sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pieski bezpańskie

Dlaczego ludzie wywożą psy a potem błąkają się bezpańsko.Niektórzy nie mają sumienia.Koło mnie biegają dwa pieski wywiezione.Ta sytuacja powtarza się często.Dokarmiać ani przygarnąć ich nie mogę bo mam swoich trzy sztuki.Czy jest jakaś instytucja która wyłapuje zwierzęta lub jakiś hycel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pieski bezpańskie

Brak mi słów na takich ludzi powinny być za to kary. Czasem na Animal planet ogląda się policje dla zwierząt u nas mogli by coś takiego zrobić może by się wtedy ludzie opanowali i nie traktowali tak biednych zwierzaków. Sama dwa dni temu znalazłam małego kotka ledwo żywego, był tak wychudzony że aż czuć wszystkie kości. Posiadając już dwa inne zwierzaki(pieska i królika) nie miałam serca zostawić kociaka i skazać go na śmierć . Kociak teraz odzyskuje powoli siły.:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pieski bezpańskie

Jeśli pieski błąkają się w Łomży zgłoś je do Urzędu Miasta.Jeśli poza Łomżą zrób im zdjęcia,ogłoszenia również na inne miasta.Opisz ich trudną sytuację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pieski bezpańskie

Dzięki Bogu są jeszcze ludzie wrażliwi na kocią i pieską niedolę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org