piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W końcu porządny internet w Łomży

Wiem że to brzmi jak reklama, ale z radości muszę to napisać. W końcu jest 100M internet. Jeszcze nie w całej Łomży, ale już jest. A cena śmiech. 100M ściąganie 30M wysyłanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

link ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Prędkość dostępu do internetu na kablu oczywiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

co to za net? albo może ktoś coś poleci dobrego na Łomżycy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

To światłowody INTERNETIA. Osiedlówka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

na jakim osiedlu działa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

netia wykupila ktores swiatlowody w lomzy? ciekawy jestem dlaczego miala by tak wzrosnac predkosc.. byc moze to nie prawda ,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

IST RULES

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Dokładnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Może i jest, ale jak widzę korzystasz z vectry!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

potrzebuje internetu od grudnia os maria. co polecacie może jakaś radiówka, liczę na transfer 10mb +/-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

no to UPRAWNIONY takim łączem - "100M ściąganie 30M wysyłanie" - będziesz mógł ściągnąć cały internet na swój komputer. Super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

No i na bazie tego stworzyć drugi internet.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Właśnie rezygnuję z Vectry i od 1 grudnia biorę Internetię. A IST to się chowa w takiej sytuacji za 59zł wolę mieć 100M a za 45,90zł 20M. W innych miastach już od roku to działa. Tutaj musieli zmodernizować. Już od kilku miesięcy czekałem na to, znajomy z Internetii zadzwonił że już ruszyło i śmiga. Jeszcze mówił że będzie iptv i to w tym roku. net 100M z tv 79zł a 20M z tv 69zł. Dla mnie wypas vectra teraz ceny podniosła IST to już drożyzna. Mi pasuje. Przynajmniej konkurencja jest i się ceny ruszają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Ja tez niedawno zmienilem IST na Internetie i mam 100Mb i jestem bardzo zadowlony. Z torrentow smiga mi po 8-9MB/s (czyli czasem nawet ponad 90Mb/s) a speedtest.net pokazuje http://www.speedtest.net/result/2264528163.png

BF

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Ja jak mieszkałem w Białymstoku to taka prędkość w Internetii to normalka nie wiem co was tak dziwi. Miałem używałem i byłem zadowolony. Teraz też mam od nich 8M dzwoniłem żeby się dowiedzieć co i jak ale jak na razie 100M dostępne jest tylko na Górce Zawadzkiej, w przyszłym roku obejmie Śniadeckiego i Konstytucji tyle się dowiedziałem. Ja mieszkam na Perspektywie i jeszcze trochę będę musiał poczekać zanim zmodernizują mój blok :( ale dobrze że coś robią i co ważniejsze mają przyzwoite ceny bo 45,90 za 20M to myślę że dobra cena jak na Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Tak gwoli ścisłości - 8-9 MB/s to jest 64-72 Mb/s a nie ponad 90... Bo 1MB/s=8Mb/s [ogólnie rzecz biorąc - 1B(ajt)=8b(it)]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Podniecacie się tym IST ja by to jakiś cud techniki był. Dali 20Mb za 60 zł i tyle od dłuższego czasu nic nie zmieniają a tu niestety świat idzie do przodu. W większych miastach prędkość 100Mb to powoli robi się standard dla przykładu UPC daje 150Mb w Warszawie Vectra daje 80Mb w Białymstoku Koba czy Internetia już dawno na osiedlach oferują 100Mb i telewizję IP, nie ma w tym nic dziwnego. Cieszy mnie że i do Łomży w końcu dotarł porządny dostawca który zmusi innych dostawców internetu trochę do myślenia i w końcu oferuje porządny internet za normalną cenę bo 20Mb za 60 zł to już raczej nie jest atrakcyjna prędkość i cena. Ja osobiście polecam internet z tej firmy, ale wiadomo każdy chwali swoje bo uważa że dokonał najlepszego wyboru i płaci najmniej ale czy na pewno ??

