czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

którego z pediatrów polecacie dla dzieciaczka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

dr Śliwecka przyjmuje w REMEDIUM (przy stokrotce)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ja od niedawna zapisałam dzieci do dr Kuleszy w Remedium. Jestem zadowolona. Bardzo dociekliwa, moje dziecko chorowało na dość specyficzną chorobę więc Pani doktor na własną rękę zdobywała wiedzę na ten temat aby jak najbardziej nas rozumieć i nam pomóc. Dodam, że miała 2 pacjentów z tą dolegliowością. To chyba o czymś świadczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Każdy lekarz jest dobry, jezeli prawidłowo postawi diagnozę i przepisze odpowiednie leki.
Pamiętając o tym ze i lekarz jest człowiekiem i moze sie pomylić tak jak to sie zdaza kazdemu z nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Dobrym i rozsądnym lekarzem jest dr Głębicka. Nie faszeruje dziecka antybiotykami. Jestem bardzo zadoeolona. Wizyty domowe. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ja uwazam,ze na wyroznienie zasluguje dr.Szewczyk.Przyjmuje w Eskulapie.Jego diagnozy sa zawsze wlasciwe i leczenie nie trwa nigdy dlugo.Jest dociekliwy,mily i wyrozumialy.Leczy moje dzieciaki juz od urodzenia.Nigdy na Niego nie narzekalam.I dzieci sie Go nie boja,gdy ide na wizyte.Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

ten kto pisze ze w remedium sa lekarze to nie ma pojecia kto to jest lekarz.
osobiscie polecam dr. Szewczyka.bardzo dobry lekarz pediatra i ma super podejscie do dzieci.w remedium lekarze szukaja chorob ktorych dzieci nie maja zamiast leczyc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Polecam dr.Ewę Orsicz,która przyjmuje w przychodni na bawełnie.Do każdego dziecka podchodzi indywidualnie.Jestem bardzo zadowolona i nigdy bym nie zamieniła jej na żadnego innego pediatre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

a dr.szewczyk przyjmuje na kase chorych czy prywatnie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Pani doktor Pisowodzka ... i wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

a dr Głebicka gdzie przyjmuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

ja również polecam dr Głębicką, ma podejście do dzieci i są to wizyty domowe jeśli chcesz mogę podać Ci nr tel na meila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

dr.szewczyk przyjmuje na kase chorych.a dr.glebicka jest tez w porzadku-zna sie na swoim fachu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Nie ma to jak dr Kazimierz Bandzul jest ordynatorem dziecięcego i zna się na swoim fachu. Nie przyjmuję na NFZ tylko prywatnie:)))) Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Bandzul Prywatnie tak jaknajbardziej polecam !
Remedium Sliwecka
"3" Nizik

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

tylko i wyłacznie dr Głebicka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

doktor Maksymowicz, Wilenska jub Nizik.POLECAM

sylwester w rampie do bani za 4 stowy bla ciepla herbata, reszta posilkow zimna, rownie dobrze mogli podac zamrozone, zastanawiam sie dlaczego nie powiadomiono gosci ,ze jest tylko 20 par.Powinni zwrocic kase. do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Najlepszy lekarz pediatra to doktor Małgorzata Śliwecka,nie znam lepszej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Tak najlepsza jest doktor Kulesza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w szczególności jak kilkanaście lat temu doprowadziła moją siostrę do śmierci, dodam że miała tylko przeziębienie!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Głębicka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Moim zdaniem super lekarzem jest doktor Wysocka. Przyjmuje w przychodni na ul. Makowej :o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Wysocka wcale nie jest taka super...Dr Glebicka i Szewczyk-polecam rowniez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

