niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znajomosci Pani prokurator

Czy syn Pani prokurator ( w Lomzy) pownien uczeszczac z normalnymi dziecmi do jednej klasy ? Otoz sadze ze NIE. jest on dzieckiem nie rozwinietym (debil).Stwarza on zagrozenie dla pozostalych dzieci Mowa tutaj o szkole nr 10 , pozostaje jedno , znajomosci z pania dyrektor. Powinien nabierac wiedzmy (powiedzmy ze Mu sie to kiedys uda) w szkole specjalnej.Stwarza on zagrozenie dla dzieci jak i dla samych nauczycieli. Moze ktos poruszy ten temat z obecnie uczycych nasze dzieci w tej szkole . Smialo , zachecam do pisania jak jest naprawde

darec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

Niewiele z tego twojego bełkotu wynika. Możesz bardziej precyzyjnie wyartykułować o co ci właściwie chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

Wrażenie debila to sprawiasz, póki co tylko Ty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

Nie powinno się poruszać takich tematów na forum publicznych ale to już zależy od ludzkiej godności. Ale przypomniała mi się pewna historia z mojego dzieciństwa ;) W 4 klasie podstawówki uczył się ze mną tzw "bananowiec", jego rodzice mieli pieniądze i oczywiście również rozległe znajomości. Ten chłopak był strasznie rozpieszczony jak to bywa w takich przypadkach. Pewnego dnia na w-fie graliśmy mecz piłki nożnej, zderzyłem się z nim, pech chciał, że miał strasznie słabe kości no i złamałem mu nogę. Ja wychowywałem się w dość skromnej rodzinie, on przeciwnie. Pamiętam jak przyjechała jego mamusia i nastawiła na mnie całą dyrekcję szkoły, niezłą aferę mi wykręcili, miałem wtedy z 14 lat i byłem cholernie wściekły na niesprawiedliwość. Moim zdaniem każdy uczeń powinien być traktowany równo, ale rzeczywistość jest zupełnie inna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

w 4 klasie miales 14 lat? bustrzacha z ciebie trzeba powierziec.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

Bzdety piszesz-a co ma mamusia prokurator do nauki dziecka w szkole podstawowej?Twoim zdaniem powinien być w specjalnej szkole? niby jakiej?
no masz rację-nie może się uczyć z debilami pokroju ucznia,jakim jest Twój syn,córka,bo jaki dajesz jemu przykład jako rodzic?-nie pojmuję takich ludzi jak Ty-masz problem,to rozwiąż go w szkole z dyrekcją,a nie ,,sapiesz,,tutaj...ech...szkoda słów na takich typów


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

No trochę się chłopak przeliczył, chyba, że nocował kilka razy, więc nie kłamie;p przynajmniej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

A nazwisko tego oszoloma? I w ktorej jest klasie? Bo mij syn tez chodzi do 10 i tez jest u niego w klasie jeden debil. Zglaszane bylo do wychowawcy i nic. Chyba tatusia trzeba siegnac i pysk obic to i synkowi wytlumaczy.

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

No musiał się do kogoś wrodzić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

może on nie ma taty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

ludzie okropni jesteście, jak możecie? takie rzeczy publicznie na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajomosci Pani prokurator

Sp nr 10 to szkoła z klasami integracyjnymi, więc chyba nie ma o czym dyskutować. Poza tym odnoszę wrażenie że panu Darec przydałby się powrót do szkoły, pisownia odrobinę kuleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org