Pzdr
Paweł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

http://internetia.info.pl/Page/Internet

100mb dużo droższe niz piszecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

jednak pomyliłem się. to nie ta strona. posiadacie jakąś stronę na potwierdzenie tego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Na stronie nie ma chyba tej oferty. Albo do biura Netii, albo do chłopaków z serwisu Oni też mogą podpisywać umowy. Zapytam się znajomego czy mogę podać numer telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

sam siebie nie pytaj bo nie możesz podpisać.
Chyba jestes przedstawicielem netii, masz link do waszej super oferty:
http://www.netia.pl/oferta-dom/internet/internet-premium-max-50.html
z adnotacją, jeżeli to możliwe jak nie to najszybsza prędkość jak pójdzie łaczem, czyli w większości po starych kablach TP SA.
Jam mam IST od początku i nie narzekam, a takie wyskoki o "super internecie" już się zdarzały wystarczy wspomnieć Inet, Netster itp. i kto miał u nich łącze może napisac więcej.
Oczywiście wolny wybór. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

klincz - to co podałeś to oferta NETI, a rozmowa jest o INTERNETI. Nie zaśmiecaj tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Mylisz pojęcia Netia a Internetia to dwie różne firmy. Netia robi po drutach tepsy Internetia robi na swojej infrastrukturze, na swoich światłowodach i do domu wchodzi normalna skrętka prosto do komputera lub routera telefonu z TP nie musisz mieć wcale.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

internet jak internet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

o widzę dwóch głównych piszących ten wątek zna nawet strukturę netii. po wpisaniu internetia w goole wyskakuje jakoś dziwnie oferta netii i po wpisaniu www.internetia.pl również otwiera csię strona netii a i logo podobne, a Internetia to chyba "firma córka" netii, a swoją drogą jesli jesteście zadowoleni to bardzo dobrze . Ze swojej strony kończe wątek i "nie zaśmiecam tematu", tylko jak coś piszecie to piszcie uczciwie i jak ktoś wcześniej pisał uważajcie, zeby nie ściągnąć całego internetu. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

coś nowego w temacie? jakeś dokładniejsze informacje odnośnie oferty?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

OTO TEST INTERNETI DO 100MB/S W ŁOMŻY
http://www.youtube.com/watch?v=_Ufr9zoiUd8

paweł100mb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Jak serwer ma wysyłu tyle to się zmirzy :) Zapieeeeerdziela niema co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

a co do nowości to teraz jest 6 mięsiecy po 1zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Internetia RULEZ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

internetai = netia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

qawqaz masz racje,pracowalem w netii jakis czas temu i polega to na tym ze np:

Netia wykupuje od jakiegos lokalnego dostawcy lacza i na tych laczach udostepnia ile tylko sie da ,czyli lacza sa bardzo dobrej jakosci nie od tp,i jesli tylko da rade te 100 to masz 100 nie ma ograniczen .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

ale ludzie troche nazekali wiec nikogo nie namawiam ; )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

VizeV chyba coś Ci się pomyliło, to lokalne firmy biorą z Netii łącze. Ostatnio puszczałem traceruta u znajomego co ma z Introlanu i po drodze za ich serwerami były serwery Netii. Wniosek jest jeden łącze mają z Netii. To poco brać od pośrednika? Lepiej bezpośrednio z żródła. Ps. ciekawe czy inne firmy też nie biorą z Netii. Takie moje rozmyślenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

ściema?

Autor: UPRAWNIONY (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 25-10-12 18:10

Właśnie rezygnuję z Vectry i od 1 grudnia biorę Internetię.


a dzień później mamy już:


Autor: UPRAWNIONY (---.internetia.net.pl)
Data: 26-10-12 10:44

klincz - to co podałeś to oferta NETI, a rozmowa jest o INTERNETI. Nie zaśmiecaj tematu.




