niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znalazłem psa

Znalazłem pieska , czarno biały, myślę,że to jeszcze szczeniak,piesek koczuje w lasku przy drodze Chojny-Szczepankowo. Od wtorku widuję go tam codziennie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

w linku filmik z pieskiem.
http://www.youtube.com/watch?v=cXI1E_qUhkY&feature=player_detailpage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Dobrze by było żebys mu jeść dawał , skoro on tam koczuje , bo to jest jeszcze szczeniak.Sam nie da sobie rady . Moze zgłoś to gdzies? Moze ktoś z forum by go zaadoptował?Pozdrawiam Wszystkich Formuowiczów .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

W drodze do pracy podrzucam mu coś do jedzenia , zabrał bym go, ale już mam 2 psy. Poczekam do soboty jak nikt go nie zechce sam go przygarnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

zaopiekuj się nim

stefannowak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Psiak strasznie się garnie do człowieka. Albo mi się wydaje, albo ma widoczny ślad po obroży. Widocznie komuś się znudził członek rodziny :(

Jeśli nikt go nie przygarnie, a Ty nie masz warunków, to najlepiej go zgłosić do schronu. Będzie miał dach nad głową, pełną miskę, znajdzie swojego człowieka, bo to bardzo sympatyczny psiaczek :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

On chyba wyżłowaty....
Jeśli zgłosisz go do odłowienia trafi do Radys.Szkoda go tam,jak nie zachoruje,psy go nie pogryzą to przepadnie w tłumie 1500 psów.
W Łomży jest schronisko tylko dla psów z miasta.
Zrób mu trochę ogłoszeń,również na inne miejscowości spoza naszego województwa.
Fajny jest,szkoda biedaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Elina jest prosty sposób - przewieść go na teren Łomży i zgłosić do naszego Urzędu Miasta.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Dzisiaj rano psina czekała poniżej link do filmiku z rana.
http://www.youtube.com/watch?v=Dj4MtgMfbcE&feature=youtu.be

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Jejkuś ...szkoda go .:(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Jeśli mozesz mysliciel 80 przygarnij jego .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mysliciel80 zabierz go stamtąd.To niebezpieczne miejsce przy jezdni.
Taki kochany psiak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

boże...:( on czeka na kogoś...kogokolwiek.
weś tego pieska do siebie, daj ogłoszenie na 4 lomza, na facebook , dodaj zdjęcie ....w ciągu kilku dni może się uda.Mi w takich sytuacjach zawsze się udawało :)
pomyśl...że on tam czeka całą noc...a coraz zimniej jest.Przecież to szczeniak:(
uratuj go...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

i napisz...jeśli coś się uda:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

ktos go wywiózł i na niego czeka az zdechnie, wiec nie szukajcie tak zwanego pana

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Ludzie nie maja serc, jak można tak swojego psiaka wyrzucić na ulice? :(

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

i jak z tym pieskiem?nadal czeka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mysliciel80 on cieszy się na Twój widok jakbyście znali się od lat :) Przygarnij go, bo już widać, że będzie niesamowicie wierną psiną :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

tak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

ja moge oddac swoja sukie 12 letnia bo jest slepa i glucha jak pien heh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mysliciel80 napisz co i jak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Witajcie. Rano podrzuciłem mu co nieco do jedzenia i wodę. Był bardzo uradowany,ogon myślałem ,że mu odpadnie tak merdał. Wracałem około 19tej to go nie było,może gdzieś glębiej w lesie sypia albo ktoś go zabrał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

qrwa jacy ludzie sa poje*** bani.
codziennie przyjezdza widzia psa i nic z nim nie zrobi.
wez go czlowieku jak juz nie chcesz i nie masz mozliwosci go wziac to podrzuc do schroniska.
wyobrazasz sobie co ten pies czuje teraz?? jest zimno ciemno podobno ma padac i do tego burza.
poza tym jak ktos napisal miejsce nie jest bezpieczne przy ulicy. szczeniak w koncu sie ruszy stamtad i ktoregos dnia zamiast w lesie zobaczysz go przy ulicy rozjechanego .
nie masz serca czlowieku???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

i wlasnie zaczal deszcz padac a szczeniak sam. jeszcze tylko na burze trzeba poczekac. ale z ciebie cham.
juz dawno trzeba bylo go do schroniska odwiesc.albo chociaz pod schronisko.
moj brat znalazl szczeniaki na wsi oczywiscie powiedzieli ze nie wezma ale co brat mial zrobic?? przeciez by nie wzial. i nie wiem jak to zrobil ale babki wziely te szczeniaki.
zebys pomyslal to byc tez mogla tak zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

panda19833 napisał(a):

