sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prośba

jaka ta łomża to padoł, wszędzie widzę ludzi II i III kategorii którzy na siłę próbują być "kimś" aczkolwiek marnie Im to wychodzi hehe..bieda bieda bieda bieda bieda plebs plebs plebs plebs plebs....... byście się ogarneli i kupili sobie jakieś auto za 90 000 minimum a nie gównem jeździli po zakupy do biedronki. Pokaż mi że masz dobre auto, chawirę na bananowej dzielnicy i pensję minimum 4000 pln wtedy to jesteś "kimś". Się nie dziwię, że młodzi masowo wyjeżdzają bo w tym mieście gorzej już być nie może.. Ogarnijcie się wreszcie!

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny sprzedaj malucha i kup poloneza, albo astrę 2 za 90 ooo rubli - chyba, że cię ryj swędzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny_Obywatel, masz jakis problem???a może tabletki Twoje są juz po terminie?? sam sie ogarnij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

LEGENDARNY czasami ciekawie piszesz
ale fordeo i tak delikatnie o tobie napisał
może wczoraj piłeś jakąś czesko wódkie podrobioną bo do dziś szumi ci w bani
ja zarabiam ponad 4 tysi ale do takiego sklepu jak biedronka czy lidl
jeżdzę rowererem bo jak widzę buraka który dobrym autem podjeżdza
pod biedronkę i kópuje psie żarcie naszpikowane gównem to mi ręcę opadają

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Masakra ... x2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

K**a jakie z was kasztany..
Co Cie interesuje jakim samochodem kto jezdzi? Jeden pcha kase w ziemie, inny w ubior trzeci w samochody a jeszcze inny wszystko pusci na przelew, ale to jego sprawa nie Twoja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Masakra ... 3

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Masakra...4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

dla mnie jesteście normalne odpady atomowe Ci co się tu udzielili delikwenci ,owszem znajdą się ludzie dziani w Łomży i szacunek oczywiście się należy, przynajmniej doszli do czegoś a nie tak jak Wy ludzie niższego stopnia, robole za najniższą krajową białe nygasy jestescie tanią siłą roboczą, odpady nuklearne ,Ja musiałem całą swoją młodość poświęcić na poczet tego kim teraz jestem ,zrobiłem aplikację prawniczą, mam dobrze płatną pracę parę miesięcy roboty i nie muszę się babrać w kredyty żeby kupić dobrą furę lub cokolwiek luksusowego i czerpię radość z życia, każdy z was miał szansę "widzieć plażę" pieniądze szczęście dają, tylko trzeba na nie zapracować !!!!!!!! tylko że dla wielu z was zapewne już za późno się ustawić, przynajmniej nie krzywdźcie swoich dzieci bo podzielą los rodziców, bo was znajdę i powystrzelam jak kaczki na wiosne.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Czemu dzielicie ludzi na kategorie? Nie każdy się rodzi w rodzinie lekarzy czy prawników. Jest podział już na samym starcie. To takie niesprawiedliwe. Druga rzecz, że ciężko jest w tym małym miasteczku się czegoś dorobić własnymi rękami..
Legendarny o co się Tobie rozchodzi? Ale tak szczerze i bez ogródek...

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

nata09 weś nie mąć Mi głowy, idz Ty spać bo jutro do pracy musisz wstać do biedronki o ósmej już na kasie siedzieć.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

byście zaprosili swoje żony na luksusowy obiad przy świecach do dobrej restauracji a nie pikczą wam jakąś tanią zapjerdalanke,. jeszcze widząc w swoich żonach roboty kuchenne

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

kiedyś leciała reklama jakiegoś sklepu w TV,bodajże biedronki. Kiedy ujrzałem tą reklamę w Swojej plaźmie ,zmiażdzyłem ją na kawałki. Od teraz jak lecą irytujące mnie reklamy wywalam telewizory na potęgę i kupuję nową plazmę. Dlaczego? Bo Mnie stać ! To jest postawa prawdziwego faceta

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny sam sobie przy kasie siedź ;) albo przy garach... może Ci ten dziwny stan przejdzie...

...your smile made my day :~)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny_Obywatel Jeszcze renty nie dostałeś:))) Staraj się staraj Łomża Tobie przyzna recine wysokości 300 złotych a Zambrów odbierze . Musisz bardziej się postarać :))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

panie kolego, ja o kasie nie wiem więc ta marna ręcina Mi się nie przyda :) za to Tobie tak. O ile dożyjesz do 67 bo wątpię ,nowoczesne czasy zbombardują takich jak Ty, jeden wielki bagaż problemów, a daj zyć gdzie do groma.... dziękuję zamykam temat. Dobranoc

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny_Obywatel sieroto łacino nie potrafisz nic napisać a śmiesz się nazywać PRAWNIKIEM:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Legendarny obywatelu tobie to przysnilo sie ze zdałes aplikacje i byłeś na jakiejkolwiek uczelni po pierwsze jakbyś znał prawo to byś wiedział ze za to co napisałeś tutaj można wytoczyć tobie sprawę o zniesławienie zgodnie z art 212 k.k a po drugie to obrazasz innych pewnie dlatego ze ty zupełnie nic nie masz w ten sposób probujesz sie dowartosciowac żal mi ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

Wywala plazmy
Ręcina
Haha... Jaki gołodupiec

Czemus biedny? Bos glupi.
Czemus glupi? Bos biedny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prośba

legendarny pieprzysz glupoty..ludzie sa ludzmi a brak pieniedzy nie czyni ich gorszymi..wspolczuje twoim dzieciom jak je tak wychowujesz..jestes po prostu zalosny...
a po drugie w lomzy wiekszosc ludzi ma pieniadze tylko sa skapi..za to ty masz wyprany mozg albo wogle go nie masz...powaznie idz sie leczyc goscu..
i nie komentu zbytnio mojego postu..to ze staje za ludzmi ktorzy nie maja pieniedzy nie znaczy ze sama ich nie mam..po prostu z mezem doszlismy sami do tego o mamy a raczej nie wywodzimy sie z zamoznej rodziny..ale ty tluku lomzynski zapewne jebniesz jakis denny komentarz bez sensu..ciesze sie ze wyjechalam z tej dziury..na forum zagladam z przyzwyczajenia

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org