Więc miałeś od 1 grudnia brać a na drugi dzień masz?:) Reklama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Dokładnie, zadzwonili na drugi dzień z rana czy mam jeszcze w mieszkaniu przewód po Infolanie (bo miałem kiedyś kilka lat temu) okazało się że przejeli tą firmę. Powiedzieli że odręki mogą mi uruchomić. No to podpiąłem się do tego przewodu laptopem wyskoczyła ramka do rejestracji nowego komputera. Wpisałem login i hasło z umowy i działa. A vectrę i tak musiałem opłacać bo umowa mi się kończyła z końcem Listopada. Trudno się mówi. Chociaż żałuję że nie poczekałem bo bym miał 6 miesięcy po 1zł w Grudniu. Reklama? może tak wyglądać jak wcześniej pisałem, ale tak to jest w Łomży, jak narzekać to wszyscy umieją, jak jest coś pożądnego to nie wolno o tym mówić bo to reklama. Jest w Łomży internet godny polecenia i kropka. -Brzeczyszczykiewicz- widzę że masz w IST i pewnie zazdrościsz bo mieszkasz poza zasięgiem, albo szukasz prowokacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

uprawniony wiem co mowili na szkoleniach i ogolnie a jesli Ty wiesz lepiej jak robi netia to ja tam nie bede dyskutowal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

nie wiem jak robi, ale mam rozum i wiem co widzę. Mogę się mylić, no skąś ten internet mają to pewne. Tematem jest że sprzedają setkę jak widzę nikt nie narzeka, ludzie mają więc nie jest to ściema. Temat robi się gorący i drażni ludzi. To koniec dyskusji.
Zamykam temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Wiesz, mi IST odpowiada. Nie potrzebuję jakiegoś kosmecznego łącza.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Oczywiście. Tylko poco przepłacasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży



Autor: Brzeczyszczykiewicz (---.elomza.pl)
Data: 18-01-13 14:15

Wiesz, mi IST odpowiada. Nie potrzebuję jakiegoś kosmecznego łącza.:)

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Co leprze: internet z IST 30Mb za 59 zl
Czy internet z Internetii 100Mb za 60 zl

Ja tam widzę wyraźną różnicę ceny do prędkości-jakości skoro tyle nie potrzebujesz ..... twoja sprawa.

Testy paweł100m jasno pokazują jak to działa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

A licząc jeszce te 6m po 1zł to wychodzi 100Mb za 49zł cena uśredniona
20Mb za 35zł cena uśredniona
Może być złotówka w tył lub w przód i nie wspomnę o póblicznym adresie w cenie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Piszę od mamy (jestem na obiadku:) bo zaraz będą szukać spekulacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

obiadek o 10:30? hehe. Spoko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

będzie o 13:00, ale wnósią chce się pobawić :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Gdzie w Łomży znaleźć biuro tej Intenetii? Albo jakaś strona oficjalna internetowa. No i czy na os.Maria również dostępny jest ten internet?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Biuro Netia ul. Piłsudskiego nie wiem jaki to numer koło Cherbaciarni w tym ciągu sklepów co Alkohole Swiata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

fajnie wygląda taka "Chebaciarnia", jak Chrobry, Choinka, Chleb, ale ciężko się czyta. Wolę Herbaciarnię, jeśli o to samo chodzi, oczywiście. Też wolę alkohole, od alkocholi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Autor: crazyLOL (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19-01-13 11:16

Gdzie w Łomży znaleźć biuro tej Intenetii? Albo jakaś strona oficjalna internetowa. No i czy na os.Maria również dostępny jest ten internet?

Piłsudskiego 93
www.internetia.pl
Na os.Maria raczej bym nie liczył na 100Mb/s bo to o sieć osiedlową chodzi ale na 20 czemu nie musisz wpaść do biura i się dowiedzieć :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

Ja mam radiówkę u nich za 40zł. Prędkość to tylko 1 Mb. Jakbym chciał na kablu to max 1,5 Mb. A wy tu gadacie o 100 Mb :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W końcu porządny internet w Łomży

A ja tam nadal wole IST. Praktycznie bezawaryjny, predkosc wystarczajaca, wiec nie widze powodu, zeby zmieniac.
Przynajmniej nie mam cyrkow z dziwnie naliczonymi fakturami, czy zawartymi umowami, ktorych nie podpisalem. A jesli chodzi o Netie i podejscie do klienta, to mozna sie w necie duzo naczytac. Nerwy tez maja swoja cene :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org