piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie znajdę ładne koszule?

Tak jak w temacie: gdzie w Łomży znajdę ładne koszule damskie na długi rękaw?

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

A meskie nie moga byc ? mam dwie w szafie funfel nówka nie smigane :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

W męskich można chodzić tylko po domu, a z niego też trzeba czasem wychodzić.

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

Trochę z innej beczki.
Mam do sprzedania mnóstwo odzieży w rozmiarze 36/38 i kilka par butów: koszule, koszulki, białą bluzę z kapturem zakupioną w sklepie Smoke Story Group, śliczną sukienkę Matmazel, szare dresy Japan Style zakupione na allegro, 2 żakiety, bolerko, spódniczki, buty na wysokim obcasie, torebkę IVAN miejską i 2 torebki wizytowe, sukienkę z zamkami i skórą (rękaw 3/4) zakupioną w tym roku (miałam ją na sobie 2-3 razy). Poza tym mogę sprzedać sukienki wieczorowe: 1 długą i kilka mini/midi w ślicznych kolorach.

Zainteresowanych proszę o odzew, bardzo chętnie prześlę zdjęcia. Chcę się ich pozbyć, bo część rzeczy już na mnie nie pasuje i chciałabym uprzątnąć trochę moją szafę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

podaj e-mail;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

uwillbesatisfied666@gmail.com

"I see humans but no humanity." Banksy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie znajdę ładne koszule?

A gdzie dostanę takie męskie koszule modini.pl/13-koszule-meskie-slim-fit]https://modini.pl/13-koszule-meskie-slim-fit w dobrej cenie? Orientujecie się może? Chciałabym wyposażyć męża w nowe ciuszki i takiej slim koszuli będziemy potrzebować. Dajcie znać, co wiecie. Niedługo zaczyna nam się sezon ślubów i urodzin ;d .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org