piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Koparko-ładowarka

Interesował się ktoś tą koparką??

http://otomoto.pl/john-deere-K123249.html

Ciekawa propozycja czy raczej przekręt??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

ty zna kolesia co fakturę na to wystawi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Ja się interesowałem tą koparką i okazuje się, że niby ona w Anglii jest. I facet może załatwić jej transport do Polski. I pisze że taka cena bo w Anglii jest tańszy rynek. A koparka była kupiona w Polsce i tu jest zarejestrowana a on ma firmę w Anglii i sobie ją tam ściągnął.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

i pewnie trzeba wpłacić zaliczkę by ściągnął ją do kraju ... zwykły wałek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Też myślę, ktoś chce kogoś naciągnąć. Nie jedną taką historię słyszałam, jeżeli chodzi o samochody. Wpłacisz kasę i pożegnasz się z nią. Ostrożność nigdy nie zawadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Ale o to chodzi, że nie ma żadnej zaliczki. Koleś pisze, że transport załatwia przez jakąś firmę w Anglii. Za transport płaci on tam w Anglii i firma przywozi do mnie koparkę pod wskazany adres. A do tego mam 7 dni na sprawdzenie tej koparki. Jeśli nie będę zadowolony to mogę mu zwrócić w ciągu tych 7 dni. Pieniędzy też mu nie wpłacam tylko tej firmie i dopiero po tych 7 dniach jak zatrzymam koparkę firma jemu przelewa pieniądze. I za całość z kosztami transportu chce 4900 euro.
A najlepsze jest to, że takie koparki chodzą po od 120 tyś do 220 tyś zależy od rocznika i przebiegu. A taka jak on chce sprzedać to okolo 150 tyś. Sprawdzałem nawet w USA, że trzeba dać za taką 50 tyś dolarów a w Anglii ok 30 tys funtów.
Koleś przysłał mi zdjęcie z tabliczką z numerem fabrycznym i sprawdzałem to nie znalazłem żadnych informacji, żeby była kradziona.
Ale mimo wszystko coś mi tu śmierdzi w tej sprawie.
Za małę pieniądze jak za taki sprzęt. A jak kupie i się okaże, że zaraz zajedzie policja i powie, że kradziona. To i koparki nie będzie i kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jak zobaczyłem cene na ogłoszeniu to się uśmiałem. Zapomnij o tej koparce takie okazje nieistnieją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Bierz! Sprawdzisz na miejscu i wtedy zaplacisz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jaka Anglia...Widzisz rejestracje tego nissana? Napewno nie jest angielska :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Człowieku sprawdzałeś, że nie kradziona, owszem. Jak się zgodzisz na zakup to dopiero on ją ukradnie. Pracuje na budowie i jest operatorem tej koparki. Już były takie wałki. Najpierw szuka kupca a potem kradnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

przez 7 lat tylko 560 mth - jakoś nie chce mi się wierzyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Racja.. Nissan ma blachy nowojorskie... Pewnie zdjecia z ebayu. On chce Cie to zrob go Ty. Pomysl tylko jak, bo na bank wałek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Cześć, zastanawiam się teraz nad kupnem Leganzy, możecie mi powiedzieć jak w praktyce sprawuje się ten samochód? Wybrany przeze mnie jest zadbany i wygląda na taki, którym jeździło się tylko do kościoła. Sprawdzacie swoje typu po numerze VIN ? Możecie polecić jakiś serwis gdzie można to sprawdzić oprócz tego http://www.autobaza.pl ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

Jeśli będzie ktoś szukał koparki do wynajęcia na terenie śląska, to warto zapoznać się ze stroną https://koparkaslask.pl/koparka-katowice/ . Taki sprzęt znacznie usprawnia i przyspiesza wiele robót, więc warto z niego korzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Koparko-ładowarka

jak ktos bedzie szukal koparki na terenie slazka to nie bedzie szukal na podlaskim portalu idioto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org