piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Alergolog

Czy jest w Łomży obecnie jakiś alergolog do którego można się zapisać, czy w rachubę wchodzi tylko prywatnie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

Chodzi mi o alergologa dla dorosłych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog


Z alergia czy z astma?

Z astma przyjmie Cie pulmolog w szpitalu zakaznym, mniejsze kolejki niz do alergologow

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

Z alergią .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

Dr Klepacki, przyjmuje tylko w soboty na Małachowskiego. Dobry specjalista

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

Prywatnie czy na kasę ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

U mnie niestety okazało się, że podejrzewana przeze mnie alergia, to jednak astma, dlatego warto jak najszybciej udać się do lekarza i nie zwlekać, nawet jeśli miałaby to być prywatna wizyta. Przy samym leczeniu astmy według mnie najskuteczniejsze są inhalatory, tutaj znajdziesz różne modele https://kredos.pl/inhalatory , przejrzyj i pomyśl o tym po konsultacji z lekarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Alergolog

Miałem problemy z alergią tak samo jak z krzywym uzębieniem. Na to drugie w doskonały sposób pomogła mi Pani Anna Stach - ortodonta Wilanów a jeśli chodzi o alergologów to zdecydowanie polecam sprawdzić listę najlepszych w okolicy!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org