niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szukam dietetyka

Witam, mam problem z nadwaga i ktoś może ma lub miał w/w problem i korzystał z usług dietetyka? jak tak to szukam kto i gdzie udziela rad.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Moja znajoma chodzi do poradni cukrzycowej na Al.Legionów bodajże i mówiła że rozmawiała tam kiedyś z dietetykiem......ale czy prywatnie ta pani przyjmuje to nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Kiedyś też potrzebowałam znaleźć dietetyka u nas i było trochę trudno. Generalnie w Łomży za bardzo nie ma takich specjalności:)

Już taniej nie będzie hantle cena


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Jest w Łomży Poradnia Dietetyczna, prywatna niestety.
Obejrzyj sobie stronkę http://www.pdtwojadieta.pl/ napisz do tej Pani lub zadzwoń, to Ci wszystko wyjaśni.

Kiedyś wiem, że była jakaś pani dietetyk przyjmująca na NFZ, ale potem chyba zrezygnowała, potem znowu przyjmowała, a jak jest teraz to nie wiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Najprościej to samemu zastosować dietę "MŻ"

Czyli "Mniej Żreć"



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Z tego co wiem, to poradnictwo dietetyczne nie było nigdy refundowane przez NFZ. Jeśli ktoś leżał w szpitalu i był poważnie chory i lekarz zalecił dietę, a dietetyk będący (pracujący)w szpitalu (nie w każdym szpitalu są dietetycy) ułozył ją pacjentowi to wtedy tak, ale ogólnie porady dietetyczne nie są refundowane przez NFZ. Niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Żadna dieta cud nie pomoże. Wystarczy więcej się ruszać i odżywiać się rozsądnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Witam
Ja byłam u Pana Adam to właściciel "Centrum Dietetycznego" oto strona www.centrumdietetyczne.com Bardzo sympatyczny Pan i naprawdę mi pomógł. On przyjmuje w Ostrowi Mazowieckiej, tam jest na weekendy, lub w Białymstoku tam ma siedzibę główną, ja byłam w Ostrowi. Ma duże doświadczenie bo prócz pracy w swojej poradni pracuje jeszcze w nzozie w Białym. Dieta była łatwa do zrobienia, smaczna i nie droga mi pomógł poukładał mi też w głowie jak mam jeść. Więc śmiało mogę Go polecić. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Z tego co wiem to dietetyk przyjmuje w tej różowej klinice naprzeciwko dworca. Somed chyba się nazywa. Niestety, nie potrafię powiedzieć czy przyjmuje na NFZ.
Powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

W centrum katolickim przyjmuje dietętyk

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

A ja polecam forum http://sfd.pl. Jest tam dział o odżywianiu i m.in. odchudzaniu, masa informacji na temat zasad układania diety, co kiedy i ile jeść, a także jak trenować. Można znaleźć dobre tematy nie tylko opisujące praktykę, ale też odżywianie i sport od strony biologicznej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Ja proponuje konsultacje z dietetykiem. Obecnie korzystam z usług dietetyczki z Białego, która przyjeżdża do Łomży na wizyty domowe i szczerze polecam.
strona poradni www.abcdieta.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Warto zajrzeć na http://www.kusowska.pl/oferta-leczenie-nadwagi.php



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

moja koleżanka jest zadowolona z usług na mazowieckiej pocz diety dają suplementy wspomagające mówi ze lepiej sie czuje i chudnie sukcesywnie po trochu czyli najzdrowiej mazowiecka 1 polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Na stronie - www.naturhouse-polska.pl/adresy-centrow-nh/dolnoslaskie/wroclaw/centrum-dietetyczne-naturhouse-piastowska jest namiar na dobre centrum dietetyczne, mi tutaj pomogli zrzucić blisko 25 kg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Dobrze, że chcesz coś zmienić. Na pewno poczujesz się lepiej, kiedy zgubisz zbędny balast. Z tego co słyszałem, ta pani https://web.facebook.com/DietetykJoannaSkoczylas/?_rdc=1&_rdr jest dobrym dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem. Chętnie posłuży Ci radą.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

https://www.facebook.com/dietetyk.zdrowa.kaloria/ Tu warto iść.... łomża, Sienkiewicza!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Polecam dietetyk Darię Chrzanowską z Sienkiewicza obok Zakątka 783 043 327

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Polecam Panią Anetę z Perfect Slim. Super dietetyczka.

Becia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

a ja nie polecam ciebie

Imię (nazwa) użytkownika: Becia 28
Posty: 4
Imię: Aneta
E-mail: anedan@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Polecam Panią Dietetyk z Poradni Perfect Slim na Małachowskiego 6 lokal 51. Najlepsza dietetyk w Łomży. Jako jedyna nie skupiła się na moich objawach lecz na znalezieniu ich przyczyny i z sukcesem! Już widzę widoczne efekty kuracji. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej poradni www.perfect-slim.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Również nie polecam.
Użytkownik Becia 28 (imię Aneta) i Renia300 to raczej ta sama osoba, czyli Pani Aneta z Perfect Slim. Wpisy są wszędzie gdzie tylko jest temat dotyczący dietetyka. Trochę więcej szacunku!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Pan Krzysztof chyba ma obsesje na punkcie Pani Anety, ponieważ to nie pierwsze forum na którym oczernia Panią Dietetyk z Perfect Slim. Wygląda to tak, jakby był albo z konkurencji, albo zwykłym hejterem...... Ponadto komentarz jest zbyt podobny do komentarza innego użytkownika na innym forum dotyczącym dietetyka jakby był napisany przez pana Krzysztofa pod innym nikiem. Ludzie dajcie spokój i pozwólcie kobiecie pracować bo takie bezpodstawne komentarze są słabe...... a podejrzewam, że nigdy Pan Krzysztof nie korzystał z usług Pani Dietetyk z Perfect Slim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Polecam panią Martę Rożniatę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Marta Rożniata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Ulusia - czytaj aneto. Twoje ahy i ohy też są nie na miejscu. To ludzie oceniają twoją fachowość i ta twoja reklama nie świadczy o tobie dobrze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Ulusia=Aneto kłamstwo przez wielkie K !!! Proszę udowodnić kierowane w stosunku do mnie zarzuty (nie podszywając się pod mój nick) a nie zakładać kolejny profil tak jak czynisz to na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szukam dietetyka

Panie Krzysztofie do tej pory tolerowałam Pana oszczerstwa na mój temat ale już Pan przesadza. Prosiłabym, aby Pan zaprzestał wypisywania na mój temat tych wszystkich kłamstw, jak również użytkownik pool. Nigdy nie napisałam żadnego komentarza na tym forum. Zapraszam serdecznie na konsultację wówczas będzie mógł Pan ocenić moją fachowość i osobiście pokaże Panu dyplom, którego według Pana nie posiadam.
Pozdrawiam Poradnia Dietetyczna Perfect Slim Aneta Rogalska

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org