szewczyk jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Remedium to pomyłka, no może poza Śliwecką
prawdziwi lekarze od dzieci od Bandzul, Maksymowicz, Głębicka, reszty nie znam to nie polecam, to są lekarze z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą a nie jacyś po "podyplomówkach"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Doktor Śliwecka wszystkie dzieci leczy na alergie.chyba ma jakieś skrzywienie zawodowe.Leczę siebie i moje dzieci i doktor Orsicz na Bawełnie,super lekarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Osobiście uważam, że przynajmniej niektóre z postów "brzydko pachną" kryptoreklamą.
A propos najlepszych pediatrów to wypada stwierdzić, że "extra liga" nie musi się wcale reklamować "wide-niektóre z nazwisk wymienionych powyżej".
Na przykładzie dwójki naszych małych dzieci /z którymi przewędrowaliśmy przez 4 pediatrów/, lekarzem najbardziej godnym polecenia jest z pewnością DR. PISOWODZKA - warta tego, by pisać jej nazwisko dużymi literami.
Wielka szkoda, że fachowców tej klasy w Łomży jest dosłownie garstka. Wielka kultura osobista i profesjonalizm.
W naszym przypadku nie było żadnej nietrafionej diagnozy, a jej nazwisko dotarło do nas pocztą pantoflową i było to "bingo".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Wysocka jest super. Leczy moje dzieci od 7 lat. Nie pomyliła sie ani razu. Piwowarska- marny pediatra i psychiatra dzieciecy. Wiem z dođwiadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Pisowodzka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Tylko dr Maksimowicz!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Autor: prymulka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25-03-09 11:54

Najlepszy lekarz pediatra to doktor Małgorzata Śliwecka,nie znam lepszej



a ile znasz?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Gdzie przyjmuje dr Glebicka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Sporo a co?

Doktor Wysocka w tamtym roku dała mojej córce na 3dniówkę antybiotyk,potem drugim poprawiła,więc wolę iść do doktor Śliweckiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Szewczyk ,Maksymowicz na temat reszty szkoda gadać szczególnie o Pisowodzkiej

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka



Uciekłam z Remedium-porażka , dr Szewczyk strzał w 10-tkę. Polecam też dr Głębicką i dr Maksymowicza.

------- lepiej należeć do niektórych niż do wszystkich --------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Dr Szewczyk - świetny fachowiec, cierpliwy, miły, ma świetne podejście do dzieci, potrafi dobrze dobrać leki i jak żaden lekarz w Łomży troszczy się o zdrowie i dobro swoich małych pacjentów. Niech żałuje ten, kto już nie może się do Niego zapisać. Moje dzieci go uwielbiają i każda wizyta u dr Szewczyka sprawia im wielką frajdę - nie boją się nawet szczepienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Czy mógłby ktoś napisać gdzie przyjmuje dr Szewczyk, dr Maksymowicz i dr Głębicka czy przyjmują na fundusz czy tylko prywatnie? z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Pisowodzka nigdy w zyciu !!!! moje dziecko dostalo wysypki pisowodzka powiedziala ze to ospa i dala leki od ospy doustnie i masci co sie okazalo po tygodniu dziecko bylo w coraz gorszym stanie okazalo sie ze to silna pokrzywka wykryl to lekarz dermatolog a skonczylo sie to leczeniem w bialymstoku uniknelismy ledwo szpitala nie polecam tej Pani hm Bandzul potrafi tylko kase brac i leczyc refluks czy ma czy nie ma to i tak leczy Ja osobiscie swoje dziecko lecze w białymstoku jestem zadowolona a w łomzy chodze jedynie na szczepienia Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

a u kogo w Białym leczysz dziecko?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

w Łomży polecam dr. Bandzul , , dr.Maksimowicza a Dr. Szewczyk moze byl dobry dawniej ,jak zaczynał ale teraz nie polecam . Zastosowane leczenie najczęsciej konczy sie u innego pediatry.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Leczę u dr Antosiuka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

regi1- Ja pamiętam ,że dr,Bandzul to słynny specjalista na całą Łomżę od robaków:-) Widocznie miałaś robaki,więc Szewczyk Ci nie pomógł.Zdecydowanie polecam Szewczyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

czy moze ma ktoś nr tel dr Szewczyka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

ja polecam panią dr.Pisowodzką lecze synka od urodzenia i nie mam zadnych wątpliwosci ze jest dobrym lekarzem ale kazdy ma prawo wyboru i własnego zdania.