> qrwa jacy ludzie sa poje*** bani.
> codziennie przyjezdza widzia psa i nic z nim nie zrobi.
> wez go czlowieku jak juz nie chcesz i nie masz mozliwosci go
> wziac to podrzuc do schroniska.
> wyobrazasz sobie co ten pies czuje teraz?? jest zimno ciemno
> podobno ma padac i do tego burza.
> poza tym jak ktos napisal miejsce nie jest bezpieczne przy
> ulicy. szczeniak w koncu sie ruszy stamtad i ktoregos dnia
> zamiast w lesie zobaczysz go przy ulicy rozjechanego .
> nie masz serca czlowieku???

Jak już pisałem nie mam warunków, na czwartego psa ,a mam haskiego ze schroniska i dwa znalezione, a Ty panda czym się szczerze możesz pochwalić czy tylko zajmujesz się krytyką. Codziennie wożę mu jakieś jedzenie,wodę.
Pisałem gdzie jest pies to go na pewno znajdziesz, wykaż się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

elina
dobra kobieto wez chociaz ty zrob cos z tym szczeniakiem. zobacz jaka pogoda. przeciez ten pies tam zdeechnie.
ja nie moge wziasc psa bol mieszkam w wynajetym mieszkaniu. nie moge tak zwierzat spowadzac do ludzi do domu. poza tym mam jednego i to nie wiem czy nie za duzo jak dla wlascicielki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

nie mam zielonego pojecia gdzie jest te szczepankowo czy chojny. mysle ze tam jest nie jeden las. sprawdzalam na mapie to pokazalo mi ze pomiedzy tedna a druga miejscowoscia jest duuza odleglosc. wiec gdzie ja mam tygo psa szukac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

moi znajomi znalezli 2 psy przywiazane do sznurka w lesie zadzwonili po straz miejska przyjechali i zabrali psy.
Quzwa kto madry zostawia psa w lesie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

panda mysliciel już wykazał się dobrą wolą,bo zainteresował się psem,dokarmia go i szuka pomocy na forum.
Ja nie mam możliwości zabrania psa.Mieszkam w bloku,mam dwa psy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Wieczorem go nie było,może ktoś go zabrał. Jutro wskocze na rower i podjadę zobaczę co z nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Mysliciel80....wez go moze chociaż na przetrzymanie , zebym nie miała psa w mieszkaniu to bym go wzięła. Ale pytam sie znajomych ,,,moze w końcu ktoś sie znajdzie , kto przygarnie psinkę ...Szkoda go zostawić na zatracenie. Zdaję sobie sprawę , że to dla Ciebie problem ...ale może za pomocą nas ludzi uda mu się znaleźć dom .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Jaktośka napisał(a):

> Mysliciel80....wez go moze chociaż na przetrzymanie , zebym
> nie miała psa w mieszkaniu to bym go wzięła. Ale pytam sie
> znajomych ,,,moze w końcu ktoś sie znajdzie , kto przygarnie
> psinkę ...Szkoda go zostawić na zatracenie. Zdaję sobie
> sprawę , że to dla Ciebie problem ...ale może za pomocą nas
> ludzi uda mu się znaleźć dom .


Znając siebie to jak go wezmę to go nie oddam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Panda, schron i tak by psa nie przyjął gdyby chłopak im go przywiózł - mają swoje procedury. Jeśli się go zostawi pod siatką to też go nie wezmą. Pies musi być zgłoszony do Urzędu Miasta i przebywać na terenie miasta, aby ktoś ze schronu mógł go zabrać.
Chłopak robi co może, pisze że ma tyle psów, więc nie dziwię się, że nie weźmie kolejnego.
Jeśli Ty masz takie wielkie serce, to jedź po psiaka, przywieź go do Łomży i zgłoś do UM by przysłali kogoś, bo pod Twoim blokiem błąka się bezdomny pies. Obiecaj przypilnować go do przyjazdu pani Bożenki ze schronu i po sprawie.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

MiYu nie znam Ciebie ale i tak wiem, że jesteś niefarbowaną blondynką, Ty nie domyślisz się dlaczego jestem tego taka pewna, ale inni może Ci podpowiedzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

zgadzam, sie z Tereska25

Kto wystawia europejski nakaz zapłaty?


