam sprawdzić sobie skalę bieli zębów!

Można to zrobić kupując taki pomocnik w tym sklepie:

http://paski-wybielajace.pl/paski-wybielajace/83-paski-wybielajace.html

Wybielanie to jedno, ale efekt trzeba potwierdzić...przecież oczekujemy skuteczności pasków lub pasty wybielającej ;)

Szukasz bezpłatnego konta bankowego? Sprawdź!
http://open.produktyfinansowe.pl/e/lead/1562/?source=lt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wybielanie Zębów

Takie wybielanie zębów to jest doskonała wręcz sprawa. Ja kocham po prostu dobrze wyglądać!!!
__________________________________
pracemagisterskiekrakow.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org