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

z całym szacunkiem - ale od robakow to byl inny lekarz( juz Sw. pamięci )a jak widze to robaki raczej masz Ty . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

regi-w twoim przypadku lekarz jest zbyteczny,wystarczy że zaczniesz myć ręce po wyjściu z WC.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

A moim zdaniem nie ma dobrych lekarzy w Łomży, tu trafiają "ochłapy" które nie dostały etatu w większych ,renomowanych placówkach i cieszą d**ę bo mają 7-8 tysięcy na rękę

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

dr. śliwecka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

A ja bym polecił dr Piotrowską która , przyjmuje w DSK w Białymstoku,słyszy i widzi dużo więcej, niż wszyscy w/w lekarze, { nie wątpie w ich fachowość},ale przkonaliśmy się dużo razy,co do trafności jej diagnozy, jest bardzo ostrożna w dawkowaniu antybiotyku i nie tylko.Naprawdę polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Jak powyżej dr Pisowodzka, od lat niezmiennie.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Mam nastoletnie dziecko. Przerabiałam różnych pediatrów.
Zgadzam się z tym, że Pani Śliwecka wszystkich leczy na alergię! Dlatego po kilku wizytach zrezygnowałam z jej porad - nietrafionych.
Pani Pisowodzka - jeśli tylko przeziębienie to ok, da radę - nic poważniejszego - nie polecam.
Pan Szewczyk - sama się u niego leczę i oceniam pozytywnie, ale jeśli chodzi o pediatrów to dr Nizik bez konkurencji. Bardzo konkretna, skuteczna i rozsądna (jest kierownikiem przychodni i przyjmuje na Reymonta).
A poza tym lekarze to też ludzie, mają lepsze i gorsze dni. Najważniejsze, aby potrafili przyznać się do niewiedzy i umieli pokierowć do kogoś mądrzejszego i bardziej doświadczonego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Polecam!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Piszesz ze wszystkie nazwiska wyżej podane to krypto reklama? A sam/ sama co robisz ? Reklamujesz kogos wielkimi literami? Bzdura! Każdy z nas ma jakies doswiadczenie, lepsze lub gorsze.. Po to zalożono ten temat aby każdy z nas mógl dowiedziec się czegoś nowego, ciekawego ,a wszystko to dla dobra dzieci!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

prosze o namiary na dr. Glebicka na e-mail: cmdspock@tlen.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Dr. Danielski przyjmuje na Księżnej Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Czy Maksymowicz przyjmuje w Łomży na nfz, czy tylko prywatnie? Ma ktoś jakiś kontakt do tego lekarza?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Maksimowicz przyjmuje tylko prywatnie. Telefon 604 466 396

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Calineczka dzięki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Maksymowicz nie ma dobrej opinii wśród moich znajomych!!!Jego wynalezione choroby to tylko Refluks!!:):):)Moi znajomi do Białego jeżdzą do dr Antosiuka...Ale każdy ma swojego lekarza który pomógł...:):)

Wkurzasz mnie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Misia dr Antosiuk przyjmuje tam prywatnie, czy w DSK może? Do Białego jestem umówiona za pół roku, także do tego czasu zobaczę jeszcze tu na miejscu. Dotychczasowi lekarze nie potrafili pomóc mojemu dziecku. Skierowania na krew, mocz, kał i to wszystko. Samemu trzeba wynajdywać w internecie i prosić ich o skierowania na jakieś specjalistyczne badania, bo sami z siebie nic nie wymyślą ( może tylko ja trafiam na takich lekarzy).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ja osobiście polecam dr Panią Małgorzatę Śliwecką przyjmuje w "REMEDIUM" w Łomży. Jakieś 15 lat temu pracowała w poliklinice wojskowej na ul. Partyzantów w Łomży i w szpitalu na odziale noworodków. Jest wybitnym fachowcem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

najlepszy jest Dr. Danielski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ślesicki jest dobrym specjalista również ,ale każdy oczywiście ma swoje zdanie
NIe polecam Pisowodzkiej