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Tereska Twoja opinia mnie interesuje. Pomogłam pewnie większej ilości psów, niż Ty na oczy widziałaś. Tyle w rozmowie z Tobą.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mysliciel80 - zadzwoń do towarzystwa opieki nad zwierzętami w Łomży, oni podpowiedzą co zrobić (albo tel.do urzędu miasta ale jak wiadomo wtedy piesek trafi do schroniska :( a tam - małe szanse na adopcje bo nie rasowy.
Ja, miesiąc temu znalazłam także psa w lesie (większa rasa) po tygodniu karmienia wzięłam do do domu na 3 dni...(sama mam 2 psy) wysłałam info. wszystkim znajomym i piesek znalazł super dom:)
spróbuj... weź tego pieska na 3 dni....dla Ciebie to tylko 3 dni a pieskowi możesz uratować życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

panda19833 Ty nie podnoś krzyku tylko ratuj psa. mysliciel80 i tak bardzo dużo dla psa robi. Codziennie jeździ go karmić, a Ty co robisz? Poza krzykiem na forum oczywiście :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami doradzi zgłoszenie psa do schroniska,ewentualnie zaopiekowanie się nim i szukanie domu.
Jeśli pies zostanie zgłoszony do odłowienia w miejscu gdzie przebywa trafi do Radys,gdzie rzeczywiście marne szanse na adopcje,jeśli zdoła przeżyć.
W łomżyńskim schronisku jest dobra opieka i można pomóc psu w znalezieniu domu robiąc ogłoszenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

warto poświęcić trochę swojego czasu i chęci (ogłoszenia itp) a z pewnością się uda a piesek znajdzie nowy dom:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Dziś też pieska nie było,pewnie znalazł już swój dom-ktoś go może wziął

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

szacunek dla tych co go przygarnęli pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Też się cieszę,aczkolwiek dla spokojnego sumienia sprawdzę jeszcze na dniach czy faktycznie znalazł dom,czy dalej się błąka,jeśli by był to go zabiorę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mam nadzieję że wszystko będzie ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Miyu - doradzając w ten sposób na forum publicznym nie pomagasz psom, ale możesz w tragiczny sposób zaszkodzić. Rusz móżdżkiem zanim coś napiszesz, bo mogą być w Łomży drugie Radysy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

niektórzy potrafią się tylko wymądrzać,ale żeby się ruszyć i naprawdę coś zrobić to niewielu potrafi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Łomżyńskie schronisko jest jednym z najlepszych w Polsce. Widać debi, że nigdy tam nie byłaś. Wysłałam do schronu 9 psów (nie moich). Każdy dostał dobrą opiekę, pełną miskę i każdy znalazł dom (tak, interesowałam się ich losem). Ale co Ty możesz wiedzieć, Twój nick mówi sam za siebie.
Tyle w temacie, nie ma co pisać z pseudopomagaczami.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

MiYu - rzeczywiście jesteś niemalowaną blondynką, trzeba ci wszystko dosłownie napisać żebyś zrozumiała. Nasze schronisko jest najlepszym schroniskiem jakie może być, daje psom schronienie , bezpieczeństwo i jedzenie oraz dobrą opiekę. Ale twoje rady które ogłaszasz publicznie mogą przyczynić się do katastrofy, wiedz o tym, że na forum wchodzi tysiące ludzi, zacznij w końcu myśleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

Rozumiem, że wg Ciebie, jeśli ktoś znajdzie psa i nie ma warunków by go przygarnąć/przetrzymać/szukać domu na własną rękę to lepiej, żeby zostawił psa na pastwę losu. Niech sobie biega, może głoduje lub zostanie odstrzelony, potrącony itp.
Na chłopski rozum, co jest lepszym wyjściem dla takiego zwierza? Chyba jednak schron. Nie przesadzajmy, że tysiące ludzi nagle pójdzie za moją radą i zawiezie czworonogi do przytuliska. Każdy myślący i kochający zwierzęta człowiek, który posiada warunki postara się znaleźć czworonogowi dom, przygarnąć go lub skontaktować się z fundacją, która może pomóc (onki, beagle, terriery itp.).
Napisałam tylko to, co w tamtym momencie było by najlepszym wyjściem dla futrzaka. Chłopak nie mógł psa wziąć, a zostawienie go przy takiej drodze było by narażeniem życia.


Cieszę się, że ktoś zwierzaka przygarnął, a także z tego, że autor postu zdecydował się, że psiaczkowi pomoże.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mysliciel80 może doproszę się w końcu zdjęć króliczka,którego Ci oddałam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

mała77
jedno z nich :-P



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znalazłem psa

wolny niewolnik właśnie mam takie przeczucie he he,bo fotek nie mogę doprosić się od 2 miesięcy...;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org