Andrzej W.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

dr Antosiuk przujmuje w prywatnym domu, rowniez polecam, tylko on pomogl mojemu dziecku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ja zdecydowanie polecam Danielskich sa Małżeństwem i razem przyjmuja. Świetne podejście do pacjenta szacunek i zawsze można porozmawiać, zdarza sie ze trudniejsze przypadki konsultują razem. Moje dziecko było w szpitalu i po jego wyjściu było gorzej chore niż przed wejściem do niego i to Danielscy mi Je wyleczyli. Tam liczy sie dobro małego pacjenta zawsze uśmiechnieci i przyjaznie nastawieni jak równiez polecam Szewczyka.Dla mnie sa to lekarze z powołania ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

a jaPOLECAM DR,GOSKA na polowej,on juz tylko dorabia do emerytury ale jest super ma dlugi staz pracy w tym zawodzie i nie przepisuje przereklamowanych lekarstw!leczy juz 3 pokolenia i bede go polecac!

Gienia_Smoliwąsowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Ja w Łomży również polecam dr Szewczyka, przyjmuje na NFZ, jeśli chodzi o Białystok to również jeżdżę do dr Antosiuka który przyjmuje prywatnie, ale też nam bardzo pomógł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Gdzie na nfz przyjmujme dr Szewczyk?

Co myślicie o dr Wysockiej z centrum przy Makowej"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

A ja polecam lekarza homeopatę, który leczy skutecznie i bez antybiotyków i co najważniejsze efekty są trwałe. Przyjmuje we wtorki. Telefon na maila meja@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

nie polecam doktora Bandzula nie nadaje sie wgl...... Lerzalam z synem tyle razy w szpitalu i jestem bardzo nie zadowolona i bez podstaw stwierdza refluks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Bandzul się nadaje na drzwi do lasu
Danielski ujdzie jak chcesz się leczyć homeopatycznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

P.Bandzul jest może ordynatorem? Leżałam w szpitalu z dzieckiem, przyszedł na obchód - ni be ni me, zero . Tak sobie pomyślałam ze prywatnie jezyk by mu się pewnie rozwiązał a tak to po co? Mimo ze zajmuje poważne stanowisko i chyba jego obowiązkiem jest godnie wykonywać zawód..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Dr. Głębicka jak najbardziej. 2 m-ce sie zmagalam z ciaglym katarkiem i zapchanym noskiem u mojego paromiesiecznego dziecka a pediatra z nfz ciagle zalecal, na kazdej wizycie, poklepywanie po pleckach, kladzenie na brzuszek i inchalacje a jak wzielam 1 wizyte u dr. Glebickiej od razu powiedziala zeby zrobic morfologie i sie okaze co mu jest. Jak poszlam po skierowanie do swojego pediatry to mi nie chcial wypisac twierdzac, ze takim malym dzieciom sie morfologi nie robi ale od biedy wypisal. Sie okazalo, ze dziecko ma lekka anemie, poniewaz ja pod koniec ciazy ja mialam, i wystarczylo podac zelazo, juz na kolejny dzien po podaniu zelaza wszystko bylo ok. I 1 wizyta wystarczyla, jak czegos nie wiedzialam dzwonilam do dr i ona telefonicznie mi odpowiadala na pytania, nie umawiala kolejnej wizyty by sciagnac kase. Naprawde bardzo kompetentna Pani dr, widac, ze chce pomagac dzieciom i nie robi tego dla pieniedzy takze serdecznie polecam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

najlepszy jest dr Gosk Mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

Trudno się zdecydować do kogo się zapisać na wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy lekarz pediatra dla dziecka

jeżeli chodzi o naprawdę porządną przychodnię to polecam www.tommed.